Kodiaqi na ulicach

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Kodiaqi na ulicach

Post autor: Dual »

Cześć! ;)
Od jakiegoś czasu, tzn. odkąd odbieracie Miski w salonach rozglądam się za nimi na ulicach w mojej okolicy i powiem szczerze że żadnego jeszcze nie widziałem a mamy połowę maja i parę miesięcy sprzedaży.
Czyżby w okolicy nie było żadnego Miska? Rozglądałem się też pod hipermarketem Auchan w Piasecznie i nie widziałem żadnego na tyle aut.
Czyżby to było tak rzadkie zwierzę w naszej polskiej dżungli? Czy na rynku jest ich jeszcze tak mało?
Powiem szczerze że jestem bardzo ciekawy takiego spotkania na ulicy.
A jakie są Wasze odczucia i doświadczenia?
Ostatnio zmieniony 16 maja 2017, 6:28 przez Dual, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

Sponsor

Kodiaqi na ulicach

Sponsor


Skorek
Posty: 400
Rejestracja: 18 sty 2017, 20:56
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 4x4 AUTOMAT

Re: Kodiaki na ulicach

Post autor: Skorek »

Będę w sobotę na Mazovii w Piasecznie to zapraszam do ogladania. Jak przystało na zwierze będzie to ulica Leśna :)

benek123
Posty: 24
Rejestracja: 07 kwie 2017, 15:49
Samochód: Kodiaq 2.0 tsi ambition

Re: Kodiaki na ulicach

Post autor: benek123 »

Jest ich w polsce ok. 500 a zarejestrowanych samochodów jakieś 25 mln więc stosunek kodiaqów do innych samochodów to ok. 1 do 50 000 czyli szansa na zauważenie go na ulicy jest dość niska tak jak na spotkanie samochodów pokroju porsche 911 czy jakiegoś ferrari

Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Re: Kodiaki na ulicach

Post autor: Dual »

No akurat Porsche trochę jest, Ferrari troszkę mniej ale czasem sie zdarza. No coż pozostaje czekać na swojego Miska.
Skorek, bardzo chętnie. Ale która ul. Leśna? Dam znać na priv to sie umówimy.
Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

Rafał
Posty: 523
Rejestracja: 17 lut 2017, 10:53
Lokalizacja: Solec Kujawski, kuj-pom
Samochód: 2.0 tsi lava blue

Re: Kodiaki na ulicach

Post autor: Rafał »

ja już kilka mijałem/wyprzedzałem (głównie autostrada) - dużo jeżdżę więc mam większe szanse (nie biorę pod uwagę tych do jazd próbnych)

Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Re: Kodiaki na ulicach

Post autor: Dual »

ja również tych nie liczę. Ale i tych nie widziałem w mojej okolicy, no może poza tym białym z PolMotu którym jechałem.
Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

lighting
Posty: 515
Rejestracja: 28 lut 2017, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI

Re: Kodiaki na ulicach

Post autor: lighting »

Ja chodzę sporo na nogach po Krakowie i tylko 1 widziałem czerwonego na poznańskich blachach koło salonu Skody.
Oprócz tamtego, całe 0 Kodiaq'w.
DO developer

Everred
Posty: 435
Rejestracja: 02 maja 2017, 18:45
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: Kodiaki na ulicach

Post autor: Everred »

Ja już/dopiero widziałem dwa w Krakowie, oczywiście nie liczę tych z gigantycznym KODIAQ na boku bo wiadomo, że jazda próbna. Po rozmowie ze sprzedawcą, który mówił że idą jak burza, że za niedługo nie będzie już aut na 2017 trochę mnie zmartwiła wizja stania codziennie na światłach w stadzie niedźwiedzi i tylko ocenianie, aha ten Ambition, oo ten Style, a ten na craterach atracytowych bogacz jeden:) ale teraz tak czuję, że jeśli terminu dotrzymają to mogę być jednym z nielicznych szczęśliwców w Krakowie. Byle do lipca!

Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Re: Kodiaki na ulicach

Post autor: Dual »

No własnie. To mnie zastanawia. Bo w marcu juz w Polmocie 4 stały do odbioru a mamy maj. Tak więc narazie to rzadkie zwierzę. Ciekaw jestem ile ich bedzie do stycznia 2018, kiedy swoj odbiorę. Ja we Wrocku to widziałem jednego chyba kolor błękit lawa. Tylko nie wiem czy to byla pokazowka czy juz wlasciciela.
Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

lighting
Posty: 515
Rejestracja: 28 lut 2017, 16:04
Lokalizacja: Kraków
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI

Re: Kodiaki na ulicach

Post autor: lighting »

Nie no, jako najdroższe auto od Skody, stosunkowo będzie ich mniej niż Octavii czy Superbów. SUVy pomimo iż coraz popularniejsze ustępują miejsca na drodze zwykłym limuzynom.
DO developer

ODPOWIEDZ