Czas oczekiwania na Kodiaqa

Wszelkie dyskusje związane z zakupieniem Kodiaqa
Awatar użytkownika
TOMEQ
Posty: 491
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:42
Samochód: ŠKODA KODIAQ Sportline 2.0 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: TOMEQ »

dratuszny pisze:
11 paź 2019, 13:14
TOMEQ pisze:
11 paź 2019, 12:29
Bo jeszcze się okaże, że nie wyprodukuje ci się przed 48 tygodniem i z powodu felg dostaniesz uboższą wersje. Ja cały czas zastanawiam się nad domówieniem 20-tek Vega ale w takim wypadku to chyba nie ma sensu
Bierz 20" będzie wyglądał "grubo" ;)
Cały czas chodzą mi one po głowie, ale po tym jak opóźnia się produkcja Sportline-a od Stinger to wolę nie ryzykować żeby nie przeskoczyc na 48 tydzień produkcji i dostać zubożonej wersji. Poza tym po głowie chodzą mi felgi BRAGA 19" te co są w Scoucie i zamiast dopłacać do większych felg Vega i później kupować droższe zimówki 20" to tą różnicę w cenie między zimówkami 20" i 19" + 2600 dopłaty do Vega 20" przeznaczyć na zakup drugiego kompletu felg i Triglavy przeznaczyć na zimę a BRAGI na lato


KODIAQ Sportline RM2020 2.0TSI 190KM DSG 4x4
---------------------------------------------------------------------------
Kupię felgi BRAGA 19“ (standardowo montowane w KODIAQ-u Scout) lub wymienię za felgi TRIGLAV antracytowe 19" z KODIAQ-a Sportline

Sponsor

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Sponsor


dratuszny
Posty: 180
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:21
Lokalizacja: Kontrachcice:)
Samochód: Passat B7 DSG TDI 170 KM

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: dratuszny »

TOMEQ pisze:
12 paź 2019, 12:26
dratuszny pisze:
11 paź 2019, 13:14
TOMEQ pisze:
11 paź 2019, 12:29
Bo jeszcze się okaże, że nie wyprodukuje ci się przed 48 tygodniem i z powodu felg dostaniesz uboższą wersje. Ja cały czas zastanawiam się nad domówieniem 20-tek Vega ale w takim wypadku to chyba nie ma sensu
Bierz 20" będzie wyglądał "grubo" ;)
Cały czas chodzą mi one po głowie, ale po tym jak opóźnia się produkcja Sportline-a od Stinger to wolę nie ryzykować żeby nie przeskoczyc na 48 tydzień produkcji i dostać zubożonej wersji. Poza tym po głowie chodzą mi felgi BRAGA 19" te co są w Scoucie i zamiast dopłacać do większych felg Vega i później kupować droższe zimówki 20" to tą różnicę w cenie między zimówkami 20" i 19" + 2600 dopłaty do Vega 20" przeznaczyć na zakup drugiego kompletu felg i Triglavy przeznaczyć na zimę a BRAGI na lato
Tez mi się o wile bardziej podobają Bragi 19' niż Triglav. Wiesz może ile one kosztują? Ma ktoś z Was może jakiś cennik felg skody? To rozwiązanie TOMEQ-a jest całkiem sensowne :)

Awatar użytkownika
TOMEQ
Posty: 491
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:42
Samochód: ŠKODA KODIAQ Sportline 2.0 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: TOMEQ »

Tu masz polską stronę skody z felgami i kołami do Kodiaqa ale o dziwo nie ma tam felg BRAGA, ale na czeskiej stronie jest większy wybór felg i są tam BRAGI w cenie identycznej co Triglavy, więc można by wywnioskować że BRAGI będą kosztować tyle co Triglavy, ale w Czechach zarówno srebrne jak i antracytowe Triglavy są w podobnej cenie, a u nas jest to odpowiednio 1100 i 1680zł więc rozbieżność jest duża, więc z ceną BRAG może być różnie, trzeba będzie zadzwonić do skody na auto części i się o to dopytać, bo powinny one być u nas w sprzedaży jako części zamienne jeśli w Scoucie są one w stanrdzie. Idealnym rozwiązaniem chyba było by jakby ktoś chciał się zamienić BRAGI na Triglavy, albo ktoś kto kupił Scouta chciałby zmienić felgi na inne i chciałby sprzedać BRAGI, chociaż chyba mało kto kupuje Scouta, więc jest to mało prawdopodobne :-|
KODIAQ Sportline RM2020 2.0TSI 190KM DSG 4x4
---------------------------------------------------------------------------
Kupię felgi BRAGA 19“ (standardowo montowane w KODIAQ-u Scout) lub wymienię za felgi TRIGLAV antracytowe 19" z KODIAQ-a Sportline

dratuszny
Posty: 180
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:21
Lokalizacja: Kontrachcice:)
Samochód: Passat B7 DSG TDI 170 KM

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: dratuszny »

TOMEQ pisze:
13 paź 2019, 11:25
Tu masz polską stronę skody z felgami i kołami do Kodiaqa ale o dziwo nie ma tam felg BRAGA, ale na czeskiej stronie jest większy wybór felg i są tam BRAGI w cenie identycznej co Triglavy, więc można by wywnioskować że BRAGI będą kosztować tyle co Triglavy, ale w Czechach zarówno srebrne jak i antracytowe Triglavy są w podobnej cenie, a u nas jest to odpowiednio 1100 i 1680zł więc rozbieżność jest duża, więc z ceną BRAG może być różnie, trzeba będzie zadzwonić do skody na auto części i się o to dopytać, bo powinny one być u nas w sprzedaży jako części zamienne jeśli w Scoucie są one w stanrdzie. Idealnym rozwiązaniem chyba było by jakby ktoś chciał się zamienić BRAGI na Triglavy, albo ktoś kto kupił Scouta chciałby zmienić felgi na inne i chciałby sprzedać BRAGI, chociaż chyba mało kto kupuje Scouta, więc jest to mało prawdopodobne :-|
Stronę skody już obczaiłem i dlatego zadałem pytanie o jakiś cennik bo nie znalazłem w nim BRAGI. Z tymi felgami w skodzie to czeski film jest, dla mnie to jest śmieszne, że do sportlina nie można wybrać sobie BRAGI, a w Scoucie przecież są dostępne. W każdej wersji , w konfiguratorze powinna być full opcja co do wyboru felg! a nie żeby klient szukał felg na czeskiej stronie, jaja jakieś poprostu.

Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2025
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: stingerA6 »

Powtarzam - to wątek o terminie oczekiwania na auto, a nie o wzorach felg.
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

Dzozefin
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2019, 6:41
Samochód: Skoda Kodiaq 1,5 Tsi

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Dzozefin »

My zamowilismy auto 08.10, a ma być w Poznaniu
06.12, czyli bardzo szybko myślę

Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2886
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: MałGorzata »

Tak jak kiedyś :)
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

Captainslow
Posty: 54
Rejestracja: 29 wrz 2019, 19:39
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI 190KM

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Captainslow »

Dzozefin pisze:
15 paź 2019, 7:54
My zamowilismy auto 08.10, a ma być w Poznaniu
06.12, czyli bardzo szybko myślę
Jaka wersja?

Dzozefin
Posty: 13
Rejestracja: 15 paź 2019, 6:41
Samochód: Skoda Kodiaq 1,5 Tsi

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Dzozefin »

1.5 tsi w automacie, ale dosyć dużo dodatkowych rzeczy typu hak itp

Awatar użytkownika
TOMEQ
Posty: 491
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:42
Samochód: ŠKODA KODIAQ Sportline 2.0 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: TOMEQ »

A która wersja wyposażeniową Ambition, Style, L&K, Sportline....?
KODIAQ Sportline RM2020 2.0TSI 190KM DSG 4x4
---------------------------------------------------------------------------
Kupię felgi BRAGA 19“ (standardowo montowane w KODIAQ-u Scout) lub wymienię za felgi TRIGLAV antracytowe 19" z KODIAQ-a Sportline

ODPOWIEDZ