Katowice, Ganinex Gazda Group, al. Roździeńskiego 182

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. śląskim.
Awatar użytkownika
jacek_placek_72
Posty: 74
Rejestracja: 19 lip 2017, 21:23
Lokalizacja: Mysłowice
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TSI 4x4 DSG STYLE Szary Buisness

Katowice, Ganinex Gazda Group, al. Roździeńskiego 182

Post autor: jacek_placek_72 »

Witam.
W moich poszukiwaniach odwiedziłem trzy salony Skody w mojej okolicy.
1. Ganinex Gazda Group
al. Roździeńskiego 182,
40 - 203 Katowice
W kwietniu po około 2-3 minutach w salonie podeszła obsługa i zainteresowała się potencjalnym klientem. Po konfiguracji na „Dzień Dobry” około 3% zniżki. Postanowiłem się przespać z problemem.
W lipcu przygotowałem swoją konfigurację i postanowiłem sprawdzić co ma do zaoferowania konkurencja.

2. Auto Centrum M.Z.Kiert
Begonii 12,
43-100 Tychy
Tutaj również obsługa dała mi 2-3 minuty na rozejrzenie się po salonie. Zniżka na poziomie około 1,5%. Niestety po przedstawieniu oferty z GANINEX-u bez zmian.

3. Auto Śliwka Katowice
ul. Kościuszki 94
40-519 Katowice
PORAŻKA. Po 20 minutach spędzonych w salonie żaden z pracowników nie podszedł. Odprowadzali mnie wzrokiem jak „zło konieczne”. 0 (zero) zainteresowania klientem. Woleli zakładać dywaniki w Skodzie (chyba to był Rapid). Ilu pracowników trzeba do założenia dywaników w Skodzie? Tutaj dwóch ale widać było że mają z tym problem. Coś nie pasowało. Kodiaqa obejrzałem z wszystkich możliwych stron i nic.
P.S. W 1999r. kupiłem tam Skodę Felicję. Do dziś nie wiem jak to zrobiłem z takim podejściem obsługi. Coś sobie przypominam że trzeba było się nabiegać za sprzedawcą żeby się zainteresował klientem. Stare „dobre”czasy.
Wróciłem do salonu nr 1.

Ganinex Gazda Group
al. Roździeńskiego 182,
40 - 203 Katowice
Po przedstawieniu mojej konfiguracji i tej z kwietnia pani Katarzyna na dłuższą chwilę zajęła się kalkulatorem. Jestem kiepski w negocjowaniu, ale bez większych problemów otrzymałem zniżkę około 6%. Auto zamówione, czekam na termin odbioru.

Proszę o stosowanie się do regulaminu, w szczególności z nazwą wątku. --root



Sponsor

Katowice, Ganinex Gazda Group, al. Roździeńskiego 182

Sponsor


Grzechu
Posty: 2
Rejestracja: 11 paź 2022, 10:48
Samochód: Peugeot 407 sw 1.6 HDI

Re: Katowice, Ganinex Gazda Group, al. Roździeńskiego 182

Post autor: Grzechu »

Ganinex, dobry salon po pokazaniu oferty na rabat 5%, wynegocjowałem 6,41%. Obsługa niezwykle miła i pomocna.

Awatar użytkownika
robkio76
Posty: 156
Rejestracja: 14 kwie 2023, 8:58
Lokalizacja: Ząbki
Samochód: Kodiaq 2.0TSI Style 4x4

Re: Katowice, Ganinex Gazda Group, al. Roździeńskiego 182

Post autor: robkio76 »

A mnie u Śliwki Sosnowiec dali najlepszą ofertę prawie 7%. Fakt wszystko odbywało się telefonicznie i emailowo gdyż jestem z poza śląskiego. Samochód w teori ma być do odbioru po 19 września

ODPOWIEDZ