Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
Awatar użytkownika
borek
Posty: 400
Rejestracja: 07 sty 2019, 7:37
Samochód: Skoda Kodiaq L&K TSI 229 (chip)

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: borek »

Nie, napewno nie i podczas zakładania nowych ramiona nie zauważyłem ubytków farby, a zmieniałem pióra na początku roku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk



Sponsor

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Sponsor


bubuś
Posty: 646
Rejestracja: 04 lut 2018, 10:28
Lokalizacja: Polska
Samochód: był Kodiaq Style 2,0 TDI 140kW, 4x4, DSG + dodatki

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: bubuś »

@borek Nie ma co. Kodiaqi to super fury. Tak mi odpowiedział w ASO (gdy ostatnio byłem na końcowym serwisie po czterech latach) jeden z doradców serwisowych, gdy mu powiedziałem, że te auta są kiepskiej jakości bo co rusz się w nich (wśród nich także u mnie ) psuje.
Więc Cię chyba pocieszę jeśli się przyznam, że u mnie na jednym ramieniu wycieraczki też zaczyna złazić ten czarny lakier.
Follow your dreams :D
Cenię swój wzrok i czas, dlatego nie czytam niechlujnie pisanych postów! Oczekujesz pomocy, używaj poprawnej pisowni.
Popieram akcję na rzecz poprawnej pisowni i ortografii w Internecie: BYKOM-STOP!

Awatar użytkownika
borek
Posty: 400
Rejestracja: 07 sty 2019, 7:37
Samochód: Skoda Kodiaq L&K TSI 229 (chip)

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: borek »

bubuś pisze:@borek Nie ma co. Kodiaqi to super fury. Tak mi odpowiedział w ASO (gdy ostatnio byłem na końcowym serwisie po czterech latach) jeden z doradców serwisowych, gdy mu powiedziałem, że te auta są kiepskiej jakości bo co rusz się w nich (wśród nich także u mnie ) psuje.
Więc Cię chyba pocieszę jeśli się przyznam, że u mnie na jednym ramieniu wycieraczki też zaczyna złazić ten czarny lakier.
A ja właśnie w zasadzie złego słowa powiedzieć na Kodiaqa nie mogę, bo odpukać spisuje się bezawaryjnie - 67 tys na blacie i jest bardzo Ok. Ale fakt faktem to już nie te same auta co kilkanaście lat wstecz…a szkoda.

Zadzwonię może do Aso i dopytam czy można to zgłosić.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

JACEK484
Posty: 63
Rejestracja: 04 cze 2020, 13:00
Samochód: SKODA KODIAQ 2.0 TSI Sportline

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: JACEK484 »

Poszukuję tematu odnośnie wymiany baterii w pilocie. Jaki typ baterii i czy trzeba po wymianie baterii programować pilota.

__atomek__
Posty: 92
Rejestracja: 21 wrz 2021, 14:28
Samochód: Kodiaq 2.0.TDI L&K

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: __atomek__ »

Z tego co pamiętam to CR2032. Po wymianie nic nie trzeba kodować

kedzier
Posty: 190
Rejestracja: 13 paź 2017, 12:42
Samochód: Skoda

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: kedzier »

Potwierdzam CR2032. U mnie zawsze też kodowanie nie było wymagane.

wujeq
Posty: 133
Rejestracja: 24 lis 2019, 10:12
Samochód: Kodiaq Ambition 1,5 TSI 4x4 DSG MY19

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: wujeq »

cześć nie wiem czy dobrze to umieszczam ale mam pytanie odnośnie końca leasingu... Przy założeniu wykupu i sprzedaży samochodu oprócz vatu (50% tak jak odpisywany podczas leasingu czy 100% - auto używane mieszanie służbowo i prywatnie) i podatku trzeba będzie jeszcze zapłacić składkę zdrowotną ze względu na przychód ??? dzięki z góry

__atomek__
Posty: 92
Rejestracja: 21 wrz 2021, 14:28
Samochód: Kodiaq 2.0.TDI L&K

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: __atomek__ »

niestety tak

wujeq
Posty: 133
Rejestracja: 24 lis 2019, 10:12
Samochód: Kodiaq Ambition 1,5 TSI 4x4 DSG MY19

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: wujeq »

__atomek__ pisze:
05 gru 2022, 16:28
niestety tak
dzięki :(

RobertG7
Posty: 142
Rejestracja: 21 lip 2022, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI 4x4

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: RobertG7 »

wujeq pisze:
04 gru 2022, 21:24
cześć nie wiem czy dobrze to umieszczam ale mam pytanie odnośnie końca leasingu... Przy założeniu wykupu i sprzedaży samochodu oprócz vatu (50% tak jak odpisywany podczas leasingu czy 100% - auto używane mieszanie służbowo i prywatnie) i podatku trzeba będzie jeszcze zapłacić składkę zdrowotną ze względu na przychód ??? dzięki z góry
Ale jak np kupisz nowe auto i kwota 1 wpłaty będzie równa kwocie sprzedaży to dochód się zeruje :) dotyczy tego samego miesiąca oczywiście

ODPOWIEDZ