Rabaty przy kupnie Kodiaqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2028
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Rabaty przy kupnie Kodiaqa

Post autor: stingerA6 »

Bierz Style. Więcej dodatków, lepsza tapicerka itd


"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

Sponsor

Re: Rabaty przy kupnie Kodiaqa

Sponsor


Awatar użytkownika
TOMEQ
Posty: 491
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:42
Samochód: ŠKODA KODIAQ Sportline 2.0 TSI

Re: Rabaty przy kupnie Kodiaqa

Post autor: TOMEQ »

sosai pisze:
21 gru 2019, 23:26
@captainslow a jakie jest Twoje zdanie? Na poważnie zacząłem rozważać tego Styla z Czestochowy, skoro jest już w cenie samochodu, który chciałem wcześniej kupić. Nie mam jednak pewności na ile wersję Style sa bardziej dopieszczone od business. Znaczek Skody (RM 2019) zamiast napisu (RM 2020) w ogóle nie gra u mnie roli.
Jeśli chodzi o dopieszczenie to należy pamiętać że wersje Business produkowane są za wschodnią granicą, a pozostałe za południową, o ile wogóle robi to jakaś różnicę.
KODIAQ Sportline RM2020 2.0TSI 190KM DSG 4x4
---------------------------------------------------------------------------
Kupię felgi BRAGA 19“ (standardowo montowane w KODIAQ-u Scout) lub wymienię za felgi TRIGLAV antracytowe 19" z KODIAQ-a Sportline

Captainslow
Posty: 54
Rejestracja: 29 wrz 2019, 19:39
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI 190KM

Re: Rabaty przy kupnie Kodiaqa

Post autor: Captainslow »

sosai pisze:
21 gru 2019, 23:26
@captainslow a jakie jest Twoje zdanie? Na poważnie zacząłem rozważać tego Styla z Czestochowy, skoro jest już w cenie samochodu, który chciałem wcześniej kupić. Nie mam jednak pewności na ile wersję Style sa bardziej dopieszczone od business. Znaczek Skody (RM 2019) zamiast napisu (RM 2020) w ogóle nie gra u mnie roli.
Marnym doradca bede. Mi sie podobala wersja sportline i taka zamowilem, ale niestety troche drozsza od Style ( choc to nie jest jakas wielka roznica) wersja business jakos do konca nie przemawia do mnie. Chyba jednak style ( jesli nie sportline oczywiscie)

ODPOWIEDZ