OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
Everred
Posty: 435
Rejestracja: 02 maja 2017, 18:45
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: Everred »

Jeżdżę Kodiaqiem już od jakiegoś czasu i w zasadzie nie wyobrażam go sobie bez panoramy. Jasno i przestronnie w środku, jak rozłożę roletę to od razu mniej przyjemnie jest. Każdy kogo wiozłem na tylnej kanapie mówi, że widoki genialne.

Dla mnie jedyny minus który ostatnio zaczął mi doskwierać to utrzymanie czystości. Jestem dość niski, mam około 173 cm i głupio się przyznać ale do wypucowania tej szyby musiałbym chyba na myjkę przywieźć stołek bo nie dosięgam... Na razie tylko spłukuję osad i brud ale nie jest to idealnie czyste jak przednia/boczne/tylne które mogę wypucować środkiem do szyb.



Sponsor

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Sponsor


michal_gadek
Posty: 6
Rejestracja: 21 lip 2017, 10:28
Samochód: Planowany Kodiaq 2.0 TSI Style

Tapicerka mix

Post autor: michal_gadek »

Witam.

Czy któryś z użytkowników forum posiada w swoim Kodiaqu tapicerkę mix? Chodzi mi przede wszystkim, jak się sprawuje na dłuższej trasie w ciepłe dni. W obecnym aucie mam pełną skórę, ale jest perforowana i dobrze wentyluje. Natomiast pełna skóra w Kodiaqu jest lita i po dłuższej jeździe testowej trochę się spociłem na plecach i dlatego rozważam mix. Niestety żaden dealer w pobliżu nie ma demo z taką tapicerką, długo bardzo bym prosił o opinię użytkowników :D

luksid
Posty: 116
Rejestracja: 22 lip 2017, 21:55
Samochód: Kodiaq 2.0 tsi

Re: Tapicerka mix

Post autor: luksid »

ja mam skore/alkantarę, daje radę

michal_gadek
Posty: 6
Rejestracja: 21 lip 2017, 10:28
Samochód: Planowany Kodiaq 2.0 TSI Style

Re: Tapicerka mix

Post autor: michal_gadek »

Alkantara mnie nie kreci, bo mam 2 małych dzieci i raz widziałem czyszczenie jej z resztek czekolady :D . Najchętniej bym brał skórę wentylowaną, ale ona wymaga 2 foteli regulowanych, co w sumie podraża konfigurację o prawie dychę...

root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: root »

Ten temat tu już był kilka razy… Wpisujesz „mix” w wyszukiwarkę i masz. Np. to: viewtopic.php?f=9&t=38&p=1313#p1313.

Są też na forum samochody z taką tapicerką:
Biznesowy Szary 2.0 TSI 4x4 DSG
2.0 TSI STYLE BLACK MAGIC
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Awatar użytkownika
Jarek104
Posty: 158
Rejestracja: 22 mar 2017, 6:05
Samochód: E39 528i

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: Jarek104 »

a skóra w Kodiaqu moze być wentylowana..

Everred
Posty: 435
Rejestracja: 02 maja 2017, 18:45
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: Everred »

Ja jestem MEGA zadowolony z mixa czarnego. Łatwe do utrzymania w czystości, wygląd premium, całkiem spoko się na tym siedzi nawet jak auto nagrzane jak piekarnik.

batura
Posty: 52
Rejestracja: 22 paź 2017, 16:40
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: batura »

Minęło trochę czasu od ostatniego updatu + głównie wypowiadały się osoby dzielące się doświadczeniem z panoramicznym dachem z innych samochodów. Samochód już zamówiłem, ale mam jeszcze trochę czasu, aby go dopasżyć i się mocno zastanawiam zarówno nad panormicznym dachem, jak i tapicerką Mix(w kolorze ciemnym).
Czy osoby, które to mają mogłyby się podzielić, czy zauważyły jakieś wady i czy zamówiłyby te opcje jeszcze raz?

Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2888
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: MałGorzata »

Dach waży 300kg więc w zasadzie to tylko dobra opcja dla najmocniejszych silników.
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

Poly
Posty: 98
Rejestracja: 14 sie 2017, 22:34
Samochód: Planuje Kodiaq 1.4 TSI

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: Poly »

MałGorzata pisze:
04 sty 2018, 20:41
Dach waży 300kg więc w zasadzie to tylko dobra opcja dla najmocniejszych silników.
Skąd masz informację, że aż 300 kg ?

ODPOWIEDZ