GAP

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Padzon
Posty: 12
Rejestracja: 29 lut 2020, 19:17
Samochód: Kodiaq 2,0 TSI Style RM2020

GAP

Post autor: Padzon »

Czy podpowiecie coś odnośnie GAPa. Lada dzień będzie dla mnie do odebrania Kodiaq. Obiło mi się o uszy, że GAP lepiej(taniej) kupić płacąc jednorazowo w salonie lub u jakiegoś innego przedstawiciela.

Salon gdzie kupuje auto oferuje tylko taki pakiet wliczony w ratę leasingowa.
Ktoś zaproponuje gdzie warto zakupić ubezpieczenie GAP?



Sponsor

GAP

Sponsor


klimas7
Posty: 226
Rejestracja: 11 lut 2020, 8:09
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Kodiaq TSI 2.0 190KM L&K RM20

Re: GAP

Post autor: klimas7 »

Ja to samo usłyszałem, dopóki po wielu próbach nie nie wymusiłem odpowiedzi mailowo. W moim wypadku (167 tys.) GAP miał wynieść 169zł przy racie (ubezpieczenie do 100 tys. zł), gotówkowo 1880zł jednorazowo na 3 lata w PZU (ubezpieczenie do 80 tys. zł, jest opcja na 4 lata, ale sporo droższa ~2600 zł), także zaoszczędzić można bardzo dużo.

Nie porównywałem OWU PZU i VW, ale przy GAP to nie ma chyba aż takiego znaczenia, bo to i tak jest tylko szkoda całkowita lub kradzież, wykluczenia są wszędzie podobne (czytałem tylko OWU PZU), typu jazda pod wpływem czy wojna.

Awatar użytkownika
TOMEQ
Posty: 491
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:42
Samochód: ŠKODA KODIAQ Sportline 2.0 TSI

Re: GAP

Post autor: TOMEQ »

Ubezpieczając w grudniu mojego nowego KODIAQ wybrałem ofertę WARTY i pełne ubezpieczenie samochodu o wartości 173k z GAPem na 3 lata pod warunkiem że przez 2 kolejne lata będę kontynuował u nich ubezpieczenie zapłaciłem około 3900. Wówczas WARTA jako jedyna miała taką ofertę z GAPem.
KODIAQ Sportline RM2020 2.0TSI 190KM DSG 4x4
---------------------------------------------------------------------------
Kupię felgi BRAGA 19“ (standardowo montowane w KODIAQ-u Scout) lub wymienię za felgi TRIGLAV antracytowe 19" z KODIAQ-a Sportline

klimas7
Posty: 226
Rejestracja: 11 lut 2020, 8:09
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Kodiaq TSI 2.0 190KM L&K RM20

Re: GAP

Post autor: klimas7 »

TOMEQ pisze:
11 mar 2020, 5:09
Ubezpieczając w grudniu mojego nowego KODIAQ wybrałem ofertę WARTY i pełne ubezpieczenie samochodu o wartości 173k z GAPem na 3 lata pod warunkiem że przez 2 kolejne lata będę kontynuował u nich ubezpieczenie zapłaciłem około 3900. Wówczas WARTA jako jedyna miała taką ofertę z GAPem.
Świetna oferta, o ile warunki AC standardowe.

Awatar użytkownika
TOMEQ
Posty: 491
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:42
Samochód: ŠKODA KODIAQ Sportline 2.0 TSI

Re: GAP

Post autor: TOMEQ »

AC pełne od wszystkich ryzyk nawet od pogryzienia przez kuny itp.
KODIAQ Sportline RM2020 2.0TSI 190KM DSG 4x4
---------------------------------------------------------------------------
Kupię felgi BRAGA 19“ (standardowo montowane w KODIAQ-u Scout) lub wymienię za felgi TRIGLAV antracytowe 19" z KODIAQ-a Sportline

Padzon
Posty: 12
Rejestracja: 29 lut 2020, 19:17
Samochód: Kodiaq 2,0 TSI Style RM2020

Re: GAP

Post autor: Padzon »

Gdzie to załatwiałeś, bo mi agent Warty powiedział ze u nich GAPu się nie da wykupić

Awatar użytkownika
TOMEQ
Posty: 491
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:42
Samochód: ŠKODA KODIAQ Sportline 2.0 TSI

Re: GAP

Post autor: TOMEQ »

U zaprzyjaźnionego agenta WARTY. Przy czym jest to GAP razem z OC i AC a nie sam GAP. Może agent z którym rozmawiałeś nie był do końca zorientowany bo to chyba jest od niedawna.
KODIAQ Sportline RM2020 2.0TSI 190KM DSG 4x4
---------------------------------------------------------------------------
Kupię felgi BRAGA 19“ (standardowo montowane w KODIAQ-u Scout) lub wymienię za felgi TRIGLAV antracytowe 19" z KODIAQ-a Sportline

Padzon
Posty: 12
Rejestracja: 29 lut 2020, 19:17
Samochód: Kodiaq 2,0 TSI Style RM2020

Re: GAP

Post autor: Padzon »

TOMEQ pisze:
11 mar 2020, 10:06
U zaprzyjaźnionego agenta WARTY. Przy czym jest to GAP razem z OC i AC a nie sam GAP. Może agent z którym rozmawiałeś nie był do końca zorientowany bo to chyba jest od niedawna.
Dzięki

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: GAP

Post autor: Malenstwo8 »

TOMEQ pisze:
11 mar 2020, 5:09
Ubezpieczając w grudniu mojego nowego KODIAQ wybrałem ofertę WARTY i pełne ubezpieczenie samochodu o wartości 173k z GAPem na 3 lata pod warunkiem że przez 2 kolejne lata będę kontynuował u nich ubezpieczenie zapłaciłem około 3900. Wówczas WARTA jako jedyna miała taką ofertę z GAPem.
Kozacka oferta.

Ripper
Posty: 3
Rejestracja: 22 cze 2020, 18:39
Samochód: Skoda Kodiaq Scout 2.0 TSI

Re: GAP

Post autor: Ripper »

Czesc,

Odmowilem wliczenia GAP MTE w rate leasingu i poprosilem o nowa umowe leasingu operacyjnego. VW Financial Services nie robil problemow. Chce kupic ubezpieczenie GAP gdzies indziej tylko ze pojawil sie problem: W ofercie WAGAS jednym z potrzebnych dokumentow jest FV zakupu auta na pelna wartosc. Ja bede mial jedynie FV na czynsz inicjalny + kolejne FV za kazdy miesiac. Delear mowi ze jedynie moze mi ja pokazac przy odbiorze auta, natomiast jakbym chcial ja/kopie miec to musze prosic VW Financial Services. Do tego rowniez musze ich prosic o wyrazenie zgody na zakup GAP na wlasna reke w innej firmie ubezp.
Pytanie: Tez prosiliscie o wydanie tej faktury ? VW FS nie robil problemow, wydal zgode i fakture/kopie ?

Przy okazji: gdzie teraz jeszcze mozna dostac sam GAP fakturowy poza WAGAS i DEFEND ? Jak to zrobiliscie ?

Dzieki Wielkie

ODPOWIEDZ