Rabaty na VW Tiguana

Dyskusje na temat innych modeli marki Škoda oraz koncernu VAG
Wito1985
Posty: 165
Rejestracja: 07 kwie 2017, 22:45
Samochód: Czekam

Rabaty na VW Tiguana

Post autor: Wito1985 »

Hehe..bardzo możliwe.. :) dostałem upust 21000zł na Tiguana i rodzina mnie namówiła, że na co dzień takie duże auto jest mi zbędne jak głównie sam będę nim jeździł...nie wspominając już o żonie, która kategorycznie powiedziała, że Kodiaqiem na pewno nie pojedzie a Tiguanem już tak..



Sponsor

Rabaty na VW Tiguana

Sponsor


kamilR
Posty: 318
Rejestracja: 26 mar 2017, 16:40
Samochód: Hyundai Tucson 1.7crdi '15,Koleos 2.0dci 4x4 '17

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: kamilR »

Hehe:) a możesz podzielić się szczegółami? upust od jakiej kwoty? jaka wersja wyposażenia, jakie opcje? jaki czas oczekiwana?
Wiesz 21tysi piechotą nie chodziXD może zaraz będzie kolejny do oddania na sierpień...hahah:P

Wito1985
Posty: 165
Rejestracja: 07 kwie 2017, 22:45
Samochód: Czekam

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Wito1985 »

Już piszę, a więc:
Wersja Highline z pakietem zewnętrznym Rline, kolor biała perła, dodatkowo okno dachowe, kamera cofania z funkcją automatycznego parkowania (funkcji auto nie chciałem ale jest w zestawie z kamerą... :) ) system dźwięku Dynaudio 700W, bezdotykowa klapa bagażnika, alarm, pakiet premium no i nie wspomnę, że Tiguan ma w standardzie ACC do 210km/h, podświetlenie ambiente również wokół panoramicznego dachu, adaptacyjne światła LED i asystent pasa ruchu. Cena wyjściowa 178 710zł po rabacie 157 660zł.

kamilR
Posty: 318
Rejestracja: 26 mar 2017, 16:40
Samochód: Hyundai Tucson 1.7crdi '15,Koleos 2.0dci 4x4 '17

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: kamilR »

Ładnie:) a jak z czasem realizacji i jaki silnik?

Wito1985
Posty: 165
Rejestracja: 07 kwie 2017, 22:45
Samochód: Czekam

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Wito1985 »

2.0 tsi 4x4 dsg, ma być na koniec sierpnia mniej więcej..

Everred
Posty: 435
Rejestracja: 02 maja 2017, 18:45
Samochód: Skoda Kodiaq Style 2.0 TSI

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Everred »

Odnośnie rabatów na Tiguana, nie wiem jak w innych miastach, ale w Krakowie przyjechałem go zobaczyć, powiedziałem właściwie na dzień dobry że jestem raczej zdecydowany na Kodiaqa i chciałem tylko dla porównania zobaczyć Tiguana, przed jazdą próbna Pani z Salonu koniecznie chciała ze mną skonfigurować auto, więc dałem się namówić, konfigurację zrobiliśmy na około 188 tys. właściwie wybierając wszystko co było, niespecjalnie mi się chciało, mówię, że ja tylko chciałem porównać, że Kodiaq mi bardziej odpowiada bo ma większy bagażnik i mój pies do Tiguana raczej nie wejdzie bez przesuwania foteli itp, a Pani mi na to mówi, że teraz mają super ofertę, 9 tys. rabatu jako, że biorę auto w leasing, a dodatkowo do tego jeszcze 6 tys., czyli razem 15 tys... Ogólnie jestem raczej totalnym leszczem jeśli chodzi o negocjacje ale tutaj ja nawet nie pytałem o cenę, co by było jakby jakiś lepszy zawodnik z tą Panią zagadał, w cenie Polo może by wyrwał...

A co do terminu, nie mam pojęcia skąd takie długie te terminy macie. Mi 2.0TSI obiecali a wrzesień, ale dostałem telefon żebym w czerwcu załatwiał leasing bo na lipiec będzie... Zamawiane zaraz na początku kwietnia.

Wito1985
Posty: 165
Rejestracja: 07 kwie 2017, 22:45
Samochód: Czekam

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Wito1985 »

Everred pisze:
09 maja 2017, 20:17
Odnośnie rabatów na Tiguana, nie wiem jak w innych miastach, ale w Krakowie przyjechałem go zobaczyć, powiedziałem właściwie na dzień dobry że jestem raczej zdecydowany na Kodiaqa i chciałem tylko dla porównania zobaczyć Tiguana, przed jazdą próbna Pani z Salonu koniecznie chciała ze mną skonfigurować auto, więc dałem się namówić, konfigurację zrobiliśmy na około 188 tys. właściwie wybierając wszystko co było, niespecjalnie mi się chciało, mówię, że ja tylko chciałem porównać, że Kodiaq mi bardziej odpowiada bo ma większy bagażnik i mój pies do Tiguana raczej nie wejdzie bez przesuwania foteli itp, a Pani mi na to mówi, że teraz mają super ofertę, 9 tys. rabatu jako, że biorę auto w leasing, a dodatkowo do tego jeszcze 6 tys., czyli razem 15 tys... Ogólnie jestem raczej totalnym leszczem jeśli chodzi o negocjacje ale tutaj ja nawet nie pytałem o cenę, co by było jakby jakiś lepszy zawodnik z tą Panią zagadał, w cenie Polo może by wyrwał...

A co do terminu, nie mam pojęcia skąd takie długie te terminy macie. Mi 2.0TSI obiecali a wrzesień, ale dostałem telefon żebym w czerwcu załatwiał leasing bo na lipiec będzie... Zamawiane zaraz na początku kwietnia.
Ja zwróciłem się do 20 salonów w Polsce oraz do Pana Szymona z Carly i rabat, który otrzymałem 21 tys jak stwierdził nawet sam Pan Szymon jest najlepszą ofertą w Polsce i lepszej nie dostanę..i o dziwo nie otrzymałem tej oferty z dużego sieciowego salonu tylko z jednynego salonu w Lubinie Świtoń-Paczkowski.

Maciek
Posty: 29
Rejestracja: 14 kwie 2017, 13:27
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI Style + dodatki

Re: Czas oczekiwania na Kodiaqa

Post autor: Maciek »

Wito1985 pisze:
09 maja 2017, 21:23
Everred pisze:
09 maja 2017, 20:17
Odnośnie rabatów na Tiguana, nie wiem jak w innych miastach, ale w Krakowie przyjechałem go zobaczyć, powiedziałem właściwie na dzień dobry że jestem raczej zdecydowany na Kodiaqa i chciałem tylko dla porównania zobaczyć Tiguana, przed jazdą próbna Pani z Salonu koniecznie chciała ze mną skonfigurować auto, więc dałem się namówić, konfigurację zrobiliśmy na około 188 tys. właściwie wybierając wszystko co było, niespecjalnie mi się chciało, mówię, że ja tylko chciałem porównać, że Kodiaq mi bardziej odpowiada bo ma większy bagażnik i mój pies do Tiguana raczej nie wejdzie bez przesuwania foteli itp, a Pani mi na to mówi, że teraz mają super ofertę, 9 tys. rabatu jako, że biorę auto w leasing, a dodatkowo do tego jeszcze 6 tys., czyli razem 15 tys... Ogólnie jestem raczej totalnym leszczem jeśli chodzi o negocjacje ale tutaj ja nawet nie pytałem o cenę, co by było jakby jakiś lepszy zawodnik z tą Panią zagadał, w cenie Polo może by wyrwał...

A co do terminu, nie mam pojęcia skąd takie długie te terminy macie. Mi 2.0TSI obiecali a wrzesień, ale dostałem telefon żebym w czerwcu załatwiał leasing bo na lipiec będzie... Zamawiane zaraz na początku kwietnia.
Ja zwróciłem się do 20 salonów w Polsce oraz do Pana Szymona z Carly i rabat, który otrzymałem 21 tys jak stwierdził nawet sam Pan Szymon jest najlepszą ofertą w Polsce i lepszej nie dostanę..i o dziwo nie otrzymałem tej oferty z dużego sieciowego salonu tylko z jednynego salonu w Lubinie Świtoń-Paczkowski.
Kolego ale rabat czego dotyczy Kodiaqa czy Tiguana i o jakiej wartości cennikowej???

Root, przenieś proszę do nowego tematu rabaty na Tiguana

root
Administrator
Posty: 1392
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Volvo V90

Re: Rabaty na VW Tiguana

Post autor: root »

Proszę :)
Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Maciek
Posty: 29
Rejestracja: 14 kwie 2017, 13:27
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI Style + dodatki

Re: Rabaty na VW Tiguana

Post autor: Maciek »

root pisze:
10 maja 2017, 8:09
Proszę :)
Dzięki :-)

ODPOWIEDZ