Skoda Kamiq

Dyskusje na temat innych modeli marki Škoda oraz koncernu VAG
Malenstwo8
Samochód: LEXUS RX350H Prestige 2023 :)

Re: Skoda Kamiq

Post autor: Malenstwo8 »

Aruux pisze:
10 maja 2024, 21:16
Witam szanowne grono. Jak tam spisuje się Skoda Kamiq? Plusów widzę sporo,bo przeczytałem całe 34 stron postów :) A ja się zapytam czy już jakieś pierwsze błędy, usterki zaliczył Kamiq? Bardzo prawdopodobne, że w poniedziałek stanę się posiadaczem 2 letniej Skody Kamiq 1.5 TSI Ambition. Pozdrawiam.
Zaraz będzie 5 lat jak użytkujemy. Żadnej awarii, a auto lekko nie ma. Spalanie 5,6 l średnie, dynamika zajebista. Auto mega poręczne i przesympatyczne. Zużycie środka praktycznie 0. Jednym zdaniem - to świetne auto. Zostaje u nas na dłużej. Jeżdżę najnowszym Lexusem RX, a potrzfię odnaleźć frajde z jazdy Kamiqiem, a nawet kilka przewag.
Polecam.

Sponsor

Sponsor

Aruux
Samochód: Kamiq 1.5 TSI Ambition

Post autor: Aruux »

Autko już w moich rękach do tego mieniący się niebieski kolor coś pięknego :) Przejechałem nim trasę Białystok - Rzeszów i komfort jazdy bardzo dobry ma sportowe fotele i siedzi się wyjątkowo miło. 150KM robi swoje ma buta! Ale znalazłem też jedną wadę... System załączania podczas jazdy 2 cylindrów (ACT) jest irytujący! Silnik wydaje dziwne odgłosy do tego wyczuwalne są wibracje. Przez co komfort jazdy znacząco spadł. Ponoć można to usunąć w firmach co tuningują auta, jeszcze chwilę pojeżdżę i jak nie przyzwyczaję się do tego to od razu zawożę auto,aby usunęli mi to dziadostwo.

ODPOWIEDZ