kamera cofania - wersja

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
jawer1
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2021, 23:13
Samochód: Octavia 1.5

kamera cofania - wersja

Post autor: jawer1 »

Cześć

Jestem na etapie konfigurowania dla mojej żony skody kodiaq 2022.
Czy możecie mi napisać, czy w wersji STYLE jest kamera cofania w standardzie? Nigdzie nie mogę się tego doczytać.
Nie można też jej dobrać jako dodatek w konfiguratorze.
Jest w pakiecie Comfort, ale pakiet ten zawiera radio AMUNDSEN z navi. Nie chciałbym go dokupywać, gdyż google maps z car play-a w zupełności mi wystarczy.
Wiem , że w wersji L-C jest kamera 360% ale ta wersja nie zmieści się w budżecie.
Patrzyłem też inne wersje i nigdzie nie widzę kamery.
Nie chciałbym, żeby taka pierdołą spowodowała, że zacznę konfigurować tiguana, bo tam kamerę można dodać.

Pozdrawiam



Sponsor

kamera cofania - wersja

Sponsor


Awatar użytkownika
herman00
Posty: 266
Rejestracja: 22 lip 2020, 9:02
Lokalizacja: Warszawa Ursynów
Samochód: Zielony Misiek Style 2,0 TSi 4x4DSG

Re: kamera cofania - wersja

Post autor: herman00 »

Obawiam się że Koledze nikt nie odpowie i to nie ze złej woli, a z tego powodu że nikt nie wie czy można ufać konfiguratorowi i czy w ogóle można komuś i czemuś ufać. Zbyt mało misków zostało odebranych po lifcie żeby ktoś odpowiedział, a zmiany w konfiguracji są zaskakujące. Ja mam Styla ale RM2021 przedliftowego. Kamera cofania była w pakiecie Comfort, i chyba nie było możliwości wrzucenia samej kamery - tylko kamery 360o, teraz chyba też nie można.

Hygge
Posty: 75
Rejestracja: 10 cze 2021, 22:34
Samochód: Kodiaq Sportline FL 2.0 TDI 200 KM 4x4

Re: kamera cofania - wersja

Post autor: Hygge »

Według informacji z cennika - w wersji Ambition kamera 1600 zł (dodatkowo wymaga pakietu komfort za 2700), w wersji Style tylko w pakiecie Comfort za 4500, w Sportline oraz RS w standardzie, w L&K zestaw kamer 360'.

tomek000
Posty: 97
Rejestracja: 15 sty 2020, 7:36
Samochód: Kodiaq 1.5tsi DSG Style

Re: kamera cofania - wersja

Post autor: tomek000 »

jawer1 pisze:
21 gru 2021, 23:40
Cześć

Jestem na etapie konfigurowania dla mojej żony skody kodiaq 2022.
Czy możecie mi napisać, czy w wersji STYLE jest kamera cofania w standardzie? Nigdzie nie mogę się tego doczytać.
Nie można też jej dobrać jako dodatek w konfiguratorze.
Jest w pakiecie Comfort, ale pakiet ten zawiera radio AMUNDSEN z navi. Nie chciałbym go dokupywać, gdyż google maps z car play-a w zupełności mi wystarczy.
Wiem , że w wersji L-C jest kamera 360% ale ta wersja nie zmieści się w budżecie.
Patrzyłem też inne wersje i nigdzie nie widzę kamery.
Nie chciałbym, żeby taka pierdołą spowodowała, że zacznę konfigurować tiguana, bo tam kamerę można dodać.

Pozdrawiam
AMUNDSEN jest zbędny, to fakt, ale z kolei w pakiecie Comfort masz też elektryczną klapę bagażnika którą to uważam osobiście za bardzo przydatną w kodiaq'u z SUNSET też auto lepiej wygląda...
A zmierzam do tego, że koniec końców tego amundsen'a masz gratis, jak chcesz tez powyższe opcje.

Mans
Posty: 824
Rejestracja: 02 lis 2017, 20:55
Lokalizacja: Europa
Samochód: VW Tiguan FL 1.5 TSI DSG7

Re: kamera cofania - wersja

Post autor: Mans »

jawer1 pisze:
21 gru 2021, 23:40
Cześć

Jestem na etapie konfigurowania dla mojej żony skody kodiaq 2022.
Czy możecie mi napisać, czy w wersji STYLE jest kamera cofania w standardzie? Nigdzie nie mogę się tego doczytać.
Kamera występuje w pakiecie Comfort za 4500zł do Style i nie ma jej w standardzie ;)

Obrazek

Przecież stoi jak byk w cenniku ;)

Obrazek

jawer1
Posty: 2
Rejestracja: 21 gru 2021, 23:13
Samochód: Octavia 1.5

Re: kamera cofania - wersja

Post autor: jawer1 »

Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedź.
Jeszcze jedno. Jak się zdecyduję na pakiet COMFORT, to jak wygląda widok z kamery w połączeniu z informacją z czujników. Obecnie mam Octavię z czujnikami przód /tył i w zasadzie mi kamera nie potrzebna- ładnie widać gdzie (którym czujnikiem) zbliżam się do przeszkody.
Ale żona chce mieć kamerkę (przyzwyczajenie), tak więc, jak jest wyświetlany obraz na ekranie:- czy to jest tylko widok z kamerki, czy jeszcze do tego są jakoś uwidocznione strefy z czujników?

Hygge
Posty: 75
Rejestracja: 10 cze 2021, 22:34
Samochód: Kodiaq Sportline FL 2.0 TDI 200 KM 4x4

Re: kamera cofania - wersja

Post autor: Hygge »

Widać zarówno widok kamery jak i czujniki.

Mans
Posty: 824
Rejestracja: 02 lis 2017, 20:55
Lokalizacja: Europa
Samochód: VW Tiguan FL 1.5 TSI DSG7

Re: kamera cofania - wersja

Post autor: Mans »

Tutaj jest wszystko pięknie pokazane ;)




Awatar użytkownika
WaC
Posty: 641
Rejestracja: 17 wrz 2021, 21:41
Lokalizacja: Bemowo
Samochód: Sportline 2.0 TSI 4x4 DSG7

Re: kamera cofania - wersja

Post autor: WaC »

Czy ze zwykłej kamery cofania widać troszkę boki ulicy przy wyjeździe tyłem? Nigdzie nie znalazłem dokładnych zdjęć ani filmów.
Moje motto: Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy.

Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2888
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: kamera cofania - wersja

Post autor: MałGorzata »

Kamera jest szerokokątna. Można też cyfrowo zmieniać fokus.
----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

ODPOWIEDZ