Kodiaqi na ulicach

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
rafalhtc
Posty: 296
Rejestracja: 08 mar 2017, 15:44
Samochód: Hyundai Tucson 2017| 1.6 GDI | Comfort + Navi

Re: Kodiaqi na ulicach

Post autor: rafalhtc »

I Sory ale jakbym widzial, że ktoś mi robi zdjęcie z drugiego auta to w tej całej euforii najpierw miałbym ochotę dać mu w ...
a później bym dopiero pomyślał, że może to akurat kolega z forum chciał o mnie napisać w danym temacie.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka




Sponsor

Re: Kodiaqi na ulicach

Sponsor


benek123
Posty: 24
Rejestracja: 07 kwie 2017, 15:49
Samochód: Kodiaq 2.0 tsi ambition

Re: Kodiaqi na ulicach

Post autor: benek123 »

Widzę, że rafalhtc to jedna z nielicznych normalnych osób na tym forum...

Everred
Posty: 435
Rejestracja: 02 maja 2017, 18:45
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: Kodiaqi na ulicach

Post autor: Everred »

rafalhtc pisze:
09 paź 2017, 23:10
I Sory ale jakbym widzial, że ktoś mi robi zdjęcie z drugiego auta to w tej całej euforii najpierw miałbym ochotę dać mu w ...
a później bym dopiero pomyślał, że może to akurat kolega z forum chciał o mnie napisać w danym temacie.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
I sory ale przyzwyczaj się - co drugie auto ma rejestrator i o Boże... Nie!! Nagrywają Cię!!! Inwigilują! Dać im wszystkim w ...

Czy to aby na pewno normalne i racjonalne zachowanie? Po protu nie przeglądajcie tego tematu jak Wam podnosi ciśnienie...

nasty
Posty: 137
Rejestracja: 29 maja 2017, 9:21
Samochód: Kodiaq 2.0 TDI 190KM

Re: Kodiaqi na ulicach

Post autor: nasty »

Mruganie światłami w celu "pozdrowienia" kogoś, kto nie ma pojęcia, że jest pozdrawiany - tak, to przesada i nieco nieodpowiedzialne zachowanie. Ten ktoś myśli, że mu mrugają z jakiegoś konkretego, istotnego powodu. Zaczyna kombinować, co robi źle. Albo (jeśli z naprzeciwka mrugają), że policja stoi. Wprowadzacie ludzi niepotrzebnie w zakłopotanie.

A ja jestem zdania, że każde niepotrzebne zachowanie na drodze szkodzi bezpieczeństwu. Tutaj ta szkodliwość jest bardzo niska, ale występuje. Pomyślcie przez chwilę - odwracacie czyjąś uwagę od jazdy - z jakiego powodu? Bo kupiliście podobny samochód? No i co z tego? Ludzi z podobnym telefonem też zaczepiacie?

Wątek, jak to wątek - jak ktoś ma ochotę i nie szkoda mu prądu niech pisze - trudno, na głupsze rzeczy ludzie czas marnują. ALE z tym "pozdrawianiem", to - proszę was - dajcie se siana.

envies
Posty: 79
Rejestracja: 17 kwie 2017, 21:59
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI Style/Business Grey/Crater

Re: Kodiaqi na ulicach

Post autor: envies »

Ja to tylku tu zostawię:

viewtopic.php?f=17&t=92

;)

root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Kodiaqi na ulicach

Post autor: root »

Haha, w punkt :)

Co do zasadności tego wątku to już raz dyskutowaliśmy. Jak komuś nie pasuje, to niech nie czyta. Innych zapraszam do dyskusji.
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

rafalhtc
Posty: 296
Rejestracja: 08 mar 2017, 15:44
Samochód: Hyundai Tucson 2017| 1.6 GDI | Comfort + Navi

Re: Kodiaqi na ulicach

Post autor: rafalhtc »

envies w poście z linka zestawiłem 2 różne auta obok siebie. Jedno moje, drugie znajomego, aby pokazać porównanie ich na żywo.
Porównanie jak wiele innych.

W przeciwieństwie do tego czemu się dziwię w tym temacie, nie zatrzymałem się nagle na parkingu ani też nie jechałem za nikim, nie podałem współrzędnych geograficznych czy czasowych. Zrobiłem fote autom na którą właściciele wyrazili zgodę ( ja i znajomy).
Dodatkowo jak Cię to tak bardzo interesuje to zauważ że byliśmy poza autami, a nie cykałem z ukrycia lub w trakcie jazdy jak nachalny paparazzi.
I jeśli chciałeś tym linkiem mi coś pokazać to też jeszcze przejrzyj te 2 różne tematy i będziesz wiedział, że są zupełnie inne i mają inny cel.

Porównanie, powtórzę porównanie, a nie opisywanie gdzie i kiedy, po co i dlaczego, na którym km itp. itd. .

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


envies
Posty: 79
Rejestracja: 17 kwie 2017, 21:59
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI Style/Business Grey/Crater

Re: Kodiaqi na ulicach

Post autor: envies »

Rafal, tak mi sie przypomnialo tylko. Po prostu odpusc ludziom i daj sie cieszyc na swoj sposob ;-) Raz juz napisales, niech sobie robia co chca, a teraz znowu cie to meczy, nie zagladaj tutaj po prostu.

rafalhtc
Posty: 296
Rejestracja: 08 mar 2017, 15:44
Samochód: Hyundai Tucson 2017| 1.6 GDI | Comfort + Navi

Re: Kodiaqi na ulicach

Post autor: rafalhtc »

Ok. Pójdę za Twoją radą bo szkoda nerwów sobie psuć w taki wspaniały słoneczny dzień



Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Re: Kodiaqi na ulicach

Post autor: Dual »

A jak czesto widze Pania z miska Quartza rano jadac do pracy i po wyjsciu pracy. Chyba mamy troszke podobny cykl dzienny.
I jest bardzo moło, albowiem Pani bardzo fajnie mi zawsze macha rączką ;)
To naprawde bradzo miłe... polecam ;) Robi sie tak jakos fajniej na poczatek dnia przed pracą.
W dzisiaj również widziałem szarego miska jak moj WL w Raszynie ok. 14:00.
To ktos z Was?
Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

ODPOWIEDZ