Ciekawe dodatki do Misia

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: michalmiko »

No to wiele wyjaśnia, dzięki :) Ciekawe czy apple też się dostosuje, czy znowu będą mieli inne złącza :)



Sponsor

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Sponsor


WuWu
Posty: 597
Rejestracja: 10 cze 2017, 23:18
Samochód: Kodiaq 1,4

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: WuWu »

jak tak będzie, to za parę złotych kupi się adapter z USB na USB-C

selk
Posty: 27
Rejestracja: 10 maja 2020, 0:19
Lokalizacja: Łodź
Samochód: Kodiaq 2.0 FSI 132kW / 2017

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: selk »

golob pisze:
29 lip 2019, 9:33
kedzier pisze:
27 lip 2019, 8:42
Będąc za naszą wschodnią granicą wypatrzyłem ciekawa siateczkę na owady/gryzonie w grilu 😁 w kodiaczku pochodzącym z BY.
Ta siatka jest najbardziej potrzebna od kamieni (owady też, ale kamyczki są najgorsze), na pewno też miał taką siatkę poniżej w zderzaku założoną. Na wschodzie bardzo popularne bo tam jeszcze więcej kiepskich dróg. Generalnie właśnie tam w zderzaku w Kodiaqu jest dramat fabrycznie i przez te wielkie dziury w tym "plastrze miodu" wszystkie kamienie walą w chłodnicę i gną i uszkadzają żeberka.

Dużo osób zakłada ceramiki, folie na lakier itp. ale chyba nikt nie dba o chłodnicę.

a powiedzcie mi jak tę siatke zamocowac w kodiaq STYLE (2017)
kolega rozebrał grila i w STYLE te "zęby" grila sa puste z tyłu
nie bardzo jest do czego te siatke przykręcić

czy ktoś wie jak tę siatke zamocowac ?

Czy może są rózne rodzaje tych grilli w kodiaq ? ze maja jakies wypełnienie /wzmocnienie ?

klimas7
Posty: 226
Rejestracja: 11 lut 2020, 8:09
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Kodiaq TSI 2.0 190KM L&K RM20

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: klimas7 »

Moje dodatki:
1. Folia na VC (Aliexpress - nie mogę znaleźć linka) - raczej nie polecam, średnia jakość.
2. Folia na Columbusa (Aliexpress) - bardzo polecam, jestem pozytywnie zaskoczony jakością.
3. Odstraszacz kun na baterie (Allegro - producent: Viano, sprzedawców jest wielu), nie do aku - bałem się ew. problemów z elektroniką, pewnie niepotrzebnie (zdjęcie).
4. Zaślepki na zawiasy w drzwiach (Aliexpress) - inspiracja: bobuś, załączam zdjęcie przed i po, polecam.
5. Osłona na akumulator (Aliexpress) - załączam zdjęcie przed i po, raczej polecam.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

zdjęcie bmp
Ostatnio zmieniony 08 wrz 2020, 7:51 przez klimas7, łącznie zmieniany 1 raz.

root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: root »

Brakuje linków, byłoby wiadomo co kupować/czego nie kupować.
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

klimas7
Posty: 226
Rejestracja: 11 lut 2020, 8:09
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Kodiaq TSI 2.0 190KM L&K RM20

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: klimas7 »

Linki dodane, czekam jeszcze na osłonki do otworów pod siedzeniami.

Hugus
Posty: 40
Rejestracja: 28 maja 2020, 21:15
Lokalizacja: Serock
Samochód: Kodiaq style szary steel 2.0 tdi 190km 4x4 DSG

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: Hugus »

A ładowarkę indukcyjną ktoś dokładał?
Style szary steel 2.0 TDI 190 KM 4x4 DSG RM2021

klimas7
Posty: 226
Rejestracja: 11 lut 2020, 8:09
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Kodiaq TSI 2.0 190KM L&K RM20

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: klimas7 »

Wiem, że nie o to pytasz, ale nie wiem czy jest sens się w to bawić. Ja mam wbudowaną ładowarkę indukcyjną, ale z niej nie korzystam - po pierwszej mój iPhone 11 w gumie ledwo się tam mieści i ciężko się go wyciąga, po drugie i tak muszę mieć kabel do AppleCar (nawigacja, Spotify, podcasty), więc dla mnie zbędny bajer. Jak potrzebujesz to próbuj, ale tylko podpowiadam, że nie dla każdego będzie warto.

Hugus
Posty: 40
Rejestracja: 28 maja 2020, 21:15
Lokalizacja: Serock
Samochód: Kodiaq style szary steel 2.0 tdi 190km 4x4 DSG

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: Hugus »

klimas7 pisze:
09 wrz 2020, 14:37
Wiem, że nie o to pytasz, ale nie wiem czy jest sens się w to bawić. Ja mam wbudowaną ładowarkę indukcyjną, ale z niej nie korzystam - po pierwszej mój iPhone 11 w gumie ledwo się tam mieści i ciężko się go wyciąga, po drugie i tak muszę mieć kabel do AppleCar (nawigacja, Spotify, podcasty), więc dla mnie zbędny bajer. Jak potrzebujesz to próbuj, ale tylko podpowiadam, że nie dla każdego będzie warto.
U mnie android auto działa bez kabla. Telefon s10 tez się mieści, brakuje tylko ładowania. Fabrycznego nie brałem, bo cena zaporowa, ale chętnie bym zamontował coś, co by ładowało.
Style szary steel 2.0 TDI 190 KM 4x4 DSG RM2021

pwroblew
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2020, 23:43
Samochód: Skoda Kodia1 2.0 TSI

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: pwroblew »

Hugus pisze:
09 wrz 2020, 19:40
klimas7 pisze:
09 wrz 2020, 14:37
Wiem, że nie o to pytasz, ale nie wiem czy jest sens się w to bawić. Ja mam wbudowaną ładowarkę indukcyjną, ale z niej nie korzystam - po pierwszej mój iPhone 11 w gumie ledwo się tam mieści i ciężko się go wyciąga, po drugie i tak muszę mieć kabel do AppleCar (nawigacja, Spotify, podcasty), więc dla mnie zbędny bajer. Jak potrzebujesz to próbuj, ale tylko podpowiadam, że nie dla każdego będzie warto.
U mnie android auto działa bez kabla. Telefon s10 tez się mieści, brakuje tylko ładowania. Fabrycznego nie brałem, bo cena zaporowa, ale chętnie bym zamontował coś, co by ładowało.
jak działa Ci bez kabla? a jaki masz radio? Columbus czy Amundsen?

ODPOWIEDZ