Ciekawe dodatki do Misia

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
SlawekW
Posty: 148
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:55
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq Style 2.0 TSI

Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: SlawekW »

W jakie ciekawe dodatki wyposażyliście swoje auto po zakupie ? I czy jesteście z ich zadowoleni i polecacie ?

U mnie na razie skromnie - w kolejności:

1. Dwustronny kabelek USB-C do telefonu (mam duży telefon i ze standardowym kabelkiem nie mieścił się w schowku). Dzięki tej "dwustronności" nie ma problemu z podłączaniem jedną ręką, nawet podczas jazdy :) Polecam !
Obrazek

2. Aluminiowe nakładki na pedały. Jeszcze nie zamontowane (więc nie chcę polecać w ciemno), ale wyglądają solidnie.
Obrazek

3. Osłonki wylotów powietrza. Też nie zamontowane. Miałem spore obawy czy nie będzie śmierdziało plastikiem (szczególnie zimną przy intensywnym ogrzewaniu) - ale wyglądają nadspodziewanie dobrze i leżąc na biurku nie walą "chińskim plastikiem" :)
Obrazek

Bonus - bo to bardziej gadżet niż dodatek do auta - model Kodiaqa w skali 1:18. Jako gadżet cieszy oko. Polecam !
Obrazek



Sponsor

Ciekawe dodatki do Misia

Sponsor


Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2025
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: stingerA6 »

Mam dodatki od 1 do 3. Sprawdzają się i dają małym kosztem dodatkowy szlif autku.
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: Malenstwo8 »

Bonus mnie rozwalił. Odezwał się we mnie chłopiec. Choć mój młody ma chyba ze 300 hot wheelsów, matchboxów i najorette, to muszę mieć tego Kodiaqa 😍

Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: michalmiko »

Powiem Wam, że ja dostałem od żony model Kodiaqa (oryginalny z katalogu Skody), jeszcze przed zamówieniem naszego, ale ten co ma Sławek to rewelacja. Kupowałeś na Aliexpress? Cena trochę duża jak na taki gadżet, bo około 90 dolców, ale chyba muszę go mieć :D
Ja nakładki na pedały zamówiłem z autem, ale podstopnicę alu dokupiłem osobno. Jeszcze jej nie zamontowałem :D

Jak dla mnie "MUST HAVE":
1. Gumowa osłona tunelu (jeżeli wozi się dzieci)
2. Dodatkowa obudowa na kluczyk

Obrazek

3. Folia (szkło hartowane) na ekran nawigacji

Obrazek

4. Osłonki wylotów powietrza na nogi pasażerów z tyłu

Jako dodatek jak jeszcze czekałem na auto zamówiłem sobie nakładki na łopatki kierownicy, ale jakoś tak nie mogę się przekonać żeby je zamontować :D

Obrazek

SlawekW
Posty: 148
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:55
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: SlawekW »

michalmiko pisze:
22 lut 2019, 0:35
ale ten co ma Sławek to rewelacja. Kupowałeś na Aliexpress?
Tak. U tego majfrenda: https://pl.aliexpress.com/item/1-18-Sko ... 71349.html
Chciałem w czarnym kolorze, ale nie było. Wziąłem brązowego, ale dzisiaj brałbym białego :)

Bartosz
Posty: 118
Rejestracja: 24 sie 2018, 12:22
Samochód: Sportline 2.0TSI 190KM 2020

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: Bartosz »

A można spytać po co dodatkowa osłona do kluczyka? Aż tak łatwo o zarysowania?

Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: michalmiko »

SlawekW pisze:
22 lut 2019, 9:03
Tak. U tego majfrenda: https://pl.aliexpress.com/item/1-18-Sko ... 71349.html
Chciałem w czarnym kolorze, ale nie było. Wziąłem brązowego, ale dzisiaj brałbym białego :)
Bardzo dziękuję :D

Bartosz pisze:
22 lut 2019, 10:30
A można spytać po co dodatkowa osłona do kluczyka? Aż tak łatwo o zarysowania?
Na kluczyku z chromem niedługo po zakupie pojawiły się drobne ryski na chromie, natomiast dwa dodatkowe kluczyki są brzydsze, bo bez chromu i w tym etui wygląda ładniej :)

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: Malenstwo8 »

@michalmiko Ty to musisz być pedantem 😉 Mój kluczyk ma się całkiem dobrze po roku, a nie jest oszczędzany.

Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: michalmiko »

Malenstwo8 nie rozumiem Twojej ironii. Pilot jest przypięty do innych kluczy i na chromie zobaczyłem jedną małą ryskę spowodowaną zarysowaniem przez klucz w kieszeni. Auto kupiłem na kilka dobrych lat i chcę je (jak i jego akcesoria) zachować jak najdłużej w idealnym stanie. Staram się po prostu dbać o swoje rzeczy i utrzymywać je w perfekcyjnym stanie, co nawet potwierdzają późniejsi nabywcy.

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: Malenstwo8 »

michalmiko pisze:
23 lut 2019, 12:05
Malenstwo8 nie rozumiem Twojej ironii. Pilot jest przypięty do innych kluczy i na chromie zobaczyłem jedną małą ryskę spowodowaną zarysowaniem przez klucz w kieszeni. Auto kupiłem na kilka dobrych lat i chcę je (jak i jego akcesoria) zachować jak najdłużej w idealnym stanie. Staram się po prostu dbać o swoje rzeczy i utrzymywać je w perfekcyjnym stanie, co nawet potwierdzają późniejsi nabywcy.
Źle mnie zrozumiałeś. To nie ironia. Po prostu z doświadczenia wiem, że utrzymanie auta w udealnym stanie przez lata jest bardzo trudne, jest to przedmiot użytkowy na który działa szereg czynników niezależnych od Ciebie. Kamienie, pogoda, ktoś zarysuje Ci auto na parkingu, ktoś ubrudzi tapicerkę, coś rozleje. Jest masa takich rzeczy na które nie masz wpływu, więc jak już się staną, to wtedy co? Zawał? Oczywiście szanuję Twoje podejście i uwierz mi kiedyś też taki bylem, dopóki nie zrozumiałem tego o czym piszę. Bardzo dobrze mi się z Tobą pisze, więc powtórzę raz jeszcze - o ironii nie ma mowy i przepraszam jeżeli uraziłem 😉

ODPOWIEDZ