Door Protector(nie działa)

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
Wisnia0710
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2024, 21:51
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI 190KM L&K

Door Protector(nie działa)

Post autor: Wisnia0710 »

Witajcie. Szukałem podobnego tematu na forum ale niestety nie znalazłem nic co by chociaż trochę przypominało mój problem. Wiatr porwał drzwi podczas wychodzenia z samochodu i uderzył w samochód zaparkowany obok. Na pierwszy rzut oka nic się nie stało. Plastik przyjął wszystko na siebie. Następnego dnia Door protector nie działał. Plastik nie nachodził na drzwi. W ogóle się nie ruszał. Wyjąłem plastik i metalowe „ramie” które służy za wysuwanie i wsuwanie plastiku się nie ruszało. Na forum znalazłem że trzeba je wcisnąć lub wyciągnąć. Zadziałało i zaczęło się ruszać tak jak powinno. Po założeniu plastiku , plastik zaczął nakładać się na drzwi żeby je ochraniać. Niestety nadal jest coś nie tak ponieważ plastik nie chowa się do końca przy zamykaniu drzwi przez co nie można zamknąć drzwi. Wyciągnąłem plastik z drugich drzwi żeby sprawdzić czy są jakieś uszkodzenia na plastiku. Wszystko jest w porządku więc podejrzewam że chodzi o te metalowe ramię. Problem dotyczy tylnich drzwi z prawej strony. Czy macie jakieś porady albo podobne doświadczenia ? Wiecie co można z tym zrobić?
Obrazek



Sponsor

Door Protector(nie działa)

Sponsor


ODPOWIEDZ