Procedura przeglądu koronawirus

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
Malenstwo8
Posty: 2589
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: Malenstwo8 »

lycone pisze:
26 mar 2020, 9:08
Pewnie zależy od salonu (grupy salonów). Sam doświadczyłem jaka przepaść w jakości obsługi dzieli Lellka od Skoda Śliwka. W tym pierwszym obsługa to pełen profesjonalizm, bez różnicy czy jesteśmy w Audi, VW, Seacie czy Skodzie (miałem samochód każdej tej marki i obsługę robiłem w Lellku). Zawsze czułem się jak VIP. W Śliwce to taka amatorka :D
W moim przypadku mówimy o Bednarku z Łodzi. Serwis pełna profeska, złego słowa nie powiem, więc cholera wie od czego to zależy.



Sponsor

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Sponsor


kedzier
Posty: 190
Rejestracja: 13 paź 2017, 12:42
Samochód: Skoda

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: kedzier »

Od ludzi tam pracujących. Narzędzia przecież wszyscy mają jednakowe....

Awatar użytkownika
TOMEQ
Posty: 491
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:42
Samochód: ŠKODA KODIAQ Sportline 2.0 TSI

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: TOMEQ »

lycone pisze:
26 mar 2020, 9:08
Pewnie zależy od salonu (grupy salonów). Sam doświadczyłem jaka przepaść w jakości obsługi dzieli Lellka od Skoda Śliwka. W tym pierwszym obsługa to pełen profesjonalizm, bez różnicy czy jesteśmy w Audi, VW, Seacie czy Skodzie (miałem samochód każdej tej marki i obsługę robiłem w Lellku). Zawsze czułem się jak VIP. W Śliwce to taka amatorka :D
Moje doświadczenia natomiast są odmienne, dwie wizyty w salonie Lelek - Gliwice, za każdym razem inny pracownik, raz nawet niby kierownik i całkowite lekceważenie klienta, pomimo że miałem już gotową konfiguracje auta do zamówienia, więc żadnego wysiłku ze swojej strony pracownik nie musiałby wkładać tylko załatwić formalności związane z zamówieniem auta do produkcji. Po tym pojechałem do oddalonego o paręnaście kilometrów salonu Śliwka - Zabrze i tam pełny profesjonalizm, pomimo że miałem gotowa konfiguracje, to wszystkie pozycje zostały szczegółowo omówione i rozwiane wątpliwości co do paru z nich i na podstawie moich doświadczeń to Śliwka w porównaniu do Leleka cechuje się profesjonalizmem, ale to mogą być tylko nasze subiektywne oceny, bo wedlug mnie to wszystko zależy od czlowieka na jakiego trafimy i ogólnie na ludzi zatrudnionych w salonie i ich podejściu do klienta, bo zaś w innym salonie Śliwki trafiłem na człowieka który swą obsługą nie bardzo zachęcał do dalszej współpracy, ale to chyba przez to że moja wizyta była na krótko przed godziną zakończenia pracy salonu.

Ale wracając do tematu sam jestem przed wymianą oleju pozaplanową i zastanawiam się czy serwis mnie przyjmie.
KODIAQ Sportline RM2020 2.0TSI 190KM DSG 4x4
---------------------------------------------------------------------------
Kupię felgi BRAGA 19“ (standardowo montowane w KODIAQ-u Scout) lub wymienię za felgi TRIGLAV antracytowe 19" z KODIAQ-a Sportline

lycone
Posty: 124
Rejestracja: 09 lip 2019, 15:36
Samochód: Superb L&K 2.0 TDI 190KM 4x4

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: lycone »

TOMEQ pisze:
lycone pisze:
26 mar 2020, 9:08
Pewnie zależy od salonu (grupy salonów). Sam doświadczyłem jaka przepaść w jakości obsługi dzieli Lellka od Skoda Śliwka. W tym pierwszym obsługa to pełen profesjonalizm, bez różnicy czy jesteśmy w Audi, VW, Seacie czy Skodzie (miałem samochód każdej tej marki i obsługę robiłem w Lellku). Zawsze czułem się jak VIP. W Śliwce to taka amatorka :D
Moje doświadczenia natomiast są odmienne, dwie wizyty w salonie Lelek - Gliwice, za każdym razem inny pracownik, raz nawet niby kierownik i całkowite lekceważenie klienta, pomimo że miałem już gotową konfiguracje auta do zamówienia, więc żadnego wysiłku ze swojej strony pracownik nie musiałby wkładać tylko załatwić formalności związane z zamówieniem auta do produkcji. Po tym pojechałem do oddalonego o paręnaście kilometrów salonu Śliwka - Zabrze i tam pełny profesjonalizm, pomimo że miałem gotowa konfiguracje, to wszystkie pozycje zostały szczegółowo omówione i rozwiane wątpliwości co do paru z nich i na podstawie moich doświadczeń to Śliwka w porównaniu do Leleka cechuje się profesjonalizmem, ale to mogą być tylko nasze subiektywne oceny, bo wedlug mnie to wszystko zależy od czlowieka na jakiego trafimy i ogólnie na ludzi zatrudnionych w salonie i ich podejściu do klienta, bo zaś w innym salonie Śliwki trafiłem na człowieka który swą obsługą nie bardzo zachęcał do dalszej współpracy, ale to chyba przez to że moja wizyta była na krótko przed godziną zakończenia pracy salonu.

Ale wracając do tematu sam jestem przed wymianą oleju pozaplanową i zastanawiam się czy serwis mnie przyjmie.
Widocznie jest jak mówisz. Zależy od osoby. Ja w Lellku dostałem najlepszą ofertę, to samo z jazdą próbną. Umówione na konkretną godzinę, w Śliwce niby też, a w praktyce czułem się jakbym w czymś przeszkodził kiedy pojawiłem się o danym czasie. Jakoś tak dziwnie :)

Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: michalmiko »

Ciekawy jestem jak wygląda ta procedura door to door. Czy pracownik jedzie samochodem do serwisu, czy biorą na lawetę?
No i kasa :D Ile za to dodatkowo trzeba zapłacić? :)
Niby epidemia, a obsługa jak w markach premium :D

Malenstwo8
Posty: 2589
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: Malenstwo8 »

michalmiko pisze:
27 mar 2020, 19:03
Ciekawy jestem jak wygląda ta procedura door to door. Czy pracownik jedzie samochodem do serwisu, czy biorą na lawetę?
No i kasa :D Ile za to dodatkowo trzeba zapłacić? :)
Niby epidemia, a obsługa jak w markach premium :D
Pracownik jedzie, po drodze zgarnia kumpli, dziewczyny, wbijają do klubu, potem objazd miasta, parę startów spod świateł i do serwisu 😂

RobKos
Posty: 321
Rejestracja: 26 kwie 2018, 9:34
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 190KM Style DSG 4x4

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: RobKos »

😂😂😂

Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2028
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: stingerA6 »

Marka Premium obecnie bezproblemowo. Jedzie dwóch doradców, jeden wraca autem klienta. Odwiezienie podobnie.
Importer partyzypuje w kosztach 100 zł netto.
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

Malenstwo8
Posty: 2589
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: Malenstwo8 »

stingerA6 pisze:
27 mar 2020, 21:39
Marka Premium obecnie bezproblemowo. Jedzie dwóch doradców, jeden wraca autem klienta. Odwiezienie podobnie.
Importer partyzypuje w kosztach 100 zł netto.
A co robi drugi doradca?

Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2028
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: stingerA6 »

Drugi wraca autem firmowym
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

ODPOWIEDZ