System start-stop

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
Awatar użytkownika
borek
Posty: 402
Rejestracja: 07 sty 2019, 7:37
Samochód: Skoda Kodiaq L&K TSI 229 (chip)

System start-stop

Post autor: borek »

Panowie, to teraz pytanie, czy ta wtyczka od SS ma wpływ ma inteligentne ładowanie czy też nie. Chodzi o to że zmieniam przyczepę gdzie będę miał osobny akumulator, przekaźnik SLA do niego. Czy odpięta wtyczka nie spowoduje błędnego działania modułu ładowania co będzie skutkowało brakiem ładowania drugiego akumulatora?

Dokopałem się do takiego filmu, tu nie polecają odpięcia:




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Sponsor

System start-stop

Sponsor


RobertG7
Posty: 148
Rejestracja: 21 lip 2022, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI 4x4

Re: System start-stop

Post autor: RobertG7 »

borek pisze:
23 maja 2023, 8:13
Panowie, to teraz pytanie, czy ta wtyczka od SS ma wpływ ma inteligentne ładowanie czy też nie. Chodzi o to że zmieniam przyczepę gdzie będę miał osobny akumulator, przekaźnik SLA do niego. Czy odpięta wtyczka nie spowoduje błędnego działania modułu ładowania co będzie skutkowało brakiem ładowania drugiego akumulatora?

Dokopałem się do takiego filmu, tu nie polecają odpięcia:




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie poleca jedynie autor filmu, praktycy nie mają problemu z odpiętym kablem - komentarze pod filmem.
Zauważ, że autor używa non stop: "może", "nie do końca wiadomo", "prawdopodobnie"...

Awatar użytkownika
borek
Posty: 402
Rejestracja: 07 sty 2019, 7:37
Samochód: Skoda Kodiaq L&K TSI 229 (chip)

Re: System start-stop

Post autor: borek »

Ja właśnie tez nie mam problemu z odpiętą wtyczką ale nie badałem też poziomu naładowania aku. Oraz pytanie jak będzie się zachowywało to inteligentne lądowanie jadąc z przyczepą wyposażoną w ładowarkę i aku…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

ODPOWIEDZ