Kodiaq 2021

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
polrob
Posty: 316
Rejestracja: 22 paź 2019, 0:25
Lokalizacja: War-Maz
Samochód: Kodiaq Style 1.5TSI manual 4x2 czarny magic RM2020

Re: Kodiaq 2021

Post autor: polrob »

Sturnn pisze:
25 lis 2020, 15:30
Ja bym nie zakładał, że Kodiaq dotanie po nowej Octavi wiekszosc wnetrza. Skonczy sie na takim liftingu jak w Tiguanie lub jeszcze mniejszym jak w Atece albo Superbie.
Również się zgadzam, środek zostanie delikatnie zmieniony. Zewnętrznie też nie będzie szału, pewnie trochę lampy i zderzaki.



Sponsor

Re: Kodiaq 2021

Sponsor


Awatar użytkownika
TOMEQ
Posty: 491
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:42
Samochód: ŠKODA KODIAQ Sportline 2.0 TSI

Re: Kodiaq 2021

Post autor: TOMEQ »

Też jestem tego samego zdania, że we wnętrzu nic nie zmienią patrząc po tym co było przy liftingu Superba, chociaż jak popatrzy się na zmiany w Seacie Tarraco w którym od tak sobie bez żadnego liftingu zmienili panel klimatyzacji i inne rzeczy to można się wszystkiego spodziewać. Osobiście wolę tradycyjne fizyczne przyciski i pokrętła bo można obsługiwać je namacalnie bezwzrokowo, ale ten nowy panel klimatyzacji wizualnie bardzo mi się podoba tylko ciekawe jak będzie z jego obsługą bezwzrokową.
KODIAQ Sportline RM2020 2.0TSI 190KM DSG 4x4
---------------------------------------------------------------------------
Kupię felgi BRAGA 19“ (standardowo montowane w KODIAQ-u Scout) lub wymienię za felgi TRIGLAV antracytowe 19" z KODIAQ-a Sportline

Sturnn
Posty: 45
Rejestracja: 01 paź 2020, 11:25
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI Style

Re: Kodiaq 2021

Post autor: Sturnn »

TOMEQ pisze:
25 lis 2020, 18:19
Też jestem tego samego zdania, że we wnętrzu nic nie zmienią patrząc po tym co było przy liftingu Superba, chociaż jak popatrzy się na zmiany w Seacie Tarraco w którym od tak sobie bez żadnego liftingu zmienili panel klimatyzacji i inne rzeczy to można się wszystkiego spodziewać. Osobiście wolę tradycyjne fizyczne przyciski i pokrętła bo można obsługiwać je namacalnie bezwzrokowo, ale ten nowy panel klimatyzacji wizualnie bardzo mi się podoba tylko ciekawe jak będzie z jego obsługą bezwzrokową.
Wydaje mi się, że Tarraco to troche inny przypadek bo to świeży model jest, lifting jeszcze daleko a właśnie wchodzi lift Tiguana oraz Kodiaqa (bezpośredniej konkurencji) więc oni tam chcąc nie chcąc muszą dorzucać te nowinki żeby utrzymać się w wyścigu. Ja osobiście niechciałbym Tarraco, zwłaszcza po recencji Pertyna gdzie wyszło na to, że 2.0 TSI słabiej jedzie niż w VW czy Skodzie. Plus po moim obecnym Leonie mam po prostu awersje do Seata.

biokd
Posty: 208
Rejestracja: 11 cze 2020, 0:34
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI

Re: Kodiaq 2021

Post autor: biokd »

Jest nowy konfigurator na Kodiaqa, i widzę (chodzi mi o wersje LK), że jest do dupy:) w sensie wśród dodatkow nie ma do wyboru pakietu Travel Assist High, ktory byl za 2800zł. Nie wiem czy jest nowy cennik i czy być moze to wskoczylo do wyposazenia standardowego, choc nie wydaje mi sie bo chyba cena podstawowa jest nieco niższa. Może ktoś zna szczegóły?

EDIT: Diler potwierdził, że pakiet Travel Assist High wskoczył do wersji standardowej dla L&K, ale bez park assist (co moim zdaniem jest zbędne, nawet lepiej ze bez tego), wiec o tyle dobrze, a cena wersji LK jednak podskoczyla o 2050zł co i tak jest korzystnie, bo ten pakiet kosztowal 2800zł, więc jak sie nic nie zmieni znacznie do Q1 2021 to bede zamawiał jak wroci 2.0 TSI :)

Awatar użytkownika
Jasiulla
Posty: 19
Rejestracja: 11 wrz 2018, 7:06
Samochód: Gotowy do zakupu >>> RM2022

Re: Kodiaq 2021

Post autor: Jasiulla »

https://www.motor.es/noticias/skoda-kod ... 73370.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

dratuszny
Posty: 180
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:21
Lokalizacja: Kontrachcice:)
Samochód: Passat B7 DSG TDI 170 KM

Re: Kodiaq 2021

Post autor: dratuszny »

Pięknie wygląda, ma pazur, delikatny lift który dodaje świeżości Kodiaqowi:)

Bulbulator
Posty: 23
Rejestracja: 24 paź 2020, 18:37
Samochód: Honda crv 1.8

Re: Kodiaq 2021

Post autor: Bulbulator »

Jasiulla pisze:
05 gru 2020, 1:55
https://www.motor.es/noticias/skoda-kod ... 73370.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
Bardzo ładny. Elegancki i dostojny

Awatar użytkownika
TOMEQ
Posty: 491
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:42
Samochód: ŠKODA KODIAQ Sportline 2.0 TSI

Re: Kodiaq 2021

Post autor: TOMEQ »

Subtelne zmiany podobnie jak w przypadku liftingu Superba. Zmieniony kształt przednich reflektorów i kształt grilla pokrywa się z tym co dostrzegalne jest na zakamuflowanych zdjęciach KODIAQa, czy na lepsze to kwestia dyskusyjna mi obecny kształt przednich reflektorów i grilla wydaje się taki bardziej drapieżniej ale to kwestia gustu ;-) Ponadto chyba nie wszystkie zmiany zostały uwzględnione na tych zdjęciach, bo wg mnie na zakamuflowanych zdjęciach dostrzegalny jest zmieniony kształt świateł przeciwmgielnych na bardziej trójkątne, a tu są niezmienione jak w dotychczasowym KODIAQu i to co ktoś dostrzegł odblaski na tylnym zderzaku na zakamuflowanych zdjęciach są niżej. Poza tym elementy na przednim zderzaku wyglądają choćby skopiowane z ENIAQa mianowicie chodzi o "łapacze" powietrza znajdujące się wokół wlotów powietrza ;-)
KODIAQ Sportline RM2020 2.0TSI 190KM DSG 4x4
---------------------------------------------------------------------------
Kupię felgi BRAGA 19“ (standardowo montowane w KODIAQ-u Scout) lub wymienię za felgi TRIGLAV antracytowe 19" z KODIAQ-a Sportline

Sturnn
Posty: 45
Rejestracja: 01 paź 2020, 11:25
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI Style

Re: Kodiaq 2021

Post autor: Sturnn »

Panowie, przecież to ktoś niezwiązany ze Skoda wstawil swoją wizualizację liftingu. To nie jest oficjalne.

polrob
Posty: 316
Rejestracja: 22 paź 2019, 0:25
Lokalizacja: War-Maz
Samochód: Kodiaq Style 1.5TSI manual 4x2 czarny magic RM2020

Re: Kodiaq 2021

Post autor: polrob »

Zgadza się na czeskiej stronie czytałem, że jest to wizja byłego praktykanta Skody. Oczywiście trend może być podobny, ale nie są to oficjalne zdjęcia Skody. Także pozostaje nam jeszcze poczekać na konkretne szczegóły.

ODPOWIEDZ