VW Tiguan Allspace

Dyskusje na dowolne tematy, nie związane z Kodiaqiem
Regulamin forum
Tutaj można dyskutować na dowolny temat.

Prosimy jednak zachować kulturę i nie obrażać innych użytkowników.
LionHeart
Posty: 18
Rejestracja: 03 lip 2017, 22:44
Samochód: VW Tiguan Allspace 2.0 TSI 180 koni

VW Tiguan Allspace

Post autor: LionHeart »

Witam po dłuższej nieobecności w trybie zalogowany. W połowie kwietnia 2017 zamówiłem Kodiaqa 2.0 TSI z odbiorem na okres między świętami BN, Sylwestrem. Ale czytając posty szczególnie te dot. usterek jak skrzypiący uchwyt w drzwiach, wychodząca skóra czy materiał na siedzisku i inne wady straciłem pewność co do Skody i po namyśle odmówiłem Kodiaqa w październiku. W połowie października zamówiłem Allspace’a też 180 konnego w benzynie. Wersja higline, kolor czarny perłowy z odbiorem do najpóźniej 28 luty. Samochód się spóźnił o 2 tygodnie. Diler sam zaproponował mi wynagrodzenie przedłużonego czekania dając darmowe przeglądy do 60k i już pojutrze jadę go odebrać. Zapomniałem dodać: Wersja 5 miejscowa,z hakiem do wykorzystania na rowery, wyświetlacz zamiast zegarów, Dynaudio, DCC, head-up, blindspot i jeszcze kilka innych dodatków. Pewnie root mnie już nie puści do stawiania postów w innych zakładkach dot. Allspace. :(



Sponsor

VW Tiguan Allspace

Sponsor


kodiaq4x4
Posty: 304
Rejestracja: 13 lip 2017, 9:00
Samochód: Skoda, Kodiaq, 2.0 TDI 4x4 DSG 150 KM

Re: VW Tiguan Allspace

Post autor: kodiaq4x4 »

Poczytaj fora Tiguana.

root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: VW Tiguan Allspace

Post autor: root »

Chyba nie zrozumiałem co chciałeś przekazać tym postem :)
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Rafał
Posty: 523
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:53
Lokalizacja: Solec Kujawski, kuj-pom
Samochód: 2.0 tsi lava blue

Re: VW Tiguan Allspace

Post autor: Rafał »

właśnie, nie marudź tylko pochwal się swoim autem, w końcu to chyba najbliższy konkurent / bliźniak kodiaq- chętnie dowiemy się czegoś z pierwszej ręki

Tes
Posty: 4
Rejestracja: 30 maja 2019, 18:20
Samochód: Kodiaq 2,0 TDI DSG

Re: VW Tiguan Allspace

Post autor: Tes »

Allspace składają w Meksyku i to nie może "fungować"

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: VW Tiguan Allspace

Post autor: D10ni »

LionHeart fajnie,reflektorów zazdroszczę. Cała reszta - jestem bardzo zadowolony z mojego Sportline. Cieszę się że poczekałem, bo z kalkulacji wyszło mi że mam dokładnie to co chciałem w bardzo przyzwoitej cenie. BTW, chyba bym się nie odważył podejmować decyzję na temat informacji z forów. Od początku internetów wiadomo że tu kumulują się wszystkie negatywy, a o pozytywach mało się pisze. Uchwyty mi nie skrzypią, alcantara świetnie się trzyma, łatwa w utrzymaniu po ostatnich wygłupach dzieciaka. Życzę dużo zadowolenia z nowego auta.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Re: VW Tiguan Allspace

Post autor: Dual »

Dokladnie D10ni, w Kodiaqu wszystko gra. Jeszdze juz praktycznie 2 lata i dzieja sie narazie same drobiazgi. Jak ktos sie uprze zawsze cos znajdzie, a auto jest do jezdzenia 😁
Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

ODPOWIEDZ