Siatki w bagażniku

HeavyUserSkoda
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2024, 20:09
Samochód: Kodiaq RS

Siatki w bagażniku

Post autor: HeavyUserSkoda »

Dzień dobry,
Kodiaq to moja kolejna Skoda wcześniej miałem kilka razy SuperB a teraz po raz pierwszy mam Kodiaq i utknąłem. Niby wszystko takie samo a jednak kompletnie nie potrafię zapiąć siatek w bagażniku. Właściwie problem jest prosty, bo jak przypiąć siatkę która ma 6 punktów montażowych w sensie 6 haczyków skoro mam 2 punkty montażu w całym bagażniku? Znalałam w necie na Youtube ale do I generacji i nie mogę znaleźć nic na temat montażu w VIRS Czy ktoś może podesłać jakieś fotki? wskazać jakiś filmik?



Sponsor

Siatki w bagażniku

Sponsor


Bili
Posty: 248
Rejestracja: 19 maja 2019, 13:53
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0TDI 200KM L&K

Re: Siatki w bagażniku

Post autor: Bili »


Po Fl jest tak samo.
Obrazek

HeavyUserSkoda
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2024, 20:09
Samochód: Kodiaq RS

Re: Siatki w bagażniku

Post autor: HeavyUserSkoda »

Bardzo dziękuję,
Film jest już nieaktualny bo w nowszej wersji jak na zdjęciu poniżej filmu za które dziękuję nie ma już metalowych mocowań na zewnątrz kieszeni i widzę że trzeba się skupić nie na haczykach przy siatkach a na sznureczkach.
Wesołych świąt! :D

Awatar użytkownika
Bury_Kocur
Posty: 176
Rejestracja: 05 lut 2023, 13:44
Lokalizacja: Cząstków Mazowiecki
Samochód: Misio 2,0 l TDI 150 kucyków + DSG

Re: Siatki w bagażniku

Post autor: Bury_Kocur »

HeavyUserSkoda pisze:
01 kwie 2024, 8:00
Bardzo dziękuję,
Film jest już nieaktualny bo w nowszej wersji jak na zdjęciu poniżej filmu za które dziękuję nie ma już metalowych mocowań na zewnątrz kieszeni i widzę że trzeba się skupić nie na haczykach przy siatkach a na sznureczkach.
Wesołych świąt! :D
Ja u siebie dokręciłem sobie chyba 8 punktów mocowania siatek - na allegro można sobie dokupić stosowne uchwyty - jakbyś nie miał pomysłu jak i gdzie to przykręcić to daj znać - mogę w czasie weekendy porobić Ci fotki z tych mocowań.
pisz na adres: burykocur59@gmail.com
pzdr
Włodek

ODPOWIEDZ