Aktywowanie Park Assist czy jest mozliwe.

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
elektryk77
Posty: 9
Rejestracja: 08 mar 2018, 22:43
Samochód: Kodiaq scout 2.0 TSI

Re: Aktywowanie Park Assist czy jest mozliwe.

Post autor: elektryk77 »

Odgrzewam temat... czy instalacja jest przygotowana nawet jak nie ma przycisku? Mam na myśli to, że jakbym kupił przycisk i wyjął zaślepkę to pod zaślepką będzie kostka do wpięcia? Mam pakiet elektryczny, lane assist itd, nie mam tylko wspomagania parkowania a tak to wszystkie pozostałe systemy u mnie działają, więc może jest szansa aby wiązka w takim aucie była przygotowana i tylko trzeba by przycisk kupić... a potem OBD11 i jazda...



Sponsor

Re: Aktywowanie Park Assist czy jest mozliwe.

Sponsor


batura
Posty: 52
Rejestracja: 22 paź 2017, 16:40
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI

Re: Aktywowanie Park Assist czy jest mozliwe.

Post autor: batura »

Nie masz bocznych czujników parkowania, więc nie jest to możliwe

elektryk77
Posty: 9
Rejestracja: 08 mar 2018, 22:43
Samochód: Kodiaq scout 2.0 TSI

Re: Aktywowanie Park Assist czy jest mozliwe.

Post autor: elektryk77 »

A czujniki od blind spot detection nie są te same?

batura
Posty: 52
Rejestracja: 22 paź 2017, 16:40
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI

Re: Aktywowanie Park Assist czy jest mozliwe.

Post autor: batura »

Do blind spot detection masz radary umieszczone w tylnym błotniku. Do asystenta parkowania masz dodatkowe po 2 czujniki z boku samochodu (2 z przodu i 2 z tyłu) i wtedy masz w sumie 12 czujników (do 4 standardowych z tyłu i 4 opcjonalnych z przodu [bądź stanrdowych w Style, lub w pakiecie Fresh dla Ambition])

elektryk77
Posty: 9
Rejestracja: 08 mar 2018, 22:43
Samochód: Kodiaq scout 2.0 TSI

Re: Aktywowanie Park Assist czy jest mozliwe.

Post autor: elektryk77 »

To trochę przejaśnia... a chociaż sam trailer assist da radę przy takim wyposażeniu uruchomić?

ThorPL
Posty: 87
Rejestracja: 17 sty 2018, 14:13
Samochód: Kodiaq 2.0 TDI 190KM STYLE Czarna Bestia :D

Re: Aktywowanie Park Assist czy jest mozliwe.

Post autor: ThorPL »

mnie zastanawia jakim cudem wersja SCOUT która jest w pierun droższa od STYLE nie ma takich rzeczy...

elektryk77
Posty: 9
Rejestracja: 08 mar 2018, 22:43
Samochód: Kodiaq scout 2.0 TSI

Re: Aktywowanie Park Assist czy jest mozliwe.

Post autor: elektryk77 »

Ma opcje offroad w standardzie, osłonę spodu (chyba bo nie kładłem się pod autem) no i większe koła ze specjalnymi felgami. Jest zmienione trochę wnętrze (fotele, dekory) ale za to brakuje właśnie dodatków takich jak w Style są czyli np 3 strefowej klimy...

ThorPL
Posty: 87
Rejestracja: 17 sty 2018, 14:13
Samochód: Kodiaq 2.0 TDI 190KM STYLE Czarna Bestia :D

Re: Aktywowanie Park Assist czy jest mozliwe.

Post autor: ThorPL »

elektryk77 pisze:
15 mar 2018, 14:54
Ma opcje offroad w standardzie, osłonę spodu (chyba bo nie kładłem się pod autem) no i większe koła ze specjalnymi felgami. Jest zmienione trochę wnętrze (fotele, dekory) ale za to brakuje właśnie dodatków takich jak w Style są czyli np 3 strefowej klimy...
Własnie o tym mówię, za dokładnie takie samo doposażenie jak mam w STYLE w SCOUT musiałbym dopłacić prawie 20tys :/ a felgi jakie tam są 20'? bo style ma 19' a dopłacanie za to że mam alkantare czy coś takiego to mi się nie widzi np:) a opcje offroad też mam w stylu:)

ODPOWIEDZ