Procedura przeglądu koronawirus

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: Malenstwo8 »

stingerA6 pisze:
27 mar 2020, 22:05
Drugi wraca autem firmowym
No w sumie racja :D



Sponsor

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Sponsor


Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: michalmiko »

Malenstwo8 pisze:
27 mar 2020, 21:06
Pracownik jedzie, po drodze zgarnia kumpli, dziewczyny, wbijają do klubu, potem objazd miasta, parę startów spod świateł i do serwisu 😂
No to przeczytałeś w myślach mojej żony 😂 Właśnie tak skomentowała jak jej o takiej usłudze powiedziałem. Dodała, że na pewno na takie coś naszego miśka nie skaże, nie ma opcji 😁
stingerA6 pisze:
27 mar 2020, 22:05
Drugi wraca autem firmowym
I mierzą czas, który szybciej dojedzie 🙈
Ostatnio zmieniony 28 mar 2020, 11:52 przez michalmiko, łącznie zmieniany 1 raz.

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: Malenstwo8 »

michalmiko pisze:
28 mar 2020, 11:50
Malenstwo8 pisze:
27 mar 2020, 21:06
Pracownik jedzie, po drodze zgarnia kumpli, dziewczyny, wbijają do klubu, potem objazd miasta, parę startów spod świateł i do serwisu 😂
No to przeczytałeś w myślach mojej żony 😂 Właśnie tak skomentowała jak jej o takiej opcji powiedziałem. Dodała, że na pewno na takie coś naszego miśka nie skaże, nie ma opcji 😁
Jeżeli dwie osoby myślą to samo, to wiedz, że coś jest na rzeczy 😂

Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: michalmiko »

Dobrze, że nie mam jeszcze przeglądu. Znaczy za niecałe trzy miesiące 😁

Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2025
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: stingerA6 »

No tak.
Pewnie nie pozwolicie też mechanikowi w ASO wjechać na podnośnik i odkręcić korek spustowy, bo pewnie jeszcze przygazuje auto przekręcić gwint.
Autami po produkcji też pewnie wjeżdżaliście sami na wagony, a później na lory.....
Nie popadajmy w parodię😀

Ps. zmartwię Was. Jak już dojdzie do wizyty w ASO, to niestety nie ma opcji, podczas czynności serwisowych, trzymania Kodiaqa za klamkę i szaptania w uszko (czyt. za lusterko), wszystko będzie dobrze, wyjdziesz z tego......😀😀😀😀
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: Malenstwo8 »

stingerA6 pisze:
28 mar 2020, 12:09
No tak.
Pewnie nie pozwolicie też mechanikowi w ASO wjechać na podnośnik i odkręcić korek spustowy, bo pewnie jeszcze przygazuje auto przekręcić gwint.
Autami po produkcji też pewnie wjeżdżaliście sami na wagony, a później na lory.....
Nie popadajmy w parodię😀

Ps. zmartwię Was. Jak już dojdzie do wizyty w ASO, to niestety nie ma opcji, podczas czynności serwisowych, trzymania Kodiaqa za klamkę i szaptania w uszko (czyt. za lusterko), wszystko będzie dobrze, wyjdziesz z tego......😀😀😀😀
Miałem wiele przeglądów aut i jako, że jestem normalny, nigdy nie dochodziło do takuch sytuacji. Przecież sobie żartujemy.
Moim Kodiaqiem po zgłoszeniu trzeszczenia klapy, serwisanci jeździli 6 razy, żeby sprawdzić i nanieść poprawki. Wyjeżdżali przy mnie i wracali po 10 min. Nie mam z tym najmniejszego problemu 🙂

Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2025
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: stingerA6 »

Pewnie że żartujemy ale uwierzcie, że trafiają się " nietypowi" klienci
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: Malenstwo8 »

stingerA6 pisze:
28 mar 2020, 18:00
Pewnie że żartujemy ale uwierzcie, że trafiają się " nietypowi" klienci
Wiem, ludzie są dziwni.

Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: michalmiko »

Powiem Wam lepiej, po zbieżności to ja sam nalegałem, aby pracownik ASO Nissana przejechał się samochodem, czy kierownica na pewno jest prosto. Wcześniej miałem przypadki, że trzeba było wracać. Ale... zdarzają się różne wypadki - nawet całkiem niedawno pracownik automyjni co rozwalił na drzewie Mustanga, czy tam Camaro.
Nie mniej jednak, wjechać na lawetę, podnośnik w ASO, czy po placu pod salonem to mniejszy dystans i prędkość niż przejechać 25km do ASO. Nawet podczas tych prostych czynności zawodowcy robiący to codziennie potrafią popełnić błąd. Stinger trafiłeś z tym wjeżdżaniem na lawetę - właśnie chyba tutaj moje auto miało szkodę transportową, czyli rysę na dokładce pod zderzakiem :lol:

mrash
Posty: 62
Rejestracja: 24 lip 2019, 17:22
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI

Re: Procedura przeglądu koronawirus

Post autor: mrash »

stingerA6 pisze:
28 mar 2020, 12:09
No tak.
Pewnie nie pozwolicie też mechanikowi w ASO wjechać na podnośnik i odkręcić korek spustowy, bo pewnie jeszcze przygazuje auto przekręcić gwint.
Autami po produkcji też pewnie wjeżdżaliście sami na wagony, a później na lory.....
Nie popadajmy w parodię😀

Ps. zmartwię Was. Jak już dojdzie do wizyty w ASO, to niestety nie ma opcji, podczas czynności serwisowych, trzymania Kodiaqa za klamkę i szaptania w uszko (czyt. za lusterko), wszystko będzie dobrze, wyjdziesz z tego......😀😀😀😀
To Cię zaskoczę mi właśnie porysowali drzwi na wizycie serwisowej. Zamiast naprawić - popsuli 🤬😤

ODPOWIEDZ