Olsztyn, Polbis Auto, ul. Partyzantów 26

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. warmińsko-mazurskim.
root
Administrator
Posty: 1386
Rejestracja: 09 lis 2016, 12:06
Lokalizacja: Warszawa
Samochód: Superb III Combi 1.8 TSI 180 KM

Olsztyn, Polbis Auto, ul. Partyzantów 26

Post autor: root »

Wprawdzie to był Superb, a nie Kodiaq, ale opinia chyba wciąż jest ważna.

Kupowałem Superba na odległość, mieszkam w Warszawie. P. Tomasz przedstawił najlepszą ofertę ze wszystkich dealerów (ok. 8% rabatu, mimo że wtedy był boom na Superba i czas oczekiwania ok. 9 miesięcy) oraz najlepszy termin, bo przejąłem zamówienie innego klienta, które chwilę już się odstało w kolejce.

Do samej sprzedaży nie mam żadnych zarzutów, termin został dotrzymany, finalnie odebrałem samochód po niecałych 3 miesiącach.

Dużo uwag mam za to do obsługi leasingu i (częściowo) ubezpieczenia. Leasing brałem w VW Leasing i obsługiwała mnie p. Janina, która była bardzo niekompetentna, udzielała nieprawdziwych informacji (w tym o kosztach leasingu) i niemiła. W którymś momencie usłyszałem, że ze mną są same problemy, bo wszystko tylko mailowo i telefonicznie… W tym momencie postanowiłem się więcej z p. Janiną nie kontaktować i wszystkich ustaleń dokonywałem z bardzo miłą panią pracującą w VW Leasing (do której dostałem kontakt, ponieważ zdecydowałem, że umowę leasingową będę podpisywał w siedzibie VW Leasing w Warszawie, a nie w Olsztynie), która to uświadamiała p. Janinę jak przebiega proces podpisywania umowy leasingu (np. jak można wypisać ubezpieczenie na samochód, który jeszcze nie ma numerów rejestracyjnych).

Z ubezpieczeniem było nieco łatwiej (inna pani), ale na pytanie o OWU usłyszałem, że nie da się go wysłać mailem, bo to jest w formie książeczki. Gdy chciałem tę „książeczkę” uzyskać od pani w warszawskim salonie, zrobiła wielkie oczy i zapytała czemu nie chcę tego mailem :D

W sumie do Olsztyna musiałem wybrać się tylko raz, po odbiór samochodu, ale to tylko dzięki mojej wytrwałości w pokonywaniu kolejnych problemów z leasingiem…

Podsumowując ‒ p. Tomasza z Olsztyna absolutnie polecam, leasing tam zdecydowanie odradzam.


Twój znajomy posiada albo zastanawia się nad zakupem Kodiaqa? Daj mu znać o naszym forum! :)

Sponsor

Olsztyn, Polbis Auto, ul. Partyzantów 26

Sponsor


Take-system
Posty: 25
Rejestracja: 26 lis 2020, 22:08
Lokalizacja: Olsztyn
Samochód: Skoda Kodiaq Sportline 2.0TDI 4x4 147kW

Re: Olsztyn, Polbis Auto, ul. Partyzantów 26

Post autor: Take-system »

Ja z czystym sumieniem mogę polecić Grzegorza Adamczewskiego
W tym salonie kupuje już 3 skodę i po raz trzeci się nie zawiodłem. Grzesiek jest naprawdę przesympatyczną osobą, która potrafi dobrać wyposażenie pod potrzeby klienta i rozwiać wątpliwości :) Nie wciska tego co nie potrzeba ale i doradza aby dobrać jeżeli jest to właściwie i potrzebne. Dzwoni, doradza i pilnuje tematu od pierwszego spotkania do wydania auta co jest ważne. Jego czas nie kończy się w momencie podpisania zamówienia. Sam proponuje jazdę testową i pokazuje funkcję pojazdu na żywo co uświadamia co kupuje :)

Odnoście leasingu to akurat w tym przypadku wybrałem leasing zewnętrzny, ale w roku 2016 gdy kupowałem auta to finansowanie było vwfs i nie było problemy z niczym.

ODPOWIEDZ