Szczecin, Cichy-Zasada Oddział Szczecin, ul. Struga 1a

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. zachodniopomorskim.
tomeck
Posty: 14
Rejestracja: 02 lut 2021, 0:51
Samochód: Kodiak

Szczecin, Cichy-Zasada Oddział Szczecin, ul. Struga 1a

Post autor: tomeck »

Witam.
Czy ma ktoś własną opinię dotyczącą pracy tego salonu (i serwisu) bo mam wrażenie że jakkolwiek drogi samochód bym nie kupował to zawsze jestem klientem drugiej kategorii? Do tego stopnia że tamtejsi dealerzy nawet nie fatygują się żeby odpowiedzieć na telefony lub maile z zapytaniami ofertowymi?



Sponsor

Szczecin, Cichy-Zasada Oddział Szczecin, ul. Struga 1a

Sponsor


pstad
Posty: 372
Rejestracja: 22 cze 2019, 22:32
Lokalizacja: ZS/ ZPL / ZGL
Samochód: Kodiaq 2.0 TSI,DSG,4x4

Re: Szczecin, Cichy-Zasada Oddział Szczecin, ul. Struga 1a

Post autor: pstad »

O delerze sie nie wypowiem ,ale ja tam serwisuje i jak narazie jest git (poza niedokreconymi raz srubami oslony pod silnikiem,a na ponownym serwisir bez gadania znalezli winnego sruby nkwe dali i grzecznie przeprosili)O niebo lepszy niz ten drugi.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka


elektrod
Posty: 69
Rejestracja: 29 lis 2017, 17:53
Samochód: Kodiaq L&K 2.0 TSI 4x4

Re: Szczecin, Cichy-Zasada Oddział Szczecin, ul. Struga 1a

Post autor: elektrod »

To ja dodam pozytywna opinię na temat tego salonu. Dwa auta w tym salonie i u tego samego sprzedawcy, Pana Tadeusza. Jak następnym autem będzie Skoda to też będzie w tym salonie i u tego samego Pana. Co do serwisu to 5 lat z Karoqiem i kilku naprawach nie mam żadnych zastrzeżeń, oby tak samo było z Kodiaqiem. Co do sprzedaży to mogę z czystym sumieniem polecić Pana Tadeusza. Bardzo miła obsługa, kontakt bezproblemowy, dbałość o klienta, pełen profesjonalizm. Przy Kodiaqu, mimo, że czekałem 15 miesięcy to cena została zachowana z dnia zamówienia + kilka giftów.

ODPOWIEDZ