Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
klimas7
Posty: 226
Rejestracja: 11 lut 2020, 8:09
Lokalizacja: Gdańsk
Samochód: Kodiaq TSI 2.0 190KM L&K RM20

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: klimas7 »

Ok, w takim razie wizyta w serwisie, bardzo dziękuję za odpowiedzi. :)



Sponsor

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Sponsor


Cichyq
Posty: 23
Rejestracja: 31 lip 2019, 11:38
Lokalizacja: Wrocław
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI 190PS DSG 4x4 SportLine 2018

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: Cichyq »

Przycisk na suficie kolo kierowcy, kolo lusterka środkowego, włącza oświetlenie w 2gim i 3cim rzędzie.
Naciśnij go

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
Sebo
Posty: 21
Rejestracja: 27 sie 2020, 17:18
Samochód: Kodiaq Soleil 2.0 TSI 190 ps

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: Sebo »

Witam
co oznacza autko na tle kuli ziemskiej? (kola zegara u gory) U mnie od tygodnia juz go nie ma.
Obrazek
Pozdrawiam,
Sebastian

Awatar użytkownika
borek
Posty: 402
Rejestracja: 07 sty 2019, 7:37
Samochód: Skoda Kodiaq L&K TSI 229 (chip)

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: borek »

Jak masz połączenie z internetem to swieci właśnie dokładnie jak na zdjęciu, jak nie masz to kula swieci na czerwono.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Sublime
Posty: 152
Rejestracja: 12 cze 2020, 7:50
Lokalizacja: WL
Samochód: Kodi L&K 2.0TSI RM2021

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: Sublime »

Czy w Kodiaq-u z elektrycznie sterowanymi fotelami (wersja L&K) po zapamiętaniu ustawień fotela lusterka tez się automatycznie ustawiają pod zapamiętaną osobę? Czy ta "pamięć" dotyczy wyłącznie samych foteli? Ja mając ponad 2 metry inaczej siedzę i widzę w lusterkach niż żona 1,8m ;) - auta jeszcze nie odebrałem, ale żona zadała mi dobre pytanie :D

Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: michalmiko »

Sublime pisze:
26 lis 2020, 21:51
Czy w Kodiaq-u z elektrycznie sterowanymi fotelami (wersja L&K) po zapamiętaniu ustawień fotela lusterka tez się automatycznie ustawiają pod zapamiętaną osobę? Czy ta "pamięć" dotyczy wyłącznie samych foteli? Ja mając ponad 2 metry inaczej siedzę i widzę w lusterkach niż żona 1,8m ;) - auta jeszcze nie odebrałem, ale żona zadała mi dobre pytanie :D
Wersja L&K chyba w standardzie ma profile kierowców, tak więc każdy z Was będzie mógł mieć swój kluczyk przypisany do swojego profilu. Po otwarciu samochodu, po za ustawieniem fotela, przestawiają się również lusterka, stacje radiowe, kolor oświetlenia ambiene oraz wszelkie ustawienia asystentów :)

Awatar użytkownika
Sublime
Posty: 152
Rejestracja: 12 cze 2020, 7:50
Lokalizacja: WL
Samochód: Kodi L&K 2.0TSI RM2021

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: Sublime »

Ale to, co mówisz kolego, wiąże się z tym, że musze korzystać z dwóch kluczyków jednocześnie -jeden mój drugi żony. Zawsze wychodziłem z założenia, że po co używać dwa klucze. Poza tym żona ma swoje auto a Kodiaqa będzie używała od czasu do czasu -sądziłem ze wciskając pamięć na fotelu zmienią się np też lusterka-chyba ze można to sobie jakoś "manualnie" wybrać w ustawieniach auta który profil chcę załadować ?

Awatar użytkownika
michalmiko
Posty: 942
Rejestracja: 29 sty 2018, 19:16
Lokalizacja: Podhale
Samochód: Kodiaq Style 4x4 2.0 TSI Lava Blue 244KM/431Nm

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: michalmiko »

Nie wiem czy opcja z kluczykami będzie działać jak masz tylko dwa kluczyki, a nie trzy (przez to zawsze namawiam do wybrania opcji trzeciego kluczyka za jedyne 200zł do konfiguracji samochodu). Wciskając pamięć na fotelu, ustawia się tylko fotel, natomiast u mnie jest opcja wyboru kierowcy zaraz po odpaleniu samochodu z poziomu pokrętła na kierownicy lub w systemie infotaiment w zakładce CAR. Ja właśnie mam trzy kluczyki, które według konfiguratora są potrzebne do personalizacji, ale czy jest opcja wyboru kierowcy nie biorąc trzeciego kluczyka, to musi ktoś inny potwierdzić, co nie brał trzeciego.

Awatar użytkownika
jeżu
Posty: 103
Rejestracja: 20 lis 2019, 12:22
Samochód: Sportline 2.0 TDI DSG 150KM 4x2

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: jeżu »

Sublime pisze:
26 lis 2020, 21:51
Czy w Kodiaq-u z elektrycznie sterowanymi fotelami (wersja L&K) po zapamiętaniu ustawień fotela lusterka tez się automatycznie ustawiają pod zapamiętaną osobę? Czy ta "pamięć" dotyczy wyłącznie samych foteli? Ja mając ponad 2 metry inaczej siedzę i widzę w lusterkach niż żona 1,8m ;) - auta jeszcze nie odebrałem, ale żona zadała mi dobre pytanie :D
pamięc foteli dotyczy też lusterek - bez obaw ;)

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: D10ni »

jeżu pisze:
28 lis 2020, 11:37

pamięc foteli dotyczy też lusterek - bez obaw ;)
Jeżeli tak jest, to znaczy że zmieniono w ostatnim roku. U mnie ustawienia lusterek spięte są z profilem kierowcy, który wybieram albo po uruchomieniu samochodu (na VC) albo w menu samochodu (na infotainmencie). Wciskanie przycisku na fotelu powoduje zmianę ustawienia fotela, alne nie lusterek.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

ODPOWIEDZ