KESSY FULL- bezkluczykowy system obsługi

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
Ethel
Posty: 315
Rejestracja: 21 mar 2017, 9:42
Samochód: Kodiaq 1.4 TSI DSG Style

Re: KESSY FULL- bezkluczykowy system obsługi

Post autor: Ethel »

Jednak nie udało się... nie ma ponoć nowego softu...

Muszę sprawdzić w innym ASO



Sponsor

Re: KESSY FULL- bezkluczykowy system obsługi

Sponsor


Abisai
Posty: 32
Rejestracja: 07 kwie 2017, 20:15
Samochód: Kodiaq 1.5 TSI 150KM DSG SportLine Black Magic

Re: KESSY FULL- bezkluczykowy system obsługi

Post autor: Abisai »

To ściema - mi w Poznaniu wgrali bez problemu (gratis). Auto kupione w maju 2017.

Michał_Wawa
Posty: 86
Rejestracja: 22 paź 2018, 20:03
Samochód: Kodiaq

Re: KESSY FULL- bezkluczykowy system obsługi

Post autor: Michał_Wawa »

Też mam mieć to kessy full bo akurat jest w pakiecie fresh ale mało mnie to ekscytuje. Dla kobiet na pewno dobre bo bez grzebania w torebce :-)
A co do bezpieczeństwa.. Pojadę do mojego alarmiarza-magika. Założy mi malutki, zwykły, mechaniczny pstryczek, którego złodziej by szukał tygodniami (taki magik). Zostawiając auto w jakimś niepewnym miejscu wystarczy to pstryknąć. Nikt nigdy nie odpali silnika choćby przyszedł z plecakiem komputerów.
Pozdrawiam,

Michał

bubuś
Posty: 646
Rejestracja: 04 lut 2018, 10:28
Lokalizacja: Polska
Samochód: był Kodiaq Style 2,0 TDI 140kW, 4x4, DSG + dodatki

Re: KESSY FULL- bezkluczykowy system obsługi

Post autor: bubuś »

Na lawetę lub motylka zapakują furmankę i odjadą w sina dal.
Follow your dreams :D
Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów! Oczekujesz pomocy, używaj poprawnej pisowni.
Popieram akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

Michał_Wawa
Posty: 86
Rejestracja: 22 paź 2018, 20:03
Samochód: Kodiaq

Re: KESSY FULL- bezkluczykowy system obsługi

Post autor: Michał_Wawa »

bubuś pisze:
22 lis 2018, 16:23
Na lawetę lub motylka zapakują furmankę i odjadą w sina dal.
To nie Bentley :) Popularne auta kradną łebki z laptopem dla paserów, którzy je rozkręcają i potem można na allegro kupić błotnik "w kolorze", tapicerkę skórzaną, prawie nowe alufelgi itp...
Ferrari czy Mercedesa 600 warto próbować ładować na lawetę ale obecnie i to jest trudne. W super furach bywają po dwa albo i trzy niezależne systemy monitoringu gps/gsm. Ten ostatni całkiem nieaktywny przez zaprogramowany czas i nie do znalezienia. Więc ryzyko jest duże.
Pozdrawiam,

Michał

bubuś
Posty: 646
Rejestracja: 04 lut 2018, 10:28
Lokalizacja: Polska
Samochód: był Kodiaq Style 2,0 TDI 140kW, 4x4, DSG + dodatki

Re: KESSY FULL- bezkluczykowy system obsługi

Post autor: bubuś »

Michał_Wawa pisze:
22 lis 2018, 16:37
bubuś pisze:
22 lis 2018, 16:23
Na lawetę lub motylka zapakują furmankę i odjadą w sina dal.
To nie Bentley :) Popularne auta kradną łebki z laptopem dla paserów, którzy je rozkręcają i potem można na allegro kupić błotnik "w kolorze", tapicerkę skórzaną, prawie nowe alufelgi itp...
Ferrari czy Mercedesa 600 warto próbować ładować na lawetę ale obecnie i to jest trudne. W super furach bywają po dwa albo i trzy niezależne systemy monitoringu gps/gsm. Ten ostatni całkiem nieaktywny przez zaprogramowany czas i nie do znalezienia. Więc ryzyko jest duże.
Kodiaq póki co nie jest popularnym autem, jest raczej jeszcze rodzynkiem, tak jak Bentley.
Rabuś zabiera to, co jest potrzebne paserom, więc skubnie wszystko, na co jest popyt. Sąsiadowi półroczną RAV4 Hybrydę z super zabezpieczeniami w nocy nie tak dawno skubnęli i tyle.

Zabezpieczenia, zabezpieczeniami. Albo w trakcie nocy dotrą na Litwę/Ukrainę/Białoruś i szukaj wiatru w polu, albo rozbebeszą auto do gołego i znajdą wszystkie zabezpieczenia. Nawet instalację Gannet Guard znajdą. Na teren Polski nie jest Gannet astronomicznie drogi (wersja SILVER to 1400 zł + roczny abonament 600 zł). Wersja GOLD (czyli na Europę) jest już droższa.
Follow your dreams :D
Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów! Oczekujesz pomocy, używaj poprawnej pisowni.
Popieram akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

W.W.
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2017, 16:31
Samochód: Passat

Re: KESSY FULL- bezkluczykowy system obsługi

Post autor: W.W. »

Michał_Wawa pisze:
22 lis 2018, 15:58
Pojadę do mojego alarmiarza-magika. Założy mi malutki, zwykły, mechaniczny pstryczek, którego złodziej by szukał tygodniami (taki magik).
To pochwal się, na którym przewodzie zamontować ten pstryczek, co by tester od razu nie wykrył braku połączenia. Miejsce każdy sam sobie znajdzie.
Pozdrawiam
WW

Abisai
Posty: 32
Rejestracja: 07 kwie 2017, 20:15
Samochód: Kodiaq 1.5 TSI 150KM DSG SportLine Black Magic

Re: KESSY FULL- bezkluczykowy system obsługi

Post autor: Abisai »

Michał_Wawa pisze:
22 lis 2018, 15:58
Też mam mieć to kessy full bo akurat jest w pakiecie fresh ale mało mnie to ekscytuje. Dla kobiet na pewno dobre bo bez grzebania w torebce :-)
A co do bezpieczeństwa.. Pojadę do mojego alarmiarza-magika. Założy mi malutki, zwykły, mechaniczny pstryczek, którego złodziej by szukał tygodniami (taki magik). Zostawiając auto w jakimś niepewnym miejscu wystarczy to pstryknąć. Nikt nigdy nie odpali silnika choćby przyszedł z plecakiem komputerów.
Uważaj z tym - mi w serwisie powiedzieli (a też mam takiego gościa od magicznych pstryczków), że w razie problemów z elektryką czy elektroniką to jest dla nich wykręt żeby nie uznać gwarancji ze wzgl. na nieautoryzowaną ingerencję... Oczywiście zależy od ich podejścia w razie czego, ale dajesz im argument.

Michał_Wawa
Posty: 86
Rejestracja: 22 paź 2018, 20:03
Samochód: Kodiaq

Re: KESSY FULL- bezkluczykowy system obsługi

Post autor: Michał_Wawa »

Abisai pisze:
22 lis 2018, 18:46
Uważaj z tym - mi w serwisie powiedzieli (a też mam takiego gościa od magicznych pstryczków), że w razie problemów z elektryką czy elektroniką to jest dla nich wykręt żeby nie uznać gwarancji ze wzgl. na nieautoryzowaną ingerencję...
Ja akurat jestem dziwny i z całej siły unikam ASO. Uważam, że pracują tam małoletni partacze (którzy przez rok nie znaleźliby pstryczka mojego magika). Nigdy nie biorę żadnych dodatkowych gwarancji czy przeglądów. Ufam swojemu mechanikowi, przy okazji co najmniej 2x tańszemu niż ASO. No i ofkors po dotarciu auta - tuning u zaufanego Top fachowca. A w ASO poproszę tylko o "przeglądy" blacharskie dla gwarancji na rdzewienie, zawsze to milej wygląda w książce dla potencjalnego następnego nabywcy co wierzy w aso.
Pozdrawiam,

Michał

Awatar użytkownika
DymJr
Posty: 84
Rejestracja: 09 lis 2018, 12:52
Samochód: Kodiaq Style 2.0tdi DSG

Re: KESSY FULL- bezkluczykowy system obsługi

Post autor: DymJr »

Mozna zalozyc drugi, niezalezny immobiliser, koszt ok 1tys zl. i nosic drugi pilot ale po co? Jak złodziej ma odjechac skoro system wykryje brak kluczyka w kabinie?

ODPOWIEDZ