Czas oczekiwania na Kodiaqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Virgo7
Posty: 17
Rejestracja: 26 kwie 2017, 15:56
Samochód: SKODA KODIAQ 2.0 TSI DSG STYLE

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Virgo7 »

A widziałeś go w środku ? mi mignął na szybko w trakcie premiery , strasznie ubogo do kodiaq-ka się miał ,
Jednak Kodiaq wymiata
Faktycznie jakiś wysyp tych aut , podejrzewam że dużo ludzi po prostu zrezygnowało i zwalniają się miejsca a podobne zamówienie wskakuje na to miejsce



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Sponsor


miro.t
Posty: 180
Rejestracja: 27 gru 2016, 12:11
Samochód: Misiek 2.0TDI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: miro.t »

Jak tak wszyscy odbieracie to też już pojadę po swojego. Zamówiony 27.02, urodzony 22.04. Ze względu na długi weekend jechał do salonu dwa tygodnie. Stoi od zeszłego poniedziałku, ale jakoś nie było czasu żeby się wybrać po odbiór.

kamilR
Posty: 318
Rejestracja: 26 mar 2017, 16:40
Samochód: Hyundai Tucson 1.7crdi '15,Koleos 2.0dci 4x4 '17

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: kamilR »

rafalhtc pisze:
18 maja 2017, 22:19
Virgo7, Karoq to przecież prawie taki sam jak Kodiaq tylko trochę mniejszy:p
W Skodzie akurat przy jego projektowaniu, kosztów dużych nie mieli bo Karoq wygląda jakby położyli kalke na papier i odrysowali Kodiaqa odejmujqc po kilka cm z każdej strony.
Można było mieć w ofercie 2 fajne ale jakoś jednak różne modele, a teraz są natomiast 2 fajne ale wręcz bliźniacze modele :D
Niby podobne ale...:) jednak Kodiaq wg mnie dostojniejszey:) a środek jesdnak w tym Karoq jakoś tak słabo wyglada.
A unifikacja modeli- jedna ,,linia stylistycza,, to juz od paru ładnych lat jest wdrażana:) patrz: audi, VW, BMW, mercedes.
Powiem tak ja lubie motoryzacje i sie nia interesuje, jestem lekko po trzydziestce(wiec młody...hehe) i mam dylemat coraz cześciej ze nie jestem w stanie poznać czy to jedzie np. nowa c-klasa, czy e-klasa, seria 3, czy moze 5, a4 czy a6 a moze a8:)) a np. Peugeot 3008 a 5008- ktoś widzi różnice oprócz rozmiaru:)

PiotrGDA
Posty: 15
Rejestracja: 09 maja 2017, 21:11
Samochód: SKODA KODIAQ 2.0 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: PiotrGDA »

Proszę wrócić do tematu, czas oczekiwania na samochód...

Tomala72
Posty: 504
Rejestracja: 12 mar 2017, 13:56
Samochód: Skoda Kodiaq Style 4x4 2,0 TDI 190 KM DSG 7

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Tomala72 »

Tak jak przedmówca. Nie zaśmiecać tematu dyrdymałami.

Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Dual »

Niestety u mnie nadal 38 tydzien i ani drgnie. To i tak lepiej niz wczesniejszy 01/2018, ale jakos mnie to nie zadowala. Wciaz to 7 miesiecy. Choc niektorzy maja chyba gorzej. Najgorsze jest to ze nie bedzie auta na dalsze wakacje.
Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

kudlatam
Posty: 9
Rejestracja: 03 mar 2017, 21:13
Samochód: Skoda Kodiaq 1.4 150km

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: kudlatam »

Moj wczoraj się wyprodukował!! Już w przyszłym tygodniu będzie w Krakowie!! :D :D

lighting
Posty: 515
Rejestracja: 28 lut 2017, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: lighting »

kudlatam pisze:
19 maja 2017, 22:29
Moj wczoraj się wyprodukował!! Już w przyszłym tygodniu będzie w Krakowie!! :D :D
Inter-auto Kocmyrzowska ?
DO developer

Easy
Posty: 30
Rejestracja: 19 maja 2017, 19:56
Samochód: Octavia

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Easy »

lighting pisze:
16 maja 2017, 7:17
Dual apropos sztuczek. Spróbuj naprostszą z nich - zadzwoń po innych okolicznych salonach i spytaj o terminy. 2018, to oni Cie moim zdaniem spławiają.
Może im się przydział na ten rok skończył :)

Everred
Posty: 435
Rejestracja: 02 maja 2017, 18:45
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Everred »

Dostałem chwilę temu telefon, heh zamiast Lipca (a według wcześniejszych ustaleń Sierpień), 2-3 tydzień Czerwca będzie już czekał w salonie na Kocmyrzowskiej w Krakowie, za kilka dni dostanę VIN. Panowie z tego salonu mają jakieś znajomości w Kvasinach chyba!

ODPOWIEDZ