Czas oczekiwania na Kodiaqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
tgrysik
Posty: 7
Rejestracja: 23 gru 2021, 18:15
Samochód: Seat

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: tgrysik »

herman00 pisze:
12 sty 2022, 15:17
Gdy kupowałem Kodiaq-a na forum kwitła dyskusja na temat nowej KIA Sorento. Achy i ochy w cenie L&K.
Nie wiem czy ktoś z Was próbował zamówić nowe Sorento i może napisać jaki dostał termin, bo moja informacja nie jest od osoby zamawiającej, ale zamawiającym był wspólnik mojego bliskiego kuzyna (słabo znam wspólnika, ale nie mam powodu nie wierzyć bliskiemu kuzynowi) - w listopadzie 2021 dostał termin na luty 2023 - 14 miesięcy.
Kolega próbował zamówić Sorento i faktycznie takie terminy mieli. Od ręki nic nie było. A mówimy o zamawianiu w lipcu 2021. Zdecydował się na stockowego Tarraco



Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Sponsor


draper
Posty: 15
Rejestracja: 12 sty 2022, 12:21
Samochód: Oczekuję na Kodiaq Style 1.5TSI DSG

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: draper »

Druga sprawa, że produkcja mojego rozpoczęła się na przełomie listopada i grudnia 2021 i stanęła chyba 4 grudnia. Od tej pory, z tego co czytałem na forum, jeden użytkownik miał wyprodukowanego Kodiaqa Style 1.5TSI i już zdążył go odebrać. A sytuacja, że auto ma taki status od września powoduje, że już nie mam siły czekać, bo tak na prawdę to mogą być jeszcze miesiące (a nikt ze Skody mi nie chce powiedzieć, że to już kwestia tylko tygodni).

chris24
Posty: 378
Rejestracja: 22 gru 2021, 18:07
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: chris24 »

Odnośnie Sorento to dealerzy mówią teraz 10 miesięcy więc pewnie to PR i ze 4 trzeba dodać. Podobno kwestia dużego zainteresowania. Ja nie rozumiem jednak ochów i achów odnośnie tego auta w stosunku do Kodiaq.
Z wyglądu kwestia gustu , mnie się mniej podoba szczególnie tylna część.
W środku ergonomia nie moja bajka, trzeciego rzędu siedzień nie potrzebuje a nie da sie wywalic i nie płacić.
Hybrydy też nie potrzebuje zamiast tego wole dobre lampy z przodu.
Cene miałem wyższą na to auto od Kodiaqa.

Hitman
Posty: 2
Rejestracja: 12 sty 2022, 20:45
Samochód: Skoda Kodiaq 1.5 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Hitman »

Witam Wszystkich! Ja zamówiłem Kodiaqa 1.5 manual koniec września i wczoraj dostałem informację że produkcja rusza 6 tydzień 2022. Po waszych wpisach były obawy, że długo trzeba będzie jeszcze czekać ale na szczęście nie jest tak źle... Oby nie było już zmian... Już zaczynałem się rozglądać za Tarraco dostepnym od ręki ale już chyba nie ma takiej potrzeby ;-)

dratuszny
Posty: 180
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:21
Lokalizacja: Kontrachcice:)
Samochód: Passat B7 DSG TDI 170 KM

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: dratuszny »

Cześć, ostatnio gdzieś widziałem wątek na temat listy emailowej do wszystkich salonie skody w Polsce. Ma ktoś może linka do tego wątku, bądź taka listę?

Hygge
Posty: 75
Rejestracja: 10 cze 2021, 22:34
Samochód: Kodiaq Sportline FL 2.0 TDI 200 KM 4x4

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Hygge »

dratuszny pisze:
12 sty 2022, 21:37
Cześć, ostatnio gdzieś widziałem wątek na temat listy emailowej do wszystkich salonie skody w Polsce. Ma ktoś może linka do tego wątku, bądź taka listę?
Ja posiadam taką listę, którą sam sobie stworzyłem. Odezwij się na priv ;)

dratuszny
Posty: 180
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:21
Lokalizacja: Kontrachcice:)
Samochód: Passat B7 DSG TDI 170 KM

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: dratuszny »

Hygge pisze:
12 sty 2022, 23:24
dratuszny pisze:
12 sty 2022, 21:37
Cześć, ostatnio gdzieś widziałem wątek na temat listy emailowej do wszystkich salonie skody w Polsce. Ma ktoś może linka do tego wątku, bądź taka listę?
Ja posiadam taką listę, którą sam sobie stworzyłem. Odezwij się na priv ;)
Super, wiadomość wysłana

Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2025
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: stingerA6 »

Takie pytanie:
Czy ktoś z Was czeka na zamówionego RSa?
Kiedy złożone zamówienie i może wiadomy termin realizacji?
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

Xeor^
Posty: 217
Rejestracja: 07 cze 2021, 12:08
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 L&K

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Xeor^ »

Zmieniłem wersję ze Style na L&K (zamówienie z końca czerwca) i dostałem 9 tydzień produkcji, w końcu coś się ruszyło, miejmy nadzieję że nie będzie stać na placu 2 miesiące :P

sylwekr
Posty: 135
Rejestracja: 25 cze 2021, 22:51
Samochód: Kodiaq L&K 2.0TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: sylwekr »

Xeor^ pisze:
13 sty 2022, 11:47
Zmieniłem wersję ze Style na L&K (zamówienie z końca czerwca) i dostałem 9 tydzień produkcji, w końcu coś się ruszyło, miejmy nadzieję że nie będzie stać na placu 2 miesiące :P
Kiedy zrobiłeś zmianę ?

ODPOWIEDZ