Wieliczka, Auto Group Luzar, ul. Krakowska 33

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. małopolskim.
KodiaqLux
Posty: 4
Rejestracja: 15 maja 2018, 17:24
Samochód: Brak

Wieliczka, Auto Group Luzar, ul. Krakowska 33

Post autor: KodiaqLux »

Witam serdecznie,
Miałem przyjemność kupić mojego Kodiaqa w Salonie Luzar w Wieliczce i szczerze polecam!
Zrobili mi najlepsza cenę z salonów do których wysłałem zapytanie : Kraków / Śląsk.
Obsługa jest bardzo miła i pomocna. Byłem na bieżąco informowany w sprawie dostawy.
Na szczęście nie mam żadnych uwag - zdecydowanie polecam :D



Sponsor

Wieliczka, Auto Group Luzar, ul. Krakowska 33

Sponsor


dratuszny
Posty: 180
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:21
Lokalizacja: Kontrachcice:)
Samochód: Passat B7 DSG TDI 170 KM

Re: Wieliczka, Auto Group Luzar, ul. Krakowska 33

Post autor: dratuszny »

To ile % dostałeś tego rabatu:)?

dratuszny
Posty: 180
Rejestracja: 31 lip 2019, 20:21
Lokalizacja: Kontrachcice:)
Samochód: Passat B7 DSG TDI 170 KM

Re: Wieliczka, Auto Group Luzar, ul. Krakowska 33

Post autor: dratuszny »

Salon bardzo fajny, miła obsługa, mają demówkę Kodiaqa Sportline 2.0TSI czerwony na kapciach 20" gdyby ktoś chciał wypróbować:)

biokd
Posty: 208
Rejestracja: 11 cze 2020, 0:34
Samochód: Skoda Kodiaq L&K 2.0 TSI

Re: Wieliczka, Auto Group Luzar, ul. Krakowska 33

Post autor: biokd »

Ja na razie tez polecam ten salon, rabat na jaki mogę liczyć to 10.1% co jest przebitką najkorzystniejszej oferty, którą dostałem sposród kilku innych dilerów, do których pisałem (Śląsk, Małopolska, Podkarpacie), a ta najkorzystniejsza była w Krakowie (9.6%) ale Luzar ją przebił:) Jak zamówię to dam znać. Na razie obsługa bardzo profesjonalna (przez telefon i mailowo póki co), i jak się u nich zamawia auto to można wziąc demówkę na weekend za 1tys zł, kóry potem wlicza się w koszt zamówienia.

Bobirobi
Posty: 4
Rejestracja: 27 mar 2021, 8:07
Samochód: Opel Insignia 2.0 ecotec

Re: Wieliczka, Auto Group Luzar, ul. Krakowska 33

Post autor: Bobirobi »

Witam,również polecam ten salon, cała procedura zakupu przebiegła profesjonalnie, rabat także najlepszy, polecam Pana Marcina Pisarka,
Pozdrawiam

Xeor^
Posty: 217
Rejestracja: 07 cze 2021, 12:08
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 L&K

Re: Wieliczka, Auto Group Luzar, ul. Krakowska 33

Post autor: Xeor^ »

Zgadzam się z Bobirobi, też obsługuje mnie po raz drugi Marcin Pisarek - polecam, super salon i bardzo profesjonalne podejście. Czuć że traktują Cię uczciwie, rabat jaki u nich dostałem to około 8%, ale on z tego co wiem nie jest procentowy tylko kwotowy, mają jakieś swoje przeliczniki, ale wydaje mi się że przebija każdą ofertę.

ODPOWIEDZ