Kraków, InterAuto, ul. Kocmyrzowska 1A

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. małopolskim.
Everred
Posty: 435
Rejestracja: 02 maja 2017, 18:45
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: Kraków, InterAuto, ul. Kocmyrzowska 1A

Post autor: Everred »

Realizacja płatności przez leasing, umowa podpisana w zeszły poniedziałek, auto zarejestrowane przez pracownika banku w środę, w czwartek wieczorem było już opłacone przez bank i do odbioru, odebrałem w piątek.

Odbiór w skrócie, Pan Marcin z Salonu Skody na Kocmyrzowskiej 1a bardzo dokładnie wytłumaczył mi wszystko co się dało i o co zapytałem, nawet pojechaliśmy razem na stację benzynową bo nie wiedziałem gdzie jest najbliższa, a w baku mało paliwa. Oczywiście auto zgodne z zamówieniem, nie mam żadnych zastrzeżeń, Pana Marcina polecam bo jest bardzo cierpliwy, kompetentny, zaangażowany w kontakt z klientem i cały czas miałem poczucie, że celem tych starań było moje zadowolenie, a nie tylko sprzedaż pojazdu. Oprócz tego jeszcze czas realizacji fenomenalny jak na Kodiaqa 2.5 miesiąca od zamówienia.

Odnośnie "gratisów" od Salonu otrzymałem komplet gumowych dywaników, ponoć to u nich na Kocmyrzowskiej norma.

Nie potrafię porównać zakupu Kodiaqa do jakiegoś innego auta bo to mój pierwszy fabrycznie nowy samochód ale jako, że do niczego nie mam zarzutów, wszystko było OK więc moja ocena zamówienia i odbioru w tym salonie jest maksymalna. Mam nadzieję, że obsługa po-sprzedażowa będzie na takim samym poziome.



Sponsor

Re: Kraków, InterAuto, ul. Kocmyrzowska 1A

Sponsor


Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Re: Kraków, InterAuto, ul. Kocmyrzowska 1A

Post autor: Dual »

No dobra zasada z tymi dywanikami. Ja sobie zamowilem lacznie z tym na wał napędowy. Zobaczymy może w Wawie będzie podobnie ;)
Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

Muke007
Posty: 11
Rejestracja: 14 cze 2017, 17:17
Samochód: Lancia Thema 3.0 V6 Executive

Re: Kraków, InterAuto, ul. Kocmyrzowska 1A

Post autor: Muke007 »

Dla informacji. Od półtora miesiąca nie chcą mi zwrócić zaliczki po rezygnacji.

lighting
Posty: 515
Rejestracja: 28 lut 2017, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI

Re: Kraków, InterAuto, ul. Kocmyrzowska 1A

Post autor: lighting »

Ja się do tej pory nie doczekałem ani za zapłacone gumowe dywaniki ani na kontakt serwisu z moją usterką.
Nie spodziewałem się takich problemów.
DO developer

Muke007
Posty: 11
Rejestracja: 14 cze 2017, 17:17
Samochód: Lancia Thema 3.0 V6 Executive

Re: Kraków, InterAuto, ul. Kocmyrzowska 1A

Post autor: Muke007 »

Uważajcie na tego dealera. Po wycofaniu się z umowy mają wyraźne problemy ze zwrotem zaliczek.

Marcin
Posty: 150
Rejestracja: 19 maja 2017, 23:52
Lokalizacja: Kraków
Samochód: WRX STI 04'; Corolla TS 02', Scala 19'

Re: Kraków, InterAuto, ul. Kocmyrzowska 1A

Post autor: Marcin »

Generalnie, księgowość wypłaca zwroty do 2 miesięcy.
Planujesz zakup samochodu?
Zapraszam poza forum 606987746
https://skodakrakow.otomoto.pl/
Dużo dostępnych!
Podkreślam!Każdy z moich postów to wyłącznie moja opinia. Nie jest to oficjalne stanowisko Skody ani salonu w którym pracuję.

Awatar użytkownika
Jarek104
Posty: 158
Rejestracja: 22 mar 2017, 6:05
Samochód: E39 528i

Re: Kraków, InterAuto, ul. Kocmyrzowska 1A

Post autor: Jarek104 »

a ma prawo do 180 dni.. Wiec w czym problem?

Ethel
Posty: 315
Rejestracja: 21 mar 2017, 9:42
Samochód: Kodiaq 1.4 TSI DSG Style

Re: Kraków, InterAuto, ul. Kocmyrzowska 1A

Post autor: Ethel »

W niczym, tylko zajmuje to z 15 minut pracy? :)

Everred
Posty: 435
Rejestracja: 02 maja 2017, 18:45
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: Kraków, InterAuto, ul. Kocmyrzowska 1A

Post autor: Everred »

Zaliczkę mi zwrócono (bo leasingodawca mnie wydymał mówiąc że wpłacą całość do Dealera, a Dealer mi "szybciutko" odda zaliczkę zamiast kombinować z pomniejszaniem wpłaty o zapłaconą zaliczkę) po kilku tygodniach, może to nie za szybko no ale to w zasadzie nie wina Dealera i to raczej nie standardowa procedura że ktoś mimo wpłacenia zaliczki wpłaca 100%...

Byłem tam już raz w serwisie - wymiana oleju (po docieraniu - na moje życzenie i koszt), zgłoszony problem z trzeszczącymi uchwytami i niedomykającym się spryskiwaczem reflektora. Odnośnie trzeszczących uchwytów jak można się było spodziewać - "tak już mają", olej jak olej - wymieniony, szkoda tylko, że chyba nigdzie nie wprowadzili do "systemu" tej wymiany bo nie zresetował się licznik kilometrów do następnej wymiany, trochę to dziwne bo jedyny ślad po tej usłudze to faktura na 600zł. Najdziwniejszy jest ten spryskiwacz reflektora, powiedzieli, że poprawili mocowanie i jeszcze tego samego dnia znowu się nie domknął, potem jeszcze kilka razy musiałem go dopchnąć paluchem ale od około miesiąca mimo częstego używania spryskiwacza jakby problem ustąpił więc generalnie jestem zadowolony choć pewnie przestanę być jak kiedyś okaże się, że na trasie zgubiła się ta zaślepka...

Slaaaw
Posty: 6
Rejestracja: 01 paź 2017, 15:37
Lokalizacja: KR/KNT
Samochód: Kodiaq, 1.4TSI DSG 4x4

Re: Kraków, InterAuto, ul. Kocmyrzowska 1A

Post autor: Slaaaw »

Witam,
Je niestety nie mam miłych wspomnień z tym salonem. Zawsze coś nie tak ale od początku.

Jakiś czas temu chodziła mi po głowie Skoda Superb. Zacząłem grzebanie po internecie i nagle nie wiadomo skąd :lol: zadzwoniła do mnie miła Pani z propozycją odbycia jazdy próbnej. Najbliższy salon kazała mi sobie na szybko wybrać i grzecznie czekać na kontakt. Na następny dzień zadzwonił Pan i dogadaliśmy termin spotkania, u mnie pod biurem. Pamiętam jak dziś godzina 15.00. W umówiony dzień o godzinie 15.40 lekko poirytowany dzwonie że wciąż czekam pod swoim biurem, a tu nie ma nikogo. Po 20 min pojawił się Pan, tłumacząc że przeciągnęła mu się wcześniejsza jazda próbna itd..... Podchodzimy na parking i w tym momencie :lol: Pan widząc moją reakcję mówi że auto u wszystkich wzbudza uśmiech na twarzy. Jak się już uspokoiłem grzecznie Panu wytłumaczyłem, że zdecydowanie chodziło mi o jazdę Skodą Superb kombi diesel, a nie Skodą Octavia 1.4 TSI :lol: :lol: :lol: Pojechaliśmy do salonu wymieć auto i reszta już była w miarę OK.

Niestety przez różne perturbację w efekcie nie kupiłem tego samochodu.

W kwietniu tego roku gdy wybierałem Kodiaq'a próbowałem się umówić na jazdę próbną. Oczekiwanie zajęło mi 2 tygodnie :shock:
Pan co prawda przyjechał w sobotę do mnie do domu ale bardzo szybko powiedział żebyśmy z żoną się pospieszyli bo ma już kolejne jazdy na dziś. Zrobiliśmy może 4 kilometry (z czego żona 3 km - pierwszy raz jechała automatem) i to wszystko! Wysłałem im konfigurację i dostałem w odpowiedzi: rabat max 3.400 brutto i zero dodatków, leasing w VW Bank prawie 115%. :?


Nikt, dosłownie nikt z moich znajomych nie poleca tego salonu!

ODPOWIEDZ