Ciekawe dodatki do Misia

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: michalmiko »

Dołożę oliwy do ognia: Jak zasuniecie klapkę i coś będzie po niej latać w trakcie jazdy, to z piano Black zaraz zrobi się czarny mat 😂 Ja prawie tego nie dotykam, a na piano Black jest pełno mikro rysek :(



Sponsor

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Sponsor


D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: D10ni »

Ja mam tam przyklejoną cienką czarną piankę (neopren). Zbyt wygodne podręczne miejsce żeby zostawiać "aby ładnie wyglądało" :-)
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

thortorun
Posty: 74
Rejestracja: 13 lut 2019, 22:09
Samochód: Škoda

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: thortorun »

Na Ali można zanabyć okleinę w carbon look na panel środkowy, albo folię ochronną transparentną - może to jest rozwiązanie.
Obrazek

Obrazek

pobieranie z wrzuty za darmo bez rejestracji
Krzyżak z Torunia

Shazan
Posty: 153
Rejestracja: 20 cze 2019, 19:53
Samochód: Kodiaq RS RM2020 raceblue :)

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: Shazan »

To jest to! Rozwiązuje problem piano Black:)

golob
Posty: 153
Rejestracja: 19 cze 2017, 10:10
Samochód: Kodiaq Style 1.5 DSG 4x2

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: golob »

SlawekW pisze:
21 lut 2019, 20:43


1. Dwustronny kabelek USB-C do telefonu (mam duży telefon i ze standardowym kabelkiem nie mieścił się w schowku). Dzięki tej "dwustronności" nie ma problemu z podłączaniem jedną ręką, nawet podczas jazdy :) Polecam !
Obrazek

Zanabyłem ten kabelek i niestety w Kodiaqu mi nie działa, w ogóle nie ładuje telefonu nawet, za to w laptopie działa. 6zł źle wydane ;)

SlawekW
Posty: 148
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:55
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: SlawekW »

golob pisze:
25 lip 2019, 11:25
Zanabyłem ten kabelek i niestety w Kodiaqu mi nie działa, w ogóle nie ładuje telefonu nawet, za to w laptopie działa. 6zł źle wydane ;)
Przykro mi że Tobie nie działa.
U mnie od 10 miesięcy tan kabelek: https://pl.aliexpress.com/item/32897106008.html sprawdza się doskonale, obsługując AA i jednocześnie ładując telefon (S9+).

Awatar użytkownika
Gliniak
Posty: 122
Rejestracja: 18 lut 2019, 21:11
Samochód: 4x4/DSG/140kW/tdi/Style/szary steel

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: Gliniak »

D10ni pisze:
24 lip 2019, 10:44
Schowek mam z ładowaniem bezprzewodowym. I używam tylko przy dłuższych trasach. Dlatego często nie odsuwam klapki i na wierzchu coś kładę, także telefon. I jak już wcześniej wspomniałem, na zakręcie telefon potrafił wypaść przez boczny otwór. Zaślepienie otworów pozwoliłoby tego uniknąć.
bałem się tej odpowiedzi :-)
gust frajera jest nieodgadniony ! :lol:

golob
Posty: 153
Rejestracja: 19 cze 2017, 10:10
Samochód: Kodiaq Style 1.5 DSG 4x2

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: golob »

SlawekW pisze:
25 lip 2019, 19:54
golob pisze:
25 lip 2019, 11:25
Zanabyłem ten kabelek i niestety w Kodiaqu mi nie działa, w ogóle nie ładuje telefonu nawet, za to w laptopie działa. 6zł źle wydane ;)
Przykro mi że Tobie nie działa.
U mnie od 10 miesięcy tan kabelek: https://pl.aliexpress.com/item/32897106008.html sprawdza się doskonale, obsługując AA i jednocześnie ładując telefon (S9+).
Kupowałem właśnie z tej aukcji, ale nie ma problemu :) , generalnie w moim przypadku okazało się żę wole mieć jednak długi kabelek i ten krótki 20cm by mi sie nie sprawdzał nawet gdyby działał, trzymam telefon pod podłokietnikiem i czasem potrzebuje do niego zajrzeć.

kedzier
Posty: 190
Rejestracja: 13 paź 2017, 12:42
Samochód: Skoda

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: kedzier »

Będąc za naszą wschodnią granicą wypatrzyłem ciekawa siateczkę na owady/gryzonie w grilu 😁 w kodiaczku pochodzącym z BY.
Obrazek

Obrazek

golob
Posty: 153
Rejestracja: 19 cze 2017, 10:10
Samochód: Kodiaq Style 1.5 DSG 4x2

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: golob »

kedzier pisze:
27 lip 2019, 8:42
Będąc za naszą wschodnią granicą wypatrzyłem ciekawa siateczkę na owady/gryzonie w grilu 😁 w kodiaczku pochodzącym z BY.
Ta siatka jest najbardziej potrzebna od kamieni (owady też, ale kamyczki są najgorsze), na pewno też miał taką siatkę poniżej w zderzaku założoną. Na wschodzie bardzo popularne bo tam jeszcze więcej kiepskich dróg. Generalnie właśnie tam w zderzaku w Kodiaqu jest dramat fabrycznie i przez te wielkie dziury w tym "plastrze miodu" wszystkie kamienie walą w chłodnicę i gną i uszkadzają żeberka.

Dużo osób zakłada ceramiki, folie na lakier itp. ale chyba nikt nie dba o chłodnicę.

ODPOWIEDZ