Dealerzy marki SKODA ‒ dyskusja układu na forum

Prośby do administratorów i moderatorów oraz inne sprawy forum
root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Dealerzy marki SKODA ‒ dyskusja układu na forum

Post autor: root »

W związku z wątkiem Dealerzy marki SKODA pojawiła się propozycja, żeby jakoś bardziej to usystematyzować.

Moje propozycje są dwie:
  1. Dział pod tytułem Delearzy (tytuł do dopracowania), a w nim 16 wątków dla każdego województwa, w każdym wątku dyskusja o wszystkich salonach z tego województwa,
  2. Dział pod tytułem Delearzy (tytuł do dopracowania), a w nim 16 poddziałów (podforum) dla każdego województwa, w każdym takim poddziale każdy salon będzie miał oddzielny wątek.
Co sądzicie? Może jakieś inne propozycje?


Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Sponsor

Dealerzy marki SKODA ‒ dyskusja układu na forum

Sponsor


mitchell
Posty: 71
Rejestracja: 17 kwie 2017, 1:16
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Skoda Kodiaq 1.4 TSI 150KM DSG Style

Re: Dealerzy marki SKODA ‒ dyskusja układu na forum

Post autor: mitchell »

Dział dealerzy, podział na województwa w formie poddziałów, każdy dealer (a w zasadzie salon, bo dealer może mieć kilka salonów w jednej miejscowości) ma swój osobny temat, np. Warszawa, ul. Połczyńska 125, POL-MOT Auto. Kolejność danych w tytule do uzgodnienia. Można zacząć od nazwy dealera, jednak rozpoczęcie od nazwy miejscowości sprawi, że łatwiej będzie wyszukać salony z danego miasta (a tych w obrębie jednego województwa może jednak kilka być).

EDIT. Względnie - na początku - można pominąć podział na województwa i zakładać tematy bezpośrednio w dziale "Dealerzy". Jak się zrobi więcej tematów, to utworzysz poddziały dla województw i przeniesiesz wątki w odpowiednie miejsce.

EDIT 2. Propozycja nazwy działu głównego: Dealerzy marki Skoda - opinie kupujących

Thor
Posty: 26
Rejestracja: 21 mar 2017, 21:14
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI

Re: Dealerzy marki SKODA ‒ dyskusja układu na forum

Post autor: Thor »

root pisze:W związku z wątkiem Dealerzy marki SKODA pojawiła się propozycja, żeby jakoś bardziej to usystematyzować.

Moje propozycje są dwie:
  1. Dział pod tytułem Delearzy (tytuł do dopracowania), a w nim 16 wątków dla każdego województwa, w każdym wątku dyskusja o wszystkich salonach z tego województwa,
  2. Dział pod tytułem Delearzy (tytuł do dopracowania), a w nim 16 poddziałów (podforum) dla każdego województwa, w każdym takim poddziale każdy salon będzie miał oddzielny wątek.
Co sądzicie? Może jakieś inne propozycje?
Myślę, że ta druga opcja będzie lepsza i bardziej przyszłościowa. Pozwoli szybko znaleźć miejscowość i dealera.
Czyli:
-województwo
-miejscowość
-dealer

Dual
Posty: 647
Rejestracja: 22 kwie 2017, 20:48
Lokalizacja: Mysiadło k/W-wy
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI DSG Style

Re: Dealerzy marki SKODA ‒ dyskusja układu na forum

Post autor: Dual »

Popieram propozycję 2 i kolegów powyżej.
Pozdrawiam
Dual
Kodiaq 2.0 TSI DSG 4x4 Style

Awatar użytkownika
fonus
Posty: 259
Rejestracja: 10 mar 2017, 9:33
Samochód: Kodiaq 1.4 TSI ACT 150 KM 2WD DSG Brąz Magnetic

Re: Dealerzy marki SKODA ‒ dyskusja układu na forum

Post autor: fonus »

Tak. Mi też wydaje się ta druga dobra.

root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Dealerzy marki SKODA ‒ dyskusja układu na forum

Post autor: root »

Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

ODPOWIEDZ