Infotainment w Amundsenie

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Infotainment w Amundsenie

Post autor: root »

lighting pisze:
27 mar 2017, 11:49
Trochę jestem skołowany przez FAQ na stronie Skody - http://www.skoda.co.uk/about-us/mirrorlink-faqs
Konkretnie pytanie:
If my car was built prior to the 25 May 2015, am I able to upgrade my MirrorLink system to SmartLink?

Unfortunately it is not possible to upgrade the MirrorLink system on existing cars to incorporate SmartLink.
SmartLink to MirrorLink + Android Auto + CarPlay. Widocznie wcześniej był tylko MirrorLink.
lighting pisze:
27 mar 2017, 11:49
oraz tym, że istnieje aplikacja SmartLink w Google Play.
Możesz wkleić linka?


Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Sponsor

Re: Infotainment w Amundsenie

Sponsor


root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Infotainment w Amundsenie

Post autor: root »

To zresztą się potwierdza w tym FAQ:
Are iPhones compatible with MirrorLink?

Unfortunately not, iPhones are only compatible with SmartLink. SmartLink includes within it MirrorLink, Apple CarPlay (compatible with iPhones 5, 5c, 5s, 6 and 6 Plus) and Android Auto.
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

lighting
Posty: 515
Rejestracja: 28 lut 2017, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI

Re: Infotainment w Amundsenie

Post autor: lighting »

root pisze:
27 mar 2017, 12:32

SmartLink to MirrorLink + Android Auto + CarPlay. Widocznie wcześniej był tylko MirrorLink.
lighting pisze:
27 mar 2017, 11:49
oraz tym, że istnieje aplikacja SmartLink w Google Play.
Możesz wkleić linka?
Jasne: https://play.google.com/store/apps/deta ... link&hl=pl
DO developer

root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Infotainment w Amundsenie

Post autor: root »

Ale to nie ma nic wspólnego ze Skodą. Poza tym wymaga kabla HDMI, a w naszych autach nie ma takiego wejścia…
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

lighting
Posty: 515
Rejestracja: 28 lut 2017, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI

Re: Infotainment w Amundsenie

Post autor: lighting »

root pisze:
27 mar 2017, 13:43
Ale to nie ma nic wspólnego ze Skodą. Poza tym wymaga kabla HDMI, a w naszych autach nie ma takiego wejścia…
Ok. Dziękuję za wyklarowanie tematu w 100%.
DO developer

Łukasz1234
Posty: 19
Rejestracja: 05 maja 2017, 11:08
Samochód: Kodiaq 2.0 TDI DSG 4*4

Re: Infotainment w Amundsenie

Post autor: Łukasz1234 »

Obsługa aplikacji z telefonu na wyświetlaczu w Kodiaqu czy udało Wam się odpalić np. janosika na wyświetlaczu ??

Awatar użytkownika
D4U
Posty: 35
Rejestracja: 08 kwie 2017, 22:17
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0

Re: Infotainment w Amundsenie

Post autor: D4U »

Ja mam powiedziane że skoda jeszcze kie bwyprodukowala tego i trzeba czekają stick ale sprzedawca pamięta o tym i ma głęboką nadzieję że będzie to dość szybko

lighting
Posty: 515
Rejestracja: 28 lut 2017, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI

Re: Infotainment w Amundsenie

Post autor: lighting »

D4U Skoda by KIE wyprodukowała ? Co masz na myśli ? :)
DO developer

msolak81
Posty: 97
Rejestracja: 13 lip 2017, 14:29
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI 4x4

Re: Infotainment w Amundsenie

Post autor: msolak81 »

Szczerze mówiac to w Columbusie nie znalazłem opcji Street View. Google earth działa, jednakże mi lepiej korzysta się z map stadnardowych + informacje o ruchu drogowym i planowanie trasy z googla - naprawdę chodzi elegancko. Pozostałe usług (info o cenach paliwa na stacjach) byłyby super, gdyby były szerzej dostępne. i to tyle - bo nie znalazłem innego zastosowania dla stałego połączenia z netem przez kartę sim. BTW obecnie nie znalazłem żądnej oferty na kartę, na zasadzie możliwośći wykupienia pakietu i korzystania do wyczerpania - wzsystkie ograniczone czasowo, co przy zużyciu danych jest kompletnie nieekonomiczne, i już tylko korzystam z wlan (hitspot z telefonu). btw. przy połączeniu przez kabel (AppleCar) telefon nie udostępnia internetu niestety.

lodkot
Posty: 22
Rejestracja: 22 cze 2017, 22:15
Lokalizacja: Kłodzko
Samochód: Skoda Kodiaq 1.4 TSI DSG 4x4 STYLE

Re: Infotainment w Amundsenie

Post autor: lodkot »

Witam,
mam problem z Amundsenem, a mianowicie udostępniam, internet przez telefon (hotspot) Amundsen widzi ten punkt dostępowy, ale się nie łączy, raz przez kilka dni łączył się, a teraz ponownie nie, resetowałem wszystkie ustawienia WLan, ustawiałem od nowa i dalej to samo, próbowałem ręcznie i też nic, cały czas komunikat ... brak połączenia z internetem..
może ktoś posiada jakąś wiedzę o co chodzi?
pozdrawiam
Poprzednio
KIA SPORTAGE III 4x4 2.0 Benzyna

ODPOWIEDZ