Gliwice, LELLEK, Portowa 2

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. śląskim.
Awatar użytkownika
DymJr
Posty: 84
Rejestracja: 09 lis 2018, 12:52
Samochód: Kodiaq Style 2.0tdi DSG

Gliwice, LELLEK, Portowa 2

Post autor: DymJr »

Kupowałem u nich w 2008 Octavie 2 no i w 2018 Miśka. Do tej pory nie mam uwag, obsługa bardzo dobra. Ceny.. hmm za Octavie 2 Elegance 1.9tdi w kombi dalem o ile pamięam 67tys, i to były śmieszne pieniądze bo był to czas kryzysu finansowego na świecie w sumie rabat wyniósł ok 17 tys. więc baaardzo dużo w stosunku do ceny. Na Miśka dostałem niewiele ponad 10% ale tylko dlatego, ze wtedy był (a może wciąż jest) pęd za silnikami benzynowymi. Dostałem lepszą cenę na TDI niż TSI, więc długo się nie namyślałem.
Z czystym sumieniem polecam.

Nie polecam ŚLIWKI z Zabrza, miałem tak jedno fatalne zdarzenie, omijam szerokim łukiem.



Sponsor

Gliwice, LELLEK, Portowa 2

Sponsor


balzaak
Posty: 51
Rejestracja: 19 lip 2021, 10:44
Samochód: Skoda Kodiaq 2.0 TDI

Re: Gliwice LELLEK Portowa 2

Post autor: balzaak »

A ja z drugiej strony - zawsze u Śliwki w Zabrzu i zawsze jestem zadowolony. Zarówno z handlowców jak i z serwisu. Za to złe doświadczenia mam z serwisem Lellka, ale jeżeli chodzi o Audi, bo Skody tam nie serwisowałem.

ODPOWIEDZ