Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Dyskusje na temat Škody Kodiaq I generacji (2016-2024)
Awatar użytkownika
inzynierpawel
Posty: 23
Rejestracja: 07 mar 2021, 21:22
Samochód: Kodiaq 2.0 200KM

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: inzynierpawel »

ZEGARY

Witam.
Czy komuś przydarzyło się "zaćmienie" zegarów ? Pewnego popołudnia po odpaleniu auta (nie było mrozu) na zegarach biały prostokąt. Do rana stopniowo odpuścił.....
Obrazek

Obrazek



Sponsor

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Sponsor


BigDaddy
Posty: 204
Rejestracja: 14 sie 2021, 13:24
Lokalizacja: Szczecin
Samochód: Kodiaq Sportline FL 2022 1,5 TSI manual

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: BigDaddy »

Krótkie pytanie :)
Czy na miśku FL da się obsługiwać multimedia (albo menu samochodu) na kierownicy? Oczywiście chodzi mi o coś więcej niż przeskakiwanie utworów czy użycie asystenta google przyciskiem. Zastanawia mnie to bo misiek jest dużym autem i aby coś kliknąć na ekranie muszę się minimalnie wychylić a ani to wygodne podczas jazdy ani bezpieczne.

Lemo
Posty: 28
Rejestracja: 19 sty 2022, 17:25
Samochód: Czekam na Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: Lemo »

Witam,
Czy da się zrobić tak aby Google Maps pokazywało trasę na VC ? Teraz tylko pokazuje mapę bez trasy. A trasa jest widoczna tylko na głównym wyświetlaczu.

longmanpl
Posty: 232
Rejestracja: 15 cze 2021, 1:16
Samochód: Kodiaq Sportline 2.0 TSI

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: longmanpl »

Lemo pisze:
21 mar 2022, 7:57
Witam,
Czy da się zrobić tak aby Google Maps pokazywało trasę na VC ? Teraz tylko pokazuje mapę bez trasy. A trasa jest widoczna tylko na głównym wyświetlaczu.
Google Maps jest na VC ? Kodiaqa FL jeszcze nie miałem w rękach, ale jak testowałem MY21 przed FL, to na VC była pełna mapa z trasą TYLKO pokładowej nawigacji. GG, na VC pokazywało tylko strzałki (via Android Auto).

Xeor^
Posty: 217
Rejestracja: 07 cze 2021, 12:08
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 L&K

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: Xeor^ »

longmanpl pisze:
21 mar 2022, 10:25
Lemo pisze:
21 mar 2022, 7:57
Witam,
Czy da się zrobić tak aby Google Maps pokazywało trasę na VC ? Teraz tylko pokazuje mapę bez trasy. A trasa jest widoczna tylko na głównym wyświetlaczu.
Google Maps jest na VC ? Kodiaqa FL jeszcze nie miałem w rękach, ale jak testowałem MY21 przed FL, to na VC była pełna mapa z trasą TYLKO pokładowej nawigacji. GG, na VC pokazywało tylko strzałki (via Android Auto).
I tak jest nadal, co gorsza jak sobie skonfigurujesz ten ekran "HOME" na columbusie np. To tam też jest mapa tylko pokładowa. :/

Lemo
Posty: 28
Rejestracja: 19 sty 2022, 17:25
Samochód: Czekam na Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: Lemo »

Witam, Inne szybkie Pytanie, czy ktoś się orientuje jaki dokładnie olej leją w Serwisie do Kodiaq FL 2.0 TSI 190 - chciał bym wymieniać częściej i kupić poza ASO ?

Lemo
Posty: 28
Rejestracja: 19 sty 2022, 17:25
Samochód: Czekam na Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: Lemo »

Lemo pisze:
21 mar 2022, 13:29
Witam, Inne szybkie Pytanie, czy ktoś się orientuje jaki dokładnie olej leją w Serwisie do Kodiaq FL 2.0 TSI 190 - chciał bym wymieniać częściej i kupić poza ASO ?
Dobra sam ustaliłem odpowiedz na to pytanie 0w20 508.00. Drugie pytanie czemu Oryginalny VW LongLife IV 5L na allegro jest po 139pln, Castrol czy Motul z tymi samymi parametrami to 250pln, a w ASO proponują mi Castrol-a za 350 za 5L. Czy ten oryginalny VW Longlife jest jakiś gorszy ? Co leją na w fabryce ?

Xeor^
Posty: 217
Rejestracja: 07 cze 2021, 12:08
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI 4x4 L&K

Re: Krótkie pytania - Krótkie odpowiedzi

Post autor: Xeor^ »

Lemo pisze:
21 mar 2022, 14:18
Lemo pisze:
21 mar 2022, 13:29
Witam, Inne szybkie Pytanie, czy ktoś się orientuje jaki dokładnie olej leją w Serwisie do Kodiaq FL 2.0 TSI 190 - chciał bym wymieniać częściej i kupić poza ASO ?
Dobra sam ustaliłem odpowiedz na to pytanie 0w20 508.00. Drugie pytanie czemu Oryginalny VW LongLife IV 5L na allegro jest po 139pln, Castrol czy Motul z tymi samymi parametrami to 250pln, a w ASO proponują mi Castrol-a za 350 za 5L. Czy ten oryginalny VW Longlife jest jakiś gorszy ? Co leją na w fabryce ?
Dla potomnych, wchodzicie tutaj: https://olejsilnikowyvw.pl/ , podajecie VIN i dostaniecie co zalane było w fabryce. Ja zakupiłem na allegro, moim zdaniem nie ma różnicy, po prostu wydaje mi się że więcej sprzedają olejów VW przez to też ceny niższe, albo kupują beczki 200l i rozlewają z allegro samemu do butelek 5l. Ja np. w ASO za VW olej miałem liczone 480 zł :roll:

qbq
Posty: 10
Rejestracja: 29 sie 2019, 13:14
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI SCR 110 kW DSG

Wymiana baterii w kluczyku

Post autor: qbq »

Jaka bateria do kluczyka? Można coś popsuć przy wymianie. Komunikat wymień baterię w kluczyku po 25 tys km.

WuWu
Posty: 597
Rejestracja: 10 cze 2017, 23:18
Samochód: Kodiaq 1,4

Re: Wymiana baterii w kluczyku

Post autor: WuWu »

qbq pisze:
09 kwie 2022, 8:03
Jaka bateria do kluczyka? Można coś popsuć przy wymianie. Komunikat wymień baterię w kluczyku po 25 tys km.
Przeważnie w skodzie jest CR-2032 ale w Kodiaqu jeszcze nie wymieniałem. Działa już 5lat.

ODPOWIEDZ