OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
agnes
Posty: 266
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:17
Samochód: Skoda Kodiaq 2,0 TDI

OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: agnes »

Czy możecie podzielić się doświadczeniami z eksploatacji (szczególnie w Skodach) tapicerki skórzanej i tapicerki skórzanej z wentylacją?

Co myślicie o panoramicznym dachu w Kodiaqu (lub w ogóle)? Czy warto się zdecydować?



Sponsor

OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Sponsor


Awatar użytkownika
dawajrapa
Posty: 147
Rejestracja: 19 sty 2017, 20:06
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Kodiaq TSI

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: dawajrapa »

panorama dach- super sprawa. mialem kiedys w 407, polecam. w aucie jest duzo jasniej, dzieciaki lub pasazerowie z tylu mieli zawsze frajde. btw- w NYC kazda nowa taksowka MUSI miec panoramiczny dach, inaczej nie zostanie dopuszczona do ruchu ;)

agnes
Posty: 266
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:17
Samochód: Skoda Kodiaq 2,0 TDI

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: agnes »

dawajrapa pisze:
05 lut 2017, 19:38
panorama dach- super sprawa. mialem kiedys w 407, polecam. w aucie jest duzo jasniej, dzieciaki lub pasazerowie z tylu mieli zawsze frajde. btw- w NYC kazda nowa taksowka MUSI miec panoramiczny dach, inaczej nie zostanie dopuszczona do ruchu ;)
Oj, mieszasz mi, mieszasz... ;)
Trochę szkoda mi tej kasy, ale parę lat bym się pocieszyła...

Muszę jeszcze przemyśleć, póki mogę zmienić (nie mam jeszcze potwierdzonego terminu).

Awatar użytkownika
dawajrapa
Posty: 147
Rejestracja: 19 sty 2017, 20:06
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Kodiaq TSI

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: dawajrapa »

ja, gdybym tylko mogl, dolozylbymten dach na pewno... niestety ograniczony budzet tym razem nie pozwolil ma takie bajery... szklany dach, razem z webasto, full ledem i kilkoma innymi dodatkami pozostaje mi tylko na "wish liscie"... gdybym kupowal to auto prywatnie / leasing- cala wish lista poszlaby do zamowienia- przy racie leasingu mocno tego nie oddczujesz, podczas uzytkowania te rzeczy umila podrozowanie autem a przy sprzedazy odplaci lepsza cena... domawiaj :)

agnes
Posty: 266
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:17
Samochód: Skoda Kodiaq 2,0 TDI

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: agnes »

dawajrapa pisze:
05 lut 2017, 20:10
ja, gdybym tylko mogl, dolozylbymten dach na pewno... niestety ograniczony budzet tym razem nie pozwolil ma takie bajery... szklany dach, razem z webasto, full ledem i kilkoma innymi dodatkami pozostaje mi tylko na "wish liscie"... gdybym kupowal to auto prywatnie / leasing- cala wish lista poszlaby do zamowienia- przy racie leasingu mocno tego nie oddczujesz, podczas uzytkowania te rzeczy umila podrozowanie autem a przy sprzedazy odplaci lepsza cena... domawiaj :)
Dzięki za info.
Jutro chyba domówię, sama już doszłam do tego, że cóż ten daszek w racie? Prawie go nie widać...
Te rzeczy powyżej zamówione (oprócz dachu), co jeszcze podrzucisz z wyposażenia?

Skorek
Posty: 400
Rejestracja: 18 sty 2017, 20:56
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 4x4 AUTOMAT

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: Skorek »

Ja mam w superbie szklany dach i o ile wcześniej to jakoś tak nie doceniałem tego to teraz przy zamówieniu Kodiaq nie chciałem się z nim rozstawać. Fajnie doświetla wnętrze, super się z tego podgląda świat szczególnie nocą i w mieście, a poza tym wg mnie auto się lepiej prezentuje. Dach naprawdę bardzo mocno się rozsuwa i wtedy można poczuć się niczym w kabriolecie. W lato po wejściu i otwarciu na full auto szybko przewietrzymy. Ale miałem też pewien problem gdyż po jakimś roku jeżdżenia dach zaczął skrzypieć, ale serwis się tym zajął profesjonalnie i w ramach gwarancji na rolkach i prowadnicach uzupełnił specjalny smar i problem zniknął. Tak wiec ... ja polecam

Awatar użytkownika
dawajrapa
Posty: 147
Rejestracja: 19 sty 2017, 20:06
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Kodiaq TSI

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: dawajrapa »

ja sobie dolozylem audio cantona, grzane stolki, el. bagaznik, pakiet rodzinny (roletki w tylnych szybach, blokowanie otwierania szyb itp), skladane stoliki w oparciach foteli i ciemne szyby. no i to, co daja w pakiecie fresh ;) Jestem w innej sytuacji niz wiekszosc z Was, bo to auto sluzbowe i ograniczone budzetem, wiec nie mozna bylo poszalec ;) a zracji, ze bedzie to 2gie auto w domu i przy 2ce malych dzieci- mialo byc w miare mozliwosci praktyczne i mysle, ze tak bedzie.

agnes
Posty: 266
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:17
Samochód: Skoda Kodiaq 2,0 TDI

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: agnes »

Dzięki Panowie :!:
Siła argumentów po Waszej stronie :!: Zamawiam :)
Nie wiem, dlaczego dałam się odwieść od tego pomysłu (a już wiem, ktoś mi powiedział, że i tak w dalekie trasy jeżdżę z boksem, ale tak nie jest do końca).

Może coś jeszcze podrzucicie z wyposażenia, o czym nie pomyślałam :?:

Po ostatniej podróży i problemach z ładowaniem laptopa domawiam też gniazdko 220V.
Ostatnio zmieniony 05 lut 2017, 20:35 przez agnes, łącznie zmieniany 1 raz.

agnes
Posty: 266
Rejestracja: 29 sty 2017, 22:17
Samochód: Skoda Kodiaq 2,0 TDI

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: agnes »

dawajrapa pisze:
05 lut 2017, 20:27
ja sobie dolozylem audio cantona, grzane stolki, el. bagaznik, pakiet rodzinny (roletki w tylnych szybach, blokowanie otwierania szyb itp), skladane stoliki w oparciach foteli i ciemne szyby. no i to, co daja w pakiecie fresh ;) Jestem w innej sytuacji niz wiekszosc z Was, bo to auto sluzbowe i ograniczone budzetem, wiec nie mozna bylo poszalec ;) a zracji, ze bedzie to 2gie auto w domu i przy 2ce malych dzieci- mialo byc w miare mozliwosci praktyczne i mysle, ze tak bedzie.
Powyższe też wzięłam bez rodzinnego.

Awatar użytkownika
milesia
Posty: 184
Rejestracja: 05 lut 2017, 0:39
Lokalizacja: miasto z lnu słynące
Samochód: KODIAQ Style 1,4 TSI 150kM

Re: OPCJE WYPOSAŻENIA - tapicerka i panoramiczny dach

Post autor: milesia »

agnes pisze:
05 lut 2017, 20:31
Dzięki Panowie :!:
Siła argumentów po Waszej stronie :!: Zamawiam :)
Nie wiem, dlaczego dałam się odwieść od tego pomysłu (a już wiem, ktoś mi powiedział, że i tak w dalekie trasy jeżdżę z boksem, ale tak nie jest do końca).

Może coś jeszcze podrzucicie z wyposażenia, o czym nie pomyślałam :?:

Po ostatniej podróży i problemach z ładowaniem laptopa domawiam też gniazdko 220V.
Agnes? Domówiłaś tą panoramę?? Teraz tak czytam i serducho mi zabiło mocnej.... pamiętasz cenę tego dachu?
Do miłego
Milesia :P

ODPOWIEDZ