Rejestrator jazdy

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
Awatar użytkownika
MałGorzata
Posty: 2888
Rejestracja: 09 lip 2017, 22:34
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: (Kodiaq Style 2.0 TSI 4x4 7DSG) -> -> -> Enyaq 60

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: MałGorzata »

WaC pisze:
09 gru 2022, 11:08
"Dzięki BlackVue Cloud połączysz się ze swoim rejestratorem w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca na świecie.
Podglądasz obraz "na żywo" i otrzymujesz powiadomienia o zdarzeniach na swój telefon."

No właśnie, czy WI-FI z kamery połączy się z autem na parkingu w celu podglądu jego na żywo?
Wi-fi kamery musi być w zasięgu.


----

Wysłane z mojego desktopa przy pomocy myszki lub klawisza ENTER

Sponsor

Re: Rejestrator jazdy

Sponsor


Jaco
Posty: 124
Rejestracja: 07 lis 2021, 21:16
Samochód: Skoda, Superb, 2.0TSI

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: Jaco »

Ja do swojego Kodiaqa kupiłem Viofo 119 mini, obraz jest super, jest dyskretna, podłączyłem do wtyczki w lusterku. Dla mnie nie ma wad. W drugim aucie już od 6 lat mam stare viofo 119 v2. Dalej jest w sprzedaży, tez jest super polecam.

Bili
Posty: 238
Rejestracja: 19 maja 2019, 13:53
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0TDI 200KM L&K

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: Bili »

Korzystam z Viofo a119 v3 z gps o do tego adapter zasilania wpięty w bezpieczniki tak, aby startował z kluczykiem. Dzięki temu adapterowi mam również tryb parkingowy chociaż tak nie korzystam. Taki zestaw mam już przełożony do obecnego auta z poprzedniego i wszędzie póki co działa to bezproblemowo. Do kodiaqa zamówiłem dodatkowe gniazdo w lusterku, aby zasilacz z lusterka. Widzę jedynie że będę musiał poszukaj odpowiedniego przewodu do takiego zasilania.

WuWu
Posty: 597
Rejestracja: 10 cze 2017, 23:18
Samochód: Kodiaq 1,4

Re: Rejestrator jazdy

Post autor: WuWu »

Też mam Viofo w autach i obraz jest naprawdę ladny. Jak teraz będę kupował następny to pewnie wezmę wersję z 4k.powinna być jeszcze lepsza jakość.

ODPOWIEDZ