Nie możesz się zalogować? Przeczytaj!

Prośby do administratorów i moderatorów oraz inne sprawy forum
root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Nie możesz się zalogować? Przeczytaj!

Post autor: root »

Jeżeli po zmianie serwera nie możesz się zalogować lub nie działają niektóre funkcje, sugeruję wyczyścić ciasteczka dla forum. To powinno pomóc.

Należy usunąć ciasteczka dla domen kodiaq-klub.pl i www.kodiaq-klub.pl.

Jak to zrobić? Przykładowy artykuł tutaj.


Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Sponsor

Nie możesz się zalogować? Przeczytaj!

Sponsor


Awatar użytkownika
stingerA6
Posty: 2025
Rejestracja: 21 maja 2018, 21:19
Lokalizacja: Lubuskie
Samochód: Bardzo Mocarny Wagon - prawie Kodiaq

Re: Nie możesz się zalogować? Przeczytaj!

Post autor: stingerA6 »

Potwierdzam. Do ponownego prawidłowego zalogowania, niezbędne jest usunięcie ciasteczek z klubowej "witryny"
"Forum to nie agencja towarzyska.....wszystkim nie dogodzimy"
"Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić."

WuWu
Posty: 597
Rejestracja: 10 cze 2017, 23:18
Samochód: Kodiaq 1,4

Re: Nie możesz się zalogować? Przeczytaj!

Post autor: WuWu »

Super informacja tylko się o niej nie dowiesz bo się nie zalogujesz 😂. A jak już wpadniesz na ten pomysł jak i ja to zalogujesz się w końcu na forum aby dowiedzieć się co zrobić jak nie możesz się zalogować. Ma to sens 😁.
Przeglądarka za to podpowie Ci, że to może problem ze stroną albo atakiem na tą stronę i spróbuj później.

D10ni
Posty: 1088
Rejestracja: 23 wrz 2018, 11:53
Lokalizacja: Wielkopolska
Samochód: GunMetal Sportline 2.0TDI 190KM

Re: Nie możesz się zalogować? Przeczytaj!

Post autor: D10ni »

Wystarczy wejść na forum bez logowania i kliknąć "Aktywne tematy" aby dotrzeć do tej wiadomości. Nie jestem jakoś specjalnie biegły w internetach, a zajęło mi to 30 sekund.
Zadowolny z GunMetal Sportline :D

root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Nie możesz się zalogować? Przeczytaj!

Post autor: root »

WuWu pisze:
08 lip 2020, 13:13
Super informacja tylko się o niej nie dowiesz bo się nie zalogujesz 😂. A jak już wpadniesz na ten pomysł jak i ja to zalogujesz się w końcu na forum aby dowiedzieć się co zrobić jak nie możesz się zalogować. Ma to sens 😁.
Informacja jest na stronie głównej forum, dostępna bez jakiegokolwiek zalogowania…

Obrazek
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

WuWu
Posty: 597
Rejestracja: 10 cze 2017, 23:18
Samochód: Kodiaq 1,4

Re: Nie możesz się zalogować? Przeczytaj!

Post autor: WuWu »

root pisze:
08 lip 2020, 18:56
WuWu pisze:
08 lip 2020, 13:13
Super informacja tylko się o niej nie dowiesz bo się nie zalogujesz 😂. A jak już wpadniesz na ten pomysł jak i ja to zalogujesz się w końcu na forum aby dowiedzieć się co zrobić jak nie możesz się zalogować. Ma to sens 😁.
Informacja jest na stronie głównej forum, dostępna bez jakiegokolwiek zalogowania…

Obrazek
Jak się ma ustawione automatyczme logowanie to widzisz tylko już wpisane dane do logowania a nie tematy tak jak tu pokazujesz. Chyba że tylko ja mam taki w kosmicznej wersji Android hehe

ODPOWIEDZ