Ciekawe dodatki do Misia

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
Kodik
Posty: 23
Rejestracja: 17 lut 2019, 15:19
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TSI 180 KM DSG 4x4

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: Kodik »

D10ni pisze:
10 mar 2019, 0:36
Czy dobrze rozumiem że całą istotą tego urządzenia jest sprawianie wrażenia że ma się pod maską coś innego niż dał producent czy "ma somsiad"? Jeśli tak, to chyba tylko dla tych co potrzebują coś sobie kompensować? ;-)
Dokładnie tak - to jest wyłącznie dla takich! :D To jest jak paździerzowy spojler tylko, że high tech :D



Sponsor

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Sponsor


Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2886
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: MałGorzata »

Kolego możesz podać linka do tego kabla USB c bocznego dwustronnego?
Dzięki
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

SlawekW
Posty: 148
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:55
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: SlawekW »

MałGorzata pisze:
11 mar 2019, 12:53
Kolego możesz podać linka do tego kabla USB c bocznego dwustronnego?
Oczywiście. Proszę bardzo: https://pl.aliexpress.com/item/Frvsimem ... 06008.html
Wybrałem ten najkrótszy (20cm) - szkoda że nie ma jeszcze krótszych.

Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: michalmiko »

szymonwc pisze:
09 mar 2019, 17:23
Michalmiko co do zasłonek to chyba odczucie subiektywne. Jechałem z tyłu i dałem radę. Dzieciaki mają dobre zacienienie, a i przyzwyczajone do jazdy z takimi kotarami 😁. Progi będę sam montował, chyba że nie poradzę to podjadę do znajomych macherow. Już je dostałem ale na razie nie mam czasu się zabrać za ich montaż. Zdjęcia wstawię jak już będę miał ogarnięte wszystkie tematy. Na chwilę obecną zamontowałem tablety i musze powiedzieć ze wygladaja super.
No moje już też się przyzwyczaiły, choć starsza córka bardzo chciała je ściągać, choć była wtedy w wieku "buntowniczym" :D
Chętnie zobaczę fotki, jak będziesz montował to zrób jakiś tutorial, zawsze będzie łatwiej zamontować :)
Pokaż zdjęcia tych tabletów :)
root pisze:
10 mar 2019, 10:04
Niestety folia Cię nie zabezpieczy przed słońcem. Mam dość mocno przyciemnione i wciąż potrzebuję zasłonek…
W sumie to o ochronie przeciwsłonecznej zapomniałem, dla mnie najbardziej liczy się to, że szyby wyglądają na czarne i nie widać do środka :lol:

Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2025
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: stingerA6 »

U mnie folia załatwia problem. Mam sunseta na to rzuconą folię. Jak dla mnie słońce nie ma szans. Potestujemy to jeszcze w lecie.
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

szymonwc
Posty: 72
Rejestracja: 29 gru 2018, 14:56
Samochód: Kodiaq style 2.0 217KM 463Nm 4x4 automat Box Vtec

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: szymonwc »

https://www.wideorejestratory24.pl/kame ... c500s-dual

Tak mnie naszło na taki mały dodatek jutro będzie montaż.

Michał na wikingu postaram się pstryknac parę zdjęć
Kodiaq style 2.0 217KM 463Nm 4x4 automat Box Vtech oraz PedalBox DTE

bubuś
Posty: 646
Rejestracja: 04 lut 2018, 10:28
Lokalizacja: Polska
Samochód: był Kodiaq Style 2,0 TDI 140kW, 4x4, DSG + dodatki

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: bubuś »

szymonwc pisze:
13 mar 2019, 22:08
https://www.wideorejestratory24.pl/kame ... c500s-dual

Tak mnie naszło na taki mały dodatek jutro będzie montaż.

Michał na wikingu postaram się pstryknac parę zdjęć
I to jest OK wybór.
To zacna marka, jakość wyrobów bardzo dobra.
Sam jestem/byłem użytkownikiem DOD. Nabyłem go dokładnie 5 lat temu, jak się tylko pokazał na polskim rynku. Był to model wówczas drugi od góry w ofercie - DOD LS400W (wyższym był tylko LS430W - taki sam jak mój, miał dodatkowo moduł GPS) i był jak na owe czasy relatywnie drogi.

Prócz podstawowej funkcji, czyli rejestratora jazdy, służył mi w turystycznych wyprawach jako kamera w pomieszczeniach (zasilana kabelkiem z powerbanku), w których nie można było fotografować, w tym z użyciem flesza błyskowego . Jakość filmików była idealna.
Ale na moje nieszczęście, wczoraj jak się kręciłem po Łodzi, rejestrator przestał działać (podobnie pogubiła się skodowska nawigacja), nie chce się już uruchamiać.
Jutro ganiam do jakiegoś serwisu elektronicznego, by sprawdzili, czy da się uratować ustrojstwo, czy na złom.
Follow your dreams :D
Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów! Oczekujesz pomocy, używaj poprawnej pisowni.
Popieram akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

Ethel
Posty: 315
Rejestracja: 21 mar 2017, 9:42
Samochód: Kodiaq 1.4 TSI DSG Style

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: Ethel »

szymonwc pisze:
13 mar 2019, 22:08
https://www.wideorejestratory24.pl/kame ... c500s-dual

Tak mnie naszło na taki mały dodatek jutro będzie montaż.

Michał na wikingu postaram się pstryknac parę zdjęć
Daj znać jak montaż. Też myślalem nad dualną kamerą, ale jakoś montowanie tego mnie nie zacheca do projektu.

szymonwc
Posty: 72
Rejestracja: 29 gru 2018, 14:56
Samochód: Kodiaq style 2.0 217KM 463Nm 4x4 automat Box Vtec

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: szymonwc »

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Parę zdjęć z zasłonek monitorów i Dod-a a także dodatkowo blokada skrzyni. Zdjęcia nie porywają 😁 ale do katalogu nie idą.
Przewody dod-a dają się ładnie prowadzić podsufitka. Z racji tego że prowadziłem po stronie pasażera to jedynie w górnym rogu szyby jak schodzilem z zasilaniem po słupku był problem z włożeniem kabla, a nie chciałem rozbierać słupka więc tam delikatnie wystaje na odcinku 2 cm ale i tak nie widać bo maskuje to przyciemnianie szyby. W nogach u pasażera nogach zamontowany adapter zasilania blackvue power magic pro, podpięty w zasilanie gniazda zapalniczki. Monitory podpięty wraz z dodatkowym usb do tylnego gniazda zapalniczki. Dodatkowo do monitorów zamontowany wlacznik/wyłącznik zasilania.
Kodiaq style 2.0 217KM 463Nm 4x4 automat Box Vtech oraz PedalBox DTE

Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Ciekawe dodatki do Misia

Post autor: michalmiko »

Kawał roboty, prawie jak u mnie :D
Czy to dodatkowe USB, to tylko zasilanie, czy też czytnik dla dodatkowych monitorów? Mógłbyś coś więcej napisać o tych monitorach? Co to za sprzęt i czy działają niezależnie od systemu samochodu? Jak doprowadziłeś do nich zasilanie? Wyglądają na prawdę zacnie :)

ODPOWIEDZ