Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
polrob
Posty: 316
Rejestracja: 22 paź 2019, 0:25
Lokalizacja: War-Maz
Samochód: Kodiaq Style 1.5TSI manual 4x2 czarny magic RM2020

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: polrob »

Felgi które idą na pierwszy wypust mają 7x17 ET40, natomiast w katalogu kół zimowych Skoda można zakupić felgi 17 do Kodiaqa 6,5x17 z ET38.
Ja kupiłem z tej aukcji koła na zimę do Kodiaqa, co do opon to pewnie mozna się dogadać na montaż innych w wyższej cenie
https://allegro.pl/oferta/skoda-kodiaq- ... 8631610793



Sponsor

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Sponsor


polrob
Posty: 316
Rejestracja: 22 paź 2019, 0:25
Lokalizacja: War-Maz
Samochód: Kodiaq Style 1.5TSI manual 4x2 czarny magic RM2020

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: polrob »

Co do otworu centrującego to 57,1 jak pozostałe auta koncernu VW

Peterka
Posty: 324
Rejestracja: 30 mar 2019, 20:12
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq L&K 2.0 TSI 190 KM

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: Peterka »

Mam jeszcze jedno pytanie. W Kodiaqi r-cio miejscowym jest tylko jeden poziom bagażnika ten niższy. Po złożeniu oparc tylnych foteli powstaje prog. W Tiguanie Allspace podłoga bagażnika jest dwupoziomowa. Pytanie mam takie, czy ktoś z Was użytkowników znalazł coś aby w Kodiaqu też można było podnieść podłogę bagażnika aby po złożeniu oparc tylnych foteli było płasko bez progu .

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka


Ostatnio zmieniony 27 sty 2020, 17:15 przez Peterka, łącznie zmieniany 1 raz.
Już jest Kodiaq 2.0 TSI DSG 190KM i 4x4? :)

daniel_gw
Posty: 99
Rejestracja: 23 paź 2019, 7:07
Samochód: Kodiaq 2.0TDI 110kW

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: daniel_gw »

Co do felg, to nowe 17 stalowe kosztują 800pln, a za 1000 kupiłem roczne alufelgi
W rozmiarze et35 7,5jx17 i powiem że pasują idealnie. Mniejsze et wysuwa felgę na zewnątrz, a że Skoda ma duży zapas w nadkolu to będzie jeździło bez problemu. Do tego założyłem opony 235/60R17
Auto jezdzi bez zarzutu.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
TOMEQ
Posty: 491
Rejestracja: 21 cze 2019, 11:42
Samochód: ŠKODA KODIAQ Sportline 2.0 TSI

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: TOMEQ »

Peterka pisze:
27 sty 2020, 17:15
Mam jeszcze jedno pytanie. W Kodiaqi r-cio miejscowym jest tylko jeden poziom bagażnika ten niższy. Po złożeniu oparc tylnych foteli powstaje prog. W Tiguanie Allspace podłoga bagażnika jest dwupoziomowa. Pytanie mam takie, czy ktoś z Was użytkowników znalazł coś aby w Kodiaqu też można było podnieść podłogę bagażnika aby po złożeniu oparc tylnych foteli było płasko bez progu .

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
Też mnie to interesowało i jak już pisałem w innym temacie, w pierwszych miesiącach sprzedaży była dostępna opcja dodatkowa podwójnej podłogi, ale tylko teoretycznie, bo była w cennika ale nie było możliwości jej zamówienia, bo KODIAQi w Polsce w standardzie sprzedawane są z dojazdowym kołem zapasowym przez co poziom podłogi podniesiony jest do takiej wysokości że różnica między dolnym i górnym poziomem była by nie wielka, co innego jeśli wogóle nie ma koła zapasowego tylko jest zestaw naprawczy jak ma to miejsce na innych rynkach, chociaż osobiście pomimo niewielkiej różnicy wysokości chciałbym mieć podwójna podłogę żeby po złożeniu tylnych siedzeń podłoga była równa żeby można było przewozić długie przedmioty. Obawiam się że ciężko będzie dokupić mocowania górnego poziomu podłogi, bo prawdopodobnie oprócz widocznych mocowań, pod tapicerką były montowane jakieś wzmocnienia, aby nie wytargało elementów na których bezpośrednio wspierała by się podłoga pod obciążeniem.
KODIAQ Sportline RM2020 2.0TSI 190KM DSG 4x4
---------------------------------------------------------------------------
Kupię felgi BRAGA 19“ (standardowo montowane w KODIAQ-u Scout) lub wymienię za felgi TRIGLAV antracytowe 19" z KODIAQ-a Sportline

Peterka
Posty: 324
Rejestracja: 30 mar 2019, 20:12
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq L&K 2.0 TSI 190 KM

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: Peterka »

Mam jeszcze pytanie. Czy ktos uzytkownikow ma kubek termiczny Skody i czy on pasuje do uchwytow/otworow jakie sa w srodkowym podlokietniku?
Już jest Kodiaq 2.0 TSI DSG 190KM i 4x4? :)

Malenstwo8
Posty: 2586
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: Malenstwo8 »

Peterka pisze:
29 sty 2020, 8:24
Mam jeszcze pytanie. Czy ktos uzytkownikow ma kubek termiczny Skody i czy on pasuje do uchwytow/otworow jakie sa w srodkowym podlokietniku?
Ja mam. Pasuje.

Kordi
Posty: 135
Rejestracja: 15 gru 2019, 0:37
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Samochód: Skoda Kodiaq Style 1,5 TSI DSG

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: Kordi »

mam pytanie
czy można sobie w 10 salonach różnych marek pozamawiać auto , bez zadatków , czekać parę miesięcy a potem wiadomo , odebrać bądź nawet nie , jedno auto a 9 olać, wystawić do wiatru paręnaście salonów ,
i czy można sobie ponabijać posty i tym się cieszyć na parunastu forach ,
i czy można .... na razie nie wiem co można ,
przepraszam ,
nie mogłem się powstrzymać
KODIAQ STYLE 1,5 TSI DSG 2019r. ,4x2, 5os., biel moon metalizowany , Amundsen , trzydziesty tydzień 19r.

pstad
Posty: 372
Rejestracja: 22 cze 2019, 22:32
Lokalizacja: ZS/ ZPL / ZGL
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI,DSG,4x4

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: pstad »

Chyba raczej bez zadatku nie zamowisz ....

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


polrob
Posty: 316
Rejestracja: 22 paź 2019, 0:25
Lokalizacja: War-Maz
Samochód: Kodiaq Style 1.5TSI manual 4x2 czarny magic RM2020

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: polrob »

Pewnie piszesz o kolegach którzy pozamawiali i Kodiaqa i Tiguana.
A mi się wydaje, że nawet jak taka osoba odbierze w końcu auto to i tak będzie niezadowolona bo ten drugi byłby pewnie lepszy.

ODPOWIEDZ