Elbląg, Skoda HADM Gramatowski, ul. Warszawska 87

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. warmińsko-mazurskim.
juri72
Posty: 39
Rejestracja: 31 sie 2018, 12:20
Samochód: Kodiaq 1.5 TSI Ambition

Elbląg, Skoda HADM Gramatowski, ul. Warszawska 87

Post autor: juri72 »

Ja zamawiałem swojego 150 TSI 150 KM 14.05.218 odebraliśmy 06.11.2018 r .
Zamawiałem u Pana Damiana Janus. Bardzo miły, kompetentny i co najważniejsze nie probował mnie na siłę uszczęśliwiać typu proszę sobie dobrać to czy tamto, a wręcz on mnie studził mówiąc, żebym się zastanowił czy będę tego aby napewno potrzebował. Bardzo mi sie to podobało. Jestem mu bardzo wdzięczny za uczciwe doradztwo.

Bardzo polecam Pana Damiana oraz cały salon :
Skoda HADM Gramatowski
ul. Warszawska 87
82-300 Elbląg



Sponsor

Elbląg, Skoda HADM Gramatowski, ul. Warszawska 87

Sponsor


kapete
Posty: 61
Rejestracja: 30 gru 2017, 23:55
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Samochód: Kodiaq 1.4 TSI Lava Blue

Re: Elbląg, Skoda HADM Gramatowski, ul. Warszawska 87

Post autor: kapete »

Kolejny właściciel Miśka w Elblągu - super.

juri72
Posty: 39
Rejestracja: 31 sie 2018, 12:20
Samochód: Kodiaq 1.5 TSI Ambition

Re: Elbląg, Skoda HADM Gramatowski, ul. Warszawska 87

Post autor: juri72 »

Tak super sa miski

Palacz
Posty: 8
Rejestracja: 14 cze 2021, 20:09
Samochód: Skoda Kodiaq 1.5 TSI Sportline Race Blue

Re: Elbląg, Skoda HADM Gramatowski, ul. Warszawska 87

Post autor: Palacz »

(skopiowane z mojej opinii na Google, nie chce mi się pisać od nowa).

Zachęcony pozytywnymi opiniami o dealerze w internecie umówiłem się na jazdę próbną i rozmowę o warunkach leasingu auta. Doradca - p. Angelika. (z tego, co widzę na stronce salonu już jej nie ma)

Zaczęło się od kilkuminutowego przekonywania pani obsługującej, że jesteśmy z nią umówieni. Rozmowę utrudniał hałas w salonie, głośne rozmowy pomiędzy pracownikami i pierdolnik panujący na biurku przy którym siedzieliśmy, ciężko było skupić się na dyskusji...która nie istniała - mam wrażenie, że więcej wiedziałem o aucie niż Doradca, nie wspomnę o finansowaniu, o którym mieliśmy "porozmawiać po jeździe próbnej z kierownikiem, bo to on przygotowywał ofertę".
Jazda - taka sobie, w iście grobowej ciszy. Rozmowy moje z żoną, gdy porównywaliśmy pojazd z innymi markami np mówiąc, że nie czuć działania asystentów jazdy i czy w ogóle są i działają nie spotkały się z zainteresowaniem. (pani doradca siedziała z tyłu i nie wykazywała chęci opisywania auta). Po powrocie z jazdy posiedzieliśmy z żoną 10 minut w samotności, do żadnej rozmowy z kierownikiem nie doszło - pani doradca poinformowała nas, że "model akurat przechodzi lifting, więc kalkulacja jest nieaktualna, za tydzień się odezwiemy". Odezwali się dużo później jak już zamówiłem auto u innego dealera.

Wychodząc czuliśmy się jak niechciani petenci, których wreszcie udało się pozbyć. Fatalnie, szczególnie w porównaniu z wizytami w elbląskich salonach oraz z obsługą przez w salonie Skody w innym mieście gdzie obsługa była nad wyraz kompetentna.

ODPOWIEDZ