Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
Awatar użytkownika
WaC
Posty: 637
Rejestracja: 17 wrz 2021, 21:41
Lokalizacja: Bemowo
Samochód: Sportline 2.0 TSI 4x4 DSG7

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: WaC »

Wracając do kolorów, czyli rozumiem, że w globalnych ustawieniach ambiente dać tryb ręczny, a następnie w każdym trybie jazdy zmieniać kolor?
Tylko w trybie jazdy indywidualnej była w ustawieniach opcja koloru.
Jutro spróbuję.


Moje motto: Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy.

Sponsor

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Sponsor


D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: D10ni »

WaC pisze:
20 kwie 2022, 23:28
Wracając do kolorów, czyli rozumiem, że w globalnych ustawieniach ambiente dać tryb ręczny, a następnie w każdym trybie jazdy zmieniać kolor?
Tylko w trybie jazdy indywidualnej była w ustawieniach opcja koloru.
Jutro spróbuję.
O ile dobrze pamiętam, tak to właśnie zrobiłem.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Awatar użytkownika
WaC
Posty: 637
Rejestracja: 17 wrz 2021, 21:41
Lokalizacja: Bemowo
Samochód: Sportline 2.0 TSI 4x4 DSG7

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: WaC »

Niestety nie mogę... Zostaje jedynie w indywidualnym trybie jazdy ostatni kolor ustawiony w ambiente w trybie ręcznym.
Moje motto: Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy.

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: D10ni »

To ciekawe, bo ja tak pozmieniałem, do mojego profilu mam przypisane inne kolory w różnych trybach, na profilu żony są standardowe. OBDEleven dotykałem tylko VC, usunąłem to carbonowe tło i zmieniłem skalę w zegarach. Ficie an forum w moich postach. Ale kolorów ambiente nie dotykałem, wszystko zrobione z menu oświetlenia ambiente.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

Awatar użytkownika
WaC
Posty: 637
Rejestracja: 17 wrz 2021, 21:41
Lokalizacja: Bemowo
Samochód: Sportline 2.0 TSI 4x4 DSG7

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: WaC »

Nie wykluczam, że jestem gupi, albo głupi. W przyszłości mam zamiar kupić sobie OBD...itd.
...może wtedy.
Dziś dopiero przekroczyłem przebieg 2000 km.

Obrazek
Moje motto: Nie bierz życia na serio i tak nie wyjdziesz z tego żywy.

elmiko
Posty: 408
Rejestracja: 16 wrz 2021, 19:45
Samochód: Kodiaq MR2022 L&K TDI 200KM

Odległość od krawędzi chlapaczy do podłoża

Post autor: elmiko »

Mam prośbę - jak jest tu ktoś, kto ma oryginalne Skodowskie chlapacze - jaka jest odległość od ich krawędzi do podłoża?
Zastanawiam się czy je zakładać, ale w obecnym B7 musiałem je skracać żeby nie szorowały np. przy zjeżdżaniu z krawężników.

bubuś
Posty: 646
Rejestracja: 04 lut 2018, 10:28
Lokalizacja: Polska
Samochód: był Kodiaq Style 2,0 TDI 140kW, 4x4, DSG + dodatki

Re: Odległość od krawędzi chlapaczy do podłoża

Post autor: bubuś »

elmiko pisze:
21 kwie 2022, 21:14
Mam prośbę - jak jest tu ktoś, kto ma oryginalne Skodowskie chlapacze - jaka jest odległość od ich krawędzi do podłoża?
Zastanawiam się czy je zakładać, ale w obecnym B7 musiałem je skracać żeby nie szorowały np. przy zjeżdżaniu z krawężników.
Ja mam Skodowskie chlapacze. Nie ma żadnego problemu z wjeżdżaniem na krawężniki. U mnie na osiedlu one są wysokie na 16-17 cm.
Największa korzyść z chlapaczy, to ochrona przed brudzeniem drzwi przednich i tylnego zderzaka (mam zamontowane dystanse).
Follow your dreams :D
Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów! Oczekujesz pomocy, używaj poprawnej pisowni.
Popieram akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

elmiko
Posty: 408
Rejestracja: 16 wrz 2021, 19:45
Samochód: Kodiaq MR2022 L&K TDI 200KM

Re: Odległość od krawędzi chlapaczy do podłoża

Post autor: elmiko »

bubuś pisze:
22 kwie 2022, 7:16
elmiko pisze:
21 kwie 2022, 21:14
Mam prośbę - jak jest tu ktoś, kto ma oryginalne Skodowskie chlapacze - jaka jest odległość od ich krawędzi do podłoża?
Zastanawiam się czy je zakładać, ale w obecnym B7 musiałem je skracać żeby nie szorowały np. przy zjeżdżaniu z krawężników.
Ja mam Skodowskie chlapacze. Nie ma żadnego problemu z wjeżdżaniem na krawężniki. U mnie na osiedlu one są wysokie na 16-17 cm.
Największa korzyść z chlapaczy, to ochrona przed brudzeniem drzwi przednich i tylnego zderzaka (mam zamontowane dystanse).
Znajdziesz miarkę i podasz centymetry?
Thank you from the mountain ;)

longmanpl
Posty: 232
Rejestracja: 15 cze 2021, 1:16
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: longmanpl »

gwigwi pisze:
20 kwie 2022, 11:55
Dziękujęza odpowiedzi.
Ad 1) to nie znalazłem takiej opcji w systemie
Ad) Sportline 2.0 tsi. Odebrałem taki własnie i się zastanawiam, czy powinienem mieć te siatki.
Na początku kwietnia odebrałem swojego Sportlinea TSI i siatki były bez dopłaty - wszystkie pozakładane w bagażniku. Auto zamówione w lipcu 2021.

bubuś
Posty: 646
Rejestracja: 04 lut 2018, 10:28
Lokalizacja: Polska
Samochód: był Kodiaq Style 2,0 TDI 140kW, 4x4, DSG + dodatki

Re: Odległość od krawędzi chlapaczy do podłoża

Post autor: bubuś »

elmiko pisze:
22 kwie 2022, 8:43
bubuś pisze:
22 kwie 2022, 7:16
elmiko pisze:
21 kwie 2022, 21:14
Mam prośbę - jak jest tu ktoś, kto ma oryginalne Skodowskie chlapacze - jaka jest odległość od ich krawędzi do podłoża?
Zastanawiam się czy je zakładać, ale w obecnym B7 musiałem je skracać żeby nie szorowały np. przy zjeżdżaniu z krawężników.
Ja mam Skodowskie chlapacze. Nie ma żadnego problemu z wjeżdżaniem na krawężniki. U mnie na osiedlu one są wysokie na 16-17 cm.
Największa korzyść z chlapaczy, to ochrona przed brudzeniem drzwi przednich i tylnego zderzaka (mam zamontowane dystanse).
Znajdziesz miarkę i podasz centymetry?
Thank you from the mountain ;)
Od krawędzi dolnej chlapacza, do gruntu jest 19 cm z przodu i 22 cm z tyłu. Żaden krawężnik nie jest dla chlapaczy groźny.
Follow your dreams :D
Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów! Oczekujesz pomocy, używaj poprawnej pisowni.
Popieram akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

ODPOWIEDZ