viaTOLL / viaAUTO

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
Everred
Posty: 435
Rejestracja: 02 maja 2017, 18:45
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TSI

viaTOLL / viaAUTO

Post autor: Everred »

Montował to ktoś do Kodiaqa? Nabyłem ostatnio bo zawsze problem z drobnymi na bramkach i natknąłem się na uwagę w instrukcji montażu, że niektóre szyby są "metalizowane" cokolwiek to oznacza i tylko w niektórych miejscach będzie działało, ponoć koło lusterka wstecznego po lewej. Dodam, że mam podgrzewaną szybę. Zanim przykleję wolałbym mieć pewność że zadziała a średnio chce mi się jechać na bramki a4 tylko po to, żeby sprawdzić przytrzymując w tamtym miejscu :|



Sponsor

viaTOLL / viaAUTO

Sponsor


darekj
Posty: 19
Rejestracja: 06 lut 2017, 10:01
Lokalizacja: Rybnik
Samochód: Skoda Kodiaq 1.4TSI DSG 4x2 7os. Style

Re: viaTOLL / viaAUTO

Post autor: darekj »

Ja mam zamontowane po prawej stronie lusterka, generalnie tam gdzie jest czarny obszar na szybie. Jeżdżę tak od maja i zawsze działa.

Mefju
Posty: 85
Rejestracja: 14 kwie 2017, 8:08
Lokalizacja: Skierniewice
Samochód: Kodiaq 2.0 tdi 140 KW

Re: viaTOLL / viaAUTO

Post autor: Mefju »

U mnie w po prawej od lusterka działa bez problemu ale nie mam podgrzewanej szyby.

Everred
Posty: 435
Rejestracja: 02 maja 2017, 18:45
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: viaTOLL / viaAUTO

Post autor: Everred »

Dzięki, w takim razie tam sobie przykleję.

Everred
Posty: 435
Rejestracja: 02 maja 2017, 18:45
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: viaTOLL / viaAUTO

Post autor: Everred »

Nie działa. Nie wiem jeszcze na 100% czy to nie wina uszkodzonego urządzenia ale szlaban się nie otworzył, musiałem wycofać, pokłócić się trochę z Panią Operatorką szlabanu i mnie przepuściła. Następnym razem jak nie zadziała to wychylę się z tym za szybę - jeśli wtedy zadziała to oznaczać będzie, że szyba nie przepuszcza tego sygnału.

ODPOWIEDZ