Czas oczekiwania na Kodiaqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
zawacus
Posty: 19
Rejestracja: 14 paź 2021, 20:02
Samochód: Jest nadzieja Kodiaq K&L 2.0 tsi 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: zawacus »

zawacus pisze:
07 lip 2022, 23:06
Chyba się doczekałem. Zamówienie z 3 września. Wczoraj auto dotarło do salonu. 2.0 tsi K&L :)
Cena utrzymana! Nic nie zostało wycięte! Nie ma żadnego problemu z zakupem za gotówkę!
Obrazek



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Sponsor


koniar
Posty: 8
Rejestracja: 05 maja 2022, 10:10
Samochód: Peugeot 4007 2,2 HDI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: koniar »

Może się wreszcie coś ruszyło. Moje zamówienie L&K 2,0 TSI z 12.10.22 otrzymało datę produkcji na 38 tydzień. Oby tylko się nic nie zmieniło. Nie ma żadnej wzmianki co do ceny.

chris24
Posty: 378
Rejestracja: 22 gru 2021, 18:07
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: chris24 »

ŠKODA KODIAQ objęta jest 3-letnią gwarancją z limitem 60 000 km, z czego 2 pierwsze lata bez limitu kilometrów.
Zapytaj sprzedawcę o dodatkowe pakiety serwisowe ŠKODA Care i Premium Care.


To chyba nowość od MR2023 ? Ile gwarancji było poprzednio ?
Dziwne że pakietów serwisowych nie ma w cenniku. Czy teraz cen jest ustalana na drodze licytacji ... ? ;)

zalezi
Posty: 86
Rejestracja: 08 wrz 2021, 20:53
Samochód: Superb w drodze

Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: zalezi »

Hej, jakby ktoś chciał to dealer w Gdańsku ma od ręki Kodiaqa w załączonej specyfikacji i cenie.
Jak kogoś interesuje to proszę o info na : damian.zalewski@netz.pl - dam namiary na handlowca.

Obrazek
Obrazek





Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

zbylu
Posty: 23
Rejestracja: 25 sty 2022, 23:37
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: zbylu »

Witam,
Wczoraj w koncu odebralem, po 5 miesiącach oczekiwania. :)
Zauważylem jedno ze wycieli mnie klimatyzowany schowek. :oops:
Podpisalem protokol z ta uwaga ale sadzicie ze jest sie cos w stanie ugrac? Podobno wszystkie modele po 25 tygodniu tak maja.

Obrazek

Jaco
Posty: 124
Rejestracja: 07 lis 2021, 21:16
Samochód: Skoda, Superb, 2.0TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Jaco »

Coś w moim temacie się ruszyło, dealer powiadomił mnie ze auto będzie prawdopodobnie do odbioru we wrześniu, czyli okrągły rok reczkania. Z jednej strony się cieszę a z drugiej mam zmianę ceny 10k więcej bo model 2023, i zmianę kosztów leasingu (w tym przypadku mnie oszukali bo mówili ze zmiany nie będzie).

Skorba
Posty: 39
Rejestracja: 22 lut 2022, 6:56
Samochód: Kodiaq LK 190km,

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Skorba »

Jaco pisze:
17 lip 2022, 11:46
Coś w moim temacie się ruszyło, dealer powiadomił mnie ze auto będzie prawdopodobnie do odbioru we wrześniu, czyli okrągły rok reczkania. Z jednej strony się cieszę a z drugiej mam zmianę ceny 10k więcej bo model 2023, i zmianę kosztów leasingu (w tym przypadku mnie oszukali bo mówili ze zmiany nie będzie).
Hmm, post wcześniej Zbylu odbiera po 5 miesiącach, w kolejnym Jaco ma "obietnicę" odbioru po 12 i to zmianą ceny .. cóż każda firma ma prawo prowadzić swoją politykę sprzedaży ale i klienci mają swoje prawo wyboru. Mając na uwadze że cały vag vs inne marki, w tym premium które w katalogu są oczywiście droższe ale po rabatach które cały czas udzielają już mocno się zbliżają się do wycen kodiaqa ciekawy jestem jak to się dalej ułoży... Cóż, ja póki co też czekam na odbiór związany umowa, ale kupno kolejnego auta ze skody/vag przemyśle 100 razy😉

mpirek
Posty: 193
Rejestracja: 29 cze 2021, 17:57
Samochód: Kodiaq L&K 2.0TSI (RM2022)

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: mpirek »

Nie wiem jak tam z rabatami wszędzie, ale np BMW wycofało wszystkie rabaty, w Volvo mniejszy jak w Skodzie, to gdzie dają duże rabaty na premium?

MaRith
Posty: 77
Rejestracja: 31 sty 2022, 20:09
Samochód: KODIAQ IN THE FUTURE

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: MaRith »

U mnie zamówienie 17.02 wciąż brak info terminie.
Dealer jednak zapewnia utrzymanie ceny.

SportLine 2.0Tsi

chris24
Posty: 378
Rejestracja: 22 gru 2021, 18:07
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: chris24 »

mpirek pisze:
17 lip 2022, 13:49
Nie wiem jak tam z rabatami wszędzie, ale np BMW wycofało wszystkie rabaty, w Volvo mniejszy jak w Skodzie, to gdzie dają duże rabaty na premium?
Volvo daje większe rabaty niz Skoda.

ODPOWIEDZ