Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
Peterka
Posty: 324
Rejestracja: 30 mar 2019, 20:12
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq L&K 2.0 TSI 190 KM

Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: Peterka »

Panowie to podać wam nr konta na zrzutkę na Q7? Chętnie to kupię ale ktoś musi się do tego dołożyć
Używek nie biorę. Tylko nowka


Już jest Kodiaq 2.0 TSI DSG 190KM i 4x4? :)

Sponsor

Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Sponsor


kedzier
Posty: 190
Rejestracja: 13 paź 2017, 12:42
Samochód: Skoda

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: kedzier »

Peterka pisze:
17 wrz 2019, 19:57
No właśnie chce .....Kodiaqa, ale to wstyd jeździć Skoda
Ludzie gdzie nie zajrzę wszędzie Peterka i jego rozterki z kupnem auta. Widać On samochód kupuje tylko pieniędzy nie wyjmuje.
Nie wiem jak Wy ale ja już mam tego serdecznie dość. W każdym wątku Peterka i jego potencjalny niezrealizowany zakup....
EOT!

blackgron
Posty: 28
Rejestracja: 19 mar 2019, 10:06
Samochód: Superb III 2.0 TDI 190 KM

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: blackgron »

Ja mam dwa prawie szybkie pytania:
1. Czy spresonalizowany kluczyk powoduje ze kiedy odpale auto wszystkie ustawienia sie odrazu aktywuja czyli powiedzmy nastawienia sportowe (zawiwszenie, skrzynia, kierownica, fotel) beda wlaczone? Teraz mam (jeszcze) superba bez takiego kluczyka i kiedy odpalam auto musze przelaczyc tryb na moj ulubiony bo domyslnie odpala sie na nornalu.
2. Moj Kodiaq sie wlasnie w tym tygodniu produkuje ale nie bralem spersonalizowanego kluczyka. Czy kiedy odbiore auto moge domowic taki kluczyk? Idzie to jakos wgrac/zainstalowac juz do gotowego auta?

JED
Posty: 1123
Rejestracja: 29 mar 2019, 9:10
Lokalizacja: 3City/Swiat
Samochód: BMW X1 + Kodiaq 2.0 TDI L&K

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: JED »

Ad1. Spersonalizowany kluczyk nie ma wpływu na nastawy zawieszenia czy skrzyni - jeden z NAJWIĘKSZYCH idiotyzmów "by Skoda".

Ad2. Nie.

Peterka, pa, już nawet sponsor nie wyrabia :)
Obrazek
Najpiekniejszy Laurin & Klement w PL. :mrgreen:

Awatar użytkownika
borek
Posty: 402
Rejestracja: 07 sty 2019, 7:37
Samochód: Skoda Kodiaq L&K TSI 229 (chip)

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: borek »

@Peterka temat zrzutki na Twoje Q7 też już się pojawił raz albo dwa w innym temacie. Mam wrażenie kolego że walisz nic nie wynoszącymi postami żeby sobie ich ilość podbić. Jak widzisz wszyscy po kolei mają dość twoich dywagacji, więc w zasadzie pisz może sobie o swoich watpliwosciach w swoim temacie (nie czytam) ale inne zostaw w spokoju

@JED co do do spersonalizowanego kluczyka to zamówiłem, co on dokładnie daje, np fotel się ustawi pode mnie? Lusterka?

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka



Malenstwo8
Posty: 2589
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: Malenstwo8 »

JED pisze:
17 wrz 2019, 22:35
Peterka, słuchaj Kolegów - mają rację.

Moim najmądrzejszym ruchem był zakup Skody - wcześniej też było mi "wstyd".
Dzisiaj dziękuję, że dałem sobie szansę - I wątpię, żeby następnym autem nie była Skoda.
No, chyba że używka jakaś, typu SQ7/GLS/G. ;)
Mój tok myślenia. Mam identycznie.

Malenstwo8
Posty: 2589
Rejestracja: 05 paź 2017, 8:18
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: Malenstwo8 »

@Peterka powiedz nam, ale tak szczerze - o co Ci chodzi?
Czego od nas oczekujesz?
Chłopie, to tylko auto i to bardzo udane.
Mówię Ci, jak będziesz tak myślał, to Kodiaqa przestaną produkować.
Z Twoich wymagań, to Audi Q7, BMW X5 albo nowy GLE. Tylko cena x3, ale jak Cię stać to sobie i nam ulżyj wreszcie.

Peterka
Posty: 324
Rejestracja: 30 mar 2019, 20:12
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq L&K 2.0 TSI 190 KM

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: Peterka »

Jeszcze jedno pytanie odnośnie gadżetów. W tej chwili Kodiaq ma schowki w drzwiach na parasolki i dodawane są parasolki. Czy w modelu roku 2020 nie będzie ani schowków ani parasolek? Tak twierdzi jeden z dilerow inny tego nie potwierdza. Może już ktoś odebrał Kodiaqa model 2020 i wie jak to jest.
Już jest Kodiaq 2.0 TSI DSG 190KM i 4x4? :)

Peterka
Posty: 324
Rejestracja: 30 mar 2019, 20:12
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq L&K 2.0 TSI 190 KM

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: Peterka »

@ Malenstwo8 tak szczerze to chodzi mi o kupno samochodu. Może to dziwi Was ze facet 50+ nie potrafi się zdecydować. Mnie tez to wkurza. Ale szybko zdecydowałem się na kupno Mazdy 6. Prawie jej nie oglądałem, dwie krótkie próbne jazdy. I żałowałem ze kupiłem mazdę 6 praktycznie drugiego dnia po odbiorze załatwiłem ze wybrałem Mazdę. Np nie miała autoryglowania drzwi po ruszeniu. A Importer ściemniał ze ze EU tego zabrania. A obecne modele szóstki już to maja. Stad chodzę i oglądam samochód z każdej strony. Diler tez już ma mnie pewnie dość. Wiem ze nie samochodu idealnego , ale chce kupić taki który najbardziej spełni moje wymagania. W Kodiaqu podoba mi z pewnymi wyjątkami rozplanowanie bagażnika. Szkoda ze nie ma regulowanej podłogi bagażnika. Tiguan ma le leps.e światła . Czy wykorzystam to . Może nie , ale jak to mówią nice to have . Mam wiele wątpliwości i nie chce popełnić tak grubego błędu jak przy kupnie Mazdy.
Już jest Kodiaq 2.0 TSI DSG 190KM i 4x4? :)

bubuś
Posty: 646
Rejestracja: 04 lut 2018, 10:28
Lokalizacja: Polska
Samochód: był Kodiaq Style 2,0 TDI 140kW, 4x4, DSG + dodatki

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: bubuś »

Nie czytam tego wątku.
Widząc jednakże Wasze poirytowanie lawiną - infantylnych w mojej ocenie - pytaniami @Peterka oraz jego nieustępliwością w formułowaniu kolejnych, sądzę że spektakl skończy się nieprędko.
Wszak do omówienia są jeszcze np. zapach blachy, zapach powietrza wypływającego z nawiewów w zależności od rodzaju wkładu filtra kabinowego, grubość lakieru, odgłos wydawany przez zamykane drzwi, czym konserwować skóry, rodzaje wycieraczek podłogowych i ... dalej już nie wiem o co można jeszcze pytać.
Follow your dreams :D
Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów! Oczekujesz pomocy, używaj poprawnej pisowni.
Popieram akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

ODPOWIEDZ