OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
Wito1985
Posty: 165
Rejestracja: 07 kwie 2017, 22:45
Samochód: Czekam

Re: Zamiana dekorów

Post autor: Wito1985 »

A ja zamówiłem i jedno i drugie chociaż wiem, że obydwie funkcje są tak przydatne jak rybie ręcznik..ale zawsze chciałem mieć auto z szyberdachem i zresztą żona mnie namówiła a podświetlenie mi się po prostu podoba.. :)



Sponsor

Re: Zamiana dekorów

Sponsor


Matelino
Posty: 78
Rejestracja: 23 mar 2017, 21:37
Samochód: Skoda Kodiaq 1.4 tsi DSG 150km

Re: Zamiana dekorów

Post autor: Matelino »

Duli15 pisze:
19 kwie 2017, 8:48
Dla was obciach to świecący pasek dla mnie bzdurą jest dach panoramiczny . O gustach się nie dyskutuje kto co lubi
Masz rację że o gustach się nie decyduje, ale z tym panoramicznym dachem to" pojechałeś " . Wnioskuję, że nie masz małych dzieci. Frajda dla dzieciaków bezcenna. Pozdrawiam.

Duli15
Posty: 11
Rejestracja: 08 kwie 2017, 8:20
Samochód: Kodżak

Re: Zamiana dekorów

Post autor: Duli15 »

Hehe akurat mam dwoje dzieci i jedno jest pewne przynajmniej przy moim pierworodnym , im więcej widocznej przestrzeni tym ciekawsza choroba lokomocyjna:) a co do frajdy to się zgadzam z tym że za 4 tysi wolę pojechać na fajne wakacje

Awatar użytkownika
BikeBert
Posty: 213
Rejestracja: 15 sty 2017, 14:53
Samochód: Kodiaq 2.0 TDI DSG

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: BikeBert »

Czy ktoś mógłby mnie naprowadzić na rzeczywiste zdjęcia tapicerki typu MIX? Czy ktoś z forumowiczów posiada takie siedzenia w Kodiaqu? Czy cały tył poza bokami także jest obity skają? Chodzi mi przede wszystkim o łatwość czyszczenia foteli z błota :)
Z góry dziękuję za pomoc.
Kodiaq => Ateca
My other car is a Mountain Bike


W.W.
Posty: 59
Rejestracja: 11 mar 2017, 16:31
Samochód: Passat

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: W.W. »

Oglądałem siedzenia skórzane i moim zdaniem to jest winyl, dla niepoznaki przez handlowców nazwany "skóra ekologiczną", ale w ofertach przymiotnik ten często jest pomijany.
Jak jest naprawdę?
Prawdziwa skóra, czy winyl?
Pozdrawiam
WW

Rafał
Posty: 523
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:53
Lokalizacja: Solec Kujawski, kuj-pom
Samochód: 2.0 tsi lava blue

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: Rafał »

dziś chyba tylko w ameryce dają skórę zwierzęcą na tapicerkę + bentley i inne wynalazki. "skóra" od dawna jest już z plastikowych krów :)

Samson
Posty: 18
Rejestracja: 26 kwie 2017, 9:57
Samochód: Karoq 1,5 150kM style

Re: Zamiana dekorów

Post autor: Samson »

Duli15 pisze:
19 kwie 2017, 8:48
Dla was obciach to świecący pasek dla mnie bzdurą jest dach panoramiczny . O gustach się nie dyskutuje kto co lubi
W Yetim miałem szklany dach, skrzypiał jak teściowa, NIGDY więcej!

Aeroxik
Posty: 89
Rejestracja: 29 gru 2016, 19:00
Samochód: Skoda Superb Kombi 2.0 TSI 280KM, Kodiaq 2.0 TSI

Re: Zamiana dekorów

Post autor: Aeroxik »

Aaaa czepiacie się :) jedni wolą rybki, drudzy akwarium... Każdy będzie miał innego zdanie ma temat tego i tamtego...Ja w moim ma i panoramę i dekor zebra i uważam ze w połączeniu z czarną skóra i wnętrzem najlepszy wybór! A widziałem juz w Kodiaqach różne połączenia. Są gusta i gusta...tyle

Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Re: Zamiana dekorów

Post autor: Dual »

Ja akurat szukałem auta dla rodziny i na wypady w lekki teren, ale niestety wiekszość przydatnych i klasycznych kiedyś terenowek zamienilo sie w SUVy, a te powiedzmy klasyki jak Land Criuser, Pajero czy Jepp GCh sa slabo osiagalne przy tym budzecie i dosc kosztowne w utrzymaniu.
Szukałem dosc długo zatem dostepnego SUVa o minimalnych zdolnosciach offrodowych oraz z pojemnym bagaznikiem i nagle pojawił się Kodiaq, którego testy wygladały dosc interesująco więc zamówiłem.
Zasadę mam jedną, ma być przyjemnie "jak w domku", praktycznie "schowki i bagażnik, napęd" oraz ekonomicznie "nieduże koszty serwisu i jak najmniej mogących się popsuć gadżetów".
Ale wiecie, że jak się w pakiecie coś wybierze pociąga to za sobą np. niepotrzebny gadżet, więc moim zdaniem wybrałem niezbędne minimum w Style.
Nie ma tam lampek (wystarczy mi oswietlenie LED i nic mnie w nocy nie rozprasza w czasie jazdy)i szklanego dachu (mechanizm, uszczelki i złośliwość innych), gdyż dla mnie jest to nie potrzebne, ale szanuję wybór innych dla których to ważne, dzieki temu będzie różnorodność Misków na rynku.
Dla mnie też ta zebra całkiem ciekawie wygląda. A najwazniejsze aby się nic nie psuło. ;-)
Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

ODPOWIEDZ