Migająca kontrolka świec żarowych, usterka: ESC, czujnika opon ,układ wspomagania pojazdu itp.

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
Jani
Posty: 4
Rejestracja: 09 gru 2023, 18:20
Samochód: Skoda kodiaq 2.0tdi

Migająca kontrolka świec żarowych, usterka: ESC, czujnika opon ,układ wspomagania pojazdu itp.

Post autor: Jani »

Witam wszystkich,
Jestem nowym posiadaczem Skody kodiaq 2.0 TDI ,2017 rok, przebieg 225 tys.
Niestety,po tygodniu użytkowania wybrałem się w trochę dłuższą trasę ( ok 200 km w jedną stronę) .
W drodze powrotnej na autostradzie auto zaczęło szarpać, wyłączył się ACC. Zaczęły wyskakiwać kolejne kontrolki jak ciśnienie opon, kontrola trakcji a na koniec zaczęła mrugać kontrolka świec żarowych. Auto straciło moc ( przestało też przerywać) . Po zjechaniu na parking,zgaszeniu i ponownym zapaleniu wszystko znikło . Niestety tylko na chwilę. Po przejechaniu paru kilometrów temat wrócił. Poniżej przesyłam zdjęcie wyświetlających się komunikatów .
Może komuś przytrafiła się podobna historia i ma jakas widzę , mógłby pomóc , podpowiedzieć będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam Paweł
Obrazek
Obrazek



Sponsor

Migająca kontrolka świec żarowych, usterka: ESC, czujnika opon ,układ wspomagania pojazdu itp.

Sponsor


Jani
Posty: 4
Rejestracja: 09 gru 2023, 18:20
Samochód: Skoda kodiaq 2.0tdi

Re: Migająca kontrolka świec żarowych, usterka: ESC, czujnika opon ,układ wspomagania pojazdu itp.

Post autor: Jani »

Ps.
Starałem się poszukać podobnego tematu na forum, nie trafiłem na podobny problem lecz mogłem coś przeoczyć. Jeśli taki już był to z góry przepraszam. Pozdrawiam Paweł

ROBAL26
Posty: 12
Rejestracja: 25 paź 2020, 19:00
Samochód: KODIAQ STYL 4X4 DFGA

Re: Migająca kontrolka świec żarowych, usterka: ESC, czujnika opon ,układ wspomagania pojazdu itp.

Post autor: ROBAL26 »

Sprawdź kolego akumulator , ja swojego kodiaqa gdy brałem było w sterownikach sporo błędów odnośnie niskiego napięci a to będzie powodowało że sterowniki będą zgłaszać sporo błędów ,w tym roczniku wkładany był wadliwy akumulator firmy MOLL który potrafił paść z nienacka ,
Podepnij skodę pod komputer i sprawdź jakie są błędy .ok

Jani
Posty: 4
Rejestracja: 09 gru 2023, 18:20
Samochód: Skoda kodiaq 2.0tdi

Re: Migająca kontrolka świec żarowych, usterka: ESC, czujnika opon ,układ wspomagania pojazdu itp.

Post autor: Jani »

Przed chwilą kolega podłączył komputer zrobiłem parę zdjęć z błędami. Wrzucę je poniżej.
Pozdrawiam
Obrazek

Obrazek

Jani
Posty: 4
Rejestracja: 09 gru 2023, 18:20
Samochód: Skoda kodiaq 2.0tdi

Re: Migająca kontrolka świec żarowych, usterka: ESC, czujnika opon ,układ wspomagania pojazdu itp.

Post autor: Jani »

Obrazek

ODPOWIEDZ