Przegląd 60 tys. km

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
tomek000
Posty: 97
Rejestracja: 15 sty 2020, 7:36
Samochód: Kodiaq 1.5tsi DSG Style

Re: Przegląd 60 tys. km

Post autor: tomek000 »

DymJr pisze:
06 maja 2022, 14:23
Interwał 120 tys dotyczy skrzyń, których mechatronika ma odseparowany obieg oleju od tego w bloku z mechaniką. Ja pytałem przy okazji wizyty w nieautoryzowanym serwisie VAG w Gliwicach czy wymieniać bo też miałem dylemat i dostałem odpowiedź od właściciela warsztatu, że spokojnie można jeździć.
Wszystko ok, tylko że w kodiaq nie ma w żadnej wersji skrzyni o jakiej piszesz, odseparowany obieg oleju w mechatronice ma dsq7 ale dq200 czyli z tzw. suchymi sprzęgłami.



Sponsor

Re: Przegląd 60 tys. km

Sponsor


Awatar użytkownika
DymJr
Posty: 84
Rejestracja: 09 lis 2018, 12:52
Samochód: Kodiaq Style 2.0tdi DSG

Re: Przegląd 60 tys. km

Post autor: DymJr »

Nie wiem jaką mam skrzynie, nie sprawdzałem ale takie info z ASO dostałem podczas jednego z przeglądów i potwierdzałem to niedawno w warsztacie niezależnym.

Awatar użytkownika
borek
Posty: 400
Rejestracja: 07 sty 2019, 7:37
Samochód: Skoda Kodiaq L&K TSI 229 (chip)

Re: Przegląd 60 tys. km

Post autor: borek »

Proponowali komuś z Was wymianę tarczy z klockami tył + klocki przód przy 56 tys km bo niby kiepskie? Bo chyba lekki żart 🫢 sam przekładam sobie koła lato / zima i potrafię chociaż organoleptycznie stwierdzić czy czas wymienić klocki czy nie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wujeq
Posty: 133
Rejestracja: 24 lis 2019, 10:12
Samochód: Kodiaq Ambition 1,5 TSI 4x4 DSG MY19

Re: Przegląd 60 tys. km

Post autor: wujeq »

odświeżę temat - tutaj pisano o przeglądzie 60kk - pytanie czy dysponuje koś rozpiską przeglądów z pracami do wykonania - kiedyś było to w książce teraz masakra... dzięki z góry

ODPOWIEDZ