Gdańsk, Plichta, Lubowidzka 46

Regulamin forum
Prosimy o Waszą opinię o salonach i/lub serwisach Škoda, z których usług korzystaliście. Dotyczy to zarówno negatywnych, pozytywnych jak i neutralnych odczuć. Mamy świadomość że odczucia mogą być mocno subiektywne, jednak mamy nadzieję, że przy powtarzających się podobnego typu wrażeniach pomogą one w wyborze Dealera celem zakupu lub serwisu auta.

W szczególności interesuje nas:
  • podejście do klienta
  • czy została Wam udzielona niezbędna pomoc przy realizacji zamówienia lub usunięcia problemu, np. technicznego
  • jaki był/ma być czas dostawy samochodu od zamówienia lub czas naprawy
  • czy dealer wykazał elastyczność przy negocjacji ceny
  • rzetelność realizacji dostawy/naprawy w stosunku do zamówienia/zlecenia

Zapewne jest wiele możliwych kryteriów oceny, więc proszę się nie ograniczać do punków powyżej. Im więcej informacji tym dla wszystkich lepiej. ;)

Proszę o przestrzeganie następujących zasad:
  • jeden obiekt (salon/serwis) ‒ jeden wątek
  • tytuł wątku powinien być utworzony w postaci: „Miejscowość, nazwa, ulica/adres”, np. „Poznań, Porsche Inter Auto Polska, ul. Krańcowa 40/42”

Tutaj jest miejsce na opinie o dealerach marki Škoda mających swoją siedzibę w woj. pomorskim.
MisiuFCB
Posty: 4
Rejestracja: 20 mar 2018, 16:00
Samochód: Skoda Kodiaq, 2.0 TSI 180 KM DSG 4x4

Gdańsk, Plichta, Lubowidzka 46

Post autor: MisiuFCB »

Polecam z czystym sumieniem Skodę Plichta na Lubowidzkiej.
Od samego początku super obsługa.
Jeśli ktoś chce nowe auto, to zgłoście się do Piotra Dymarczyka.
Ja już zasuwam swoim Miśkiem.


Misieq 2.0 TSI 180 KM DSG 4x4

Sponsor

Gdańsk, Plichta, Lubowidzka 46

Sponsor


wlpawelk
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2018, 15:09
Samochód: Kodiaq 2.0

Re: Gdańsk, Plichta, Lubowidzka 46

Post autor: wlpawelk »

Czekałem na swojego zamówionego Kodiaq'a 7 miesięcy i niestety nie otrzymałem go. Przeproszono mnie, ale ponoć moje zamówienie "wypadło" z produkcji. W zamian zaproponowano mi tylko wersje diesla, choć zamówiłem benzynę, albo kolejne oczekiwanie co najmniej 5 miesięcy, po prostu kpina.

darekgd
Posty: 82
Rejestracja: 06 lis 2018, 12:45
Lokalizacja: Pomorskie
Samochód: Skoda fabia1, w drodze Kodiaq 2.0tsi

Re: Gdańsk, Plichta, Lubowidzka 46

Post autor: darekgd »

Witam
Zdecydowałem się na zamówienie kodiaqa.
Pierw wybór padł na plichta gdańsk. Wszystko ładnie pięknie, po obejrzeniu auta i jezdzie próbnej zostałem wrecz zaatakowany telefonami od plichta gdansk. Kiedy w koncu pojechalem do salonu handlowcy dali 2-3%upustu wiec zdecydowalem sie pojechac do starogardu gdańskiego.
Obsluga mila az do symulacji zamowienia. Potem wyczuwalne parcie salonu na kase kase kase a nie klienta. Atakuja telefonami, ba nawet po odebraniu słuchawki potrafią powiedzieć ze dzwonią w sprawie superb lub octavi jak czlowiek byl u nich z kodiakiem!!!!! Jak mozna pomylic zamowienie na kpdiaka z octavia???? I tylko kaa kasa kasa....
Kodiaq 2.0 tsi Laurin&Klement is coming

ODPOWIEDZ