Częstochowa, Krotoski - Cichy, Makuszyńskiego 74/76

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. śląskim.
qbus
Posty: 62
Rejestracja: 26 lis 2017, 22:35
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI Lava Blue

Częstochowa, Krotoski - Cichy, Makuszyńskiego 74/76

Post autor: qbus »

Dla mnie masakra. Rozmawiając ze znajomymi słyszałem "lepiej jedz gdzieś na Śląsk, bo to stracisz czas".
Nie wierzyłem bo lubię się przekonać na własnej skórze.
Po wejściu do salonu krótka piłka - doradca podszedł z uśmiechem, dzień dobry, dzień dobry.
- jestem zainteresowany kodiakiem
- czy był Pan już w jakimś innym salonie?
- tak
- w takim razie nie ma sensu abyśmy cokolwiek przeliczali czy oferowali, ma Pan jakieś pytania?

Zglupiałem.



Sponsor

Częstochowa, Krotoski - Cichy, Makuszyńskiego 74/76

Sponsor


Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Częstochowa, Krotoski - Cichy, Makuszyńskiego 74/76

Post autor: Malenstwo8 »

qbus pisze:
12 gru 2017, 0:56
Dla mnie masakra. Rozmawiając ze znajomymi słyszałem "lepiej jedz gdzieś na Śląsk, bo to stracisz czas".
Nie wierzyłem bo lubię się przekonać na własnej skórze.
Po wejściu do salonu krótka piłka - doradca podszedł z uśmiechem, dzień dobry, dzień dobry.
- jestem zainteresowany kodiakiem
- czy był Pan już w jakimś innym salonie?
- tak
- w takim razie nie ma sensu abyśmy cokolwiek przeliczali czy oferowali, ma Pan jakieś pytania?

Zglupiałem.
:shock: :?:

Ethel
Posty: 315
Rejestracja: 21 mar 2017, 9:42
Samochód: Kodiaq 1.4 TSI DSG Style

Re: Częstochowa, Krotoski - Cichy, Makuszyńskiego 74/76

Post autor: Ethel »

Miszcz sprzedaży :P

Awatar użytkownika
fonus
Posty: 259
Rejestracja: 10 mar 2017, 9:33
Samochód: Kodiaq 1.4 TSI ACT 150 KM 2WD DSG Brąz Magnetic

Re: Częstochowa, Krotoski - Cichy, Makuszyńskiego 74/76

Post autor: fonus »

Medal dla sprzedawcy. Oszczędził Twój czas, nie naraził Cię na stresy. Nie będziesz rozczarowany. Ja widzę same plusy.

kedzier
Posty: 190
Rejestracja: 13 paź 2017, 12:42
Samochód: Skoda

Re: Częstochowa, Krotoski - Cichy, Makuszyńskiego 74/76

Post autor: kedzier »

Solidarność rynkowa :P

tydy
Posty: 59
Rejestracja: 05 kwie 2017, 11:26
Samochód: Kodiaq TSI 2.0

Re: Częstochowa, Krotoski - Cichy, Makuszyńskiego 74/76

Post autor: tydy »

Ja tam kupowałem i w sumie nie było tak źle. Ale sprzedawcy faktycznie trochę mało rozgarnięci. Brakowało mi takiego dopieszczenia przez nich - w sumie kupę kasy tam zostawiłem, ale rabat dostałem, gratisy też, a czas oczekiwania jak wszędzie...

qbus
Posty: 62
Rejestracja: 26 lis 2017, 22:35
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI Lava Blue

Re: Częstochowa, Krotoski - Cichy, Makuszyńskiego 74/76

Post autor: qbus »

tydy pisze:
12 gru 2017, 22:07
Ja tam kupowałem i w sumie nie było tak źle. Ale sprzedawcy faktycznie trochę mało rozgarnięci. Brakowało mi takiego dopieszczenia przez nich - w sumie kupę kasy tam zostawiłem, ale rabat dostałem, gratisy też, a czas oczekiwania jak wszędzie...
Ja nie mówię, że to jest zły salon, ale pierwsze wrażenie zrobili na mnie piorunujące. "Idź Pan stąd i nie wracaj" - tak się poczułem.

Kleszcz
Posty: 7
Rejestracja: 30 sty 2020, 0:30
Samochód: Skoda kodiaq sportline

Re: Częstochowa, Krotoski - Cichy, Makuszyńskiego 74/76

Post autor: Kleszcz »

Do dzisiaj robią takie pioronujące wrażenie. Ja będąc z Częstochowy ( salon mam 5 minut drogi od domu ) musiałem zamówić auto w Gliwicach , to daje do myślenia.

ODPOWIEDZ