[SPRZEDAM] Elektryczny hak kompletny

Forum ogłoszeń sprzedaży części i samochodów
Regulamin forum
  1. Wyłączną odpowiedzialność za treść ogłoszeń ponoszą ich autorzy.
  2. Ogłoszenia umieszczane w tym dziale muszą zawierać:
    • cenę,
    • dane kontaktowe,
    • zdjęcie/a.
Posty niespełniające tych wymagań będą usuwane.
Awatar użytkownika
Eldar
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2017, 23:21
Lokalizacja: Barwałd Górny
Samochód: Seat Ibiza FR 2.0 TDI

[SPRZEDAM] Elektryczny hak kompletny

Post autor: Eldar »

Kompletny hak holowniczy do samochodu Skoda Kodiaq.

W zestawie:
- fabryczny hak holowniczy
- przycisk do rozkładania
- zakodowany sterownik
- wszystkie potrzebne wiązki
Kompletny zestaw do doposażenia elektrycznego haka rozkładanego z przycisku.

CENA 1800 zł
Wysyłka 50 zł
Montaż 600 zł
Montaż trwa około 4h. Na ten czas oferuję Golfa 7. Można pojechać na wycieczkę do Wadowic :D

Haki są używane jednak staram się wybierać w jak najlepszym stanie.
Hak fabryczny i poprawnie zakodowany w samochodzie. Po podłączeniu przyczepy odłączają się tylne czujniki parkowania i ESP uwzględnia przyczepę.
Dla pojazdów z Park Assist (automatyczne parkowanie) i kamera cofania z dynamicznymi liniami mogę zakodować Trailer Assist (asystent parkowania z przyczepą)

Tel. 660 829 619

Obrazek
Obrazek



Sponsor

[SPRZEDAM] Elektryczny hak kompletny

Sponsor


simowdas
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 12:49
Samochód: Kodiaqa Style 2.0 TSI 4x4

Re: [SPRZEDAM] Elektryczny hak kompletny

Post autor: simowdas »

Jak się to ma do gwarancji?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
Eldar
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2017, 23:21
Lokalizacja: Barwałd Górny
Samochód: Seat Ibiza FR 2.0 TDI

Re: [SPRZEDAM] Elektryczny hak kompletny

Post autor: Eldar »

Stały temat z gwarancją... Jak ktoś się boi to będzie zawsze się bać a jak ktoś potrzebuje i wie że nie ma nic z tej gwarancji to przyjeżdża prosto po odbiorze nowego auta z ASO.

Marcin
Posty: 150
Rejestracja: 19 maja 2017, 23:52
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04'; Corolla TS 02', Scala 19'

Re: [SPRZEDAM] Elektryczny hak kompletny

Post autor: Marcin »

Eldar pisze:
19 maja 2020, 4:25
Stały temat z gwarancją... Jak ktoś się boi to będzie zawsze się bać a jak ktoś potrzebuje i wie że nie ma nic z tej gwarancji to przyjeżdża prosto po odbiorze nowego auta z ASO.
Tiaaa... Pogadamy jak ten ktoś będzie musiał faktycznie zrobić coś z gwarancji... Jak np. wymianę silnika z powodu przegrzania :)

Kodiaqi szczególnie 1.5TSI bez fabrycznej opcji "przygotowanie pod hak holowniczy" mają zupełnie inny układ chłodzenia.
Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

daniel_gw
Posty: 99
Rejestracja: 23 paź 2019, 7:07
Samochód: Kodiaq 2.0TDI 110kW

Re: [SPRZEDAM] Elektryczny hak kompletny

Post autor: daniel_gw »

Panowie w cenniku widnieje ograniczenie założenia haka dla wersji 7os przy 2.0tdi150km 4x4. Faktycznie do tej wersji nie uda się założyć haka?Obrazek

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


ufo23
Posty: 17
Rejestracja: 03 maja 2020, 15:17
Samochód: Skoda Kodiaq 1.5 tsi 4x4

Re: [SPRZEDAM] Elektryczny hak kompletny

Post autor: ufo23 »

Marcin pisze:
21 maja 2020, 18:07
Kodiaqi szczególnie 1.5TSI bez fabrycznej opcji "przygotowanie pod hak holowniczy" mają zupełnie inny układ chłodzenia.
Ostatnio ogarniam temat haka do kodiaq 1.5 4x4, 7 os. Potwierdzone w dwóch serwisach: Oryginalny hak, właśnie ten elektryczny 8000 zł, w cenie wymiana kratki przed chłodnicą. Ale samej chłodnicy, ani wiatraków nie trzeba wymieniać. Acz kol wiek, pierwszy serwis był tego 100%, w drugi tak na prawie 100%. Z wolnej gatki z serwisantem, to w superbie jest mus wymiany chłodnicy.

Awatar użytkownika
Eldar
Posty: 147
Rejestracja: 28 lip 2017, 23:21
Lokalizacja: Barwałd Górny
Samochód: Seat Ibiza FR 2.0 TDI

Re: [SPRZEDAM] Elektryczny hak kompletny

Post autor: Eldar »

Jeśli ktoś bardzo chce to mogę poszukać co potrzeba wymienić do konkretnego silnika i to zrobić jednak będa dodatkowe koszty.
Z doświadczenia mogę powiedzieć że, nikt tego nie robi, nawet ASO zlecając podwykonawcy taki montaż nie wymaga tego.
Co kto woli ;)

Marcin
Posty: 150
Rejestracja: 19 maja 2017, 23:52
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04'; Corolla TS 02', Scala 19'

Re: [SPRZEDAM] Elektryczny hak kompletny

Post autor: Marcin »

ufo23 pisze:
26 maja 2020, 21:52
Marcin pisze:
21 maja 2020, 18:07
Kodiaqi szczególnie 1.5TSI bez fabrycznej opcji "przygotowanie pod hak holowniczy" mają zupełnie inny układ chłodzenia.
Ostatnio ogarniam temat haka do kodiaq 1.5 4x4, 7 os. Potwierdzone w dwóch serwisach: Oryginalny hak, właśnie ten elektryczny 8000 zł, w cenie wymiana kratki przed chłodnicą. Ale samej chłodnicy, ani wiatraków nie trzeba wymieniać. Acz kol wiek, pierwszy serwis był tego 100%, w drugi tak na prawie 100%. Z wolnej gatki z serwisantem, to w superbie jest mus wymiany chłodnicy.
W wariantach z DSG już od razu jest wydajniejszy układ chłodzenia i zmienia się tylko kratka w zderzaku :)
Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

ufo23
Posty: 17
Rejestracja: 03 maja 2020, 15:17
Samochód: Skoda Kodiaq 1.5 tsi 4x4

Re: [SPRZEDAM] Elektryczny hak kompletny

Post autor: ufo23 »

Marcin pisze:
21 maja 2020, 18:07

W wariantach z DSG już od razu jest wydajniejszy układ chłodzenia i zmienia się tylko kratka w zderzaku :)
Chyba odkryłem tajemnicę kratek:

Obrazek

Obrazek

Ja mam tą z większą ilością otworów. Jednak dalej mnie ciekawi dlaczego serwis nie potrafi tego ocenić po vin'ie? jak również tego, czy samochód jest przygotowany pod hak czy nie.
Eldar pisze:
18 maja 2020, 8:52
Kompletny hak holowniczy do samochodu Skoda Kodiaq.
Ja byłbym chętny, już miałem dzwonić na wiosnę, ale pandemia mnie trochę wstrzymała. Jeżeli oferta będzie aktualna na wiosnę 2021 to się zgłoszę. Zgoda leasingu jest, nie ma obowiązku montażu w ASO, jedynie kwestia wbicia w dowód idzie przez salon gdzie kupiłem auto.

kedzier
Posty: 190
Rejestracja: 13 paź 2017, 12:42
Samochód: Skoda

Re: [SPRZEDAM] Elektryczny hak kompletny

Post autor: kedzier »

My2018 z fabrycznym hakiem ma kratę z mniejszym przeplywem. Ta z 1 zdjęcia. Więc chyba nie do końca się zgadza ta powyższa teoria 😉

ODPOWIEDZ